12 11 2015 – Pełnia i Wielka Zmiana w Polsce – część 2

 Pełnia i Wielka Zmiana w Polsce – część 2

flaga_polska

12 11 2015 (7524)

Jestem zbudowany wystąpieniem Kornela Morawieckiego jako Marszałka Seniora Sejmu, a potem owacją jaką otrzymał, po trwaniu w opozycji totalnej przez 25 lat PRLu-Bis za swoją walkę przeciw Systemowi Zniewolenia. Znalazł się w Sejmie dzięki Ruchowi Kukiza, dzięki Ruchowi Wolnych Ludzi – i jest świadom, że podstawowe zadanie jakie ma wykonać to zmiana Konstytucji. Dla mnie to znak, że zaczyna się IV RP, ale to nie jest jeszcze Wolna Polska i nie będzie Wolna Polska. Ta dopiero nadejdzie. Za to będzie to Normalna Polska, chociaż do przezwyciężenia kolonializmu i neokolonializmu bardzo daleko.

Nie zdziwiło mnie, że w głosowaniu na Marszałka Sejmu Morawiecki przegrał z Kuchcińskim (PIS), ale byłem niemile zaskoczony, że Kuchciński dostał 409 głosów, a Kornel Morawiecki 42 głosy, czyli wszystkie jakimi dysponuje Ruch Kukiza. Od razu widać kto jest prawdziwym ANTYSYSTEMOWCEM w tym Sejmie. Jedyną taką siłą jest Kukiz – nasza polska odmiana Partii Piratów – i jak widać nikt nie zamierza z Ruchem Kukiza współdziałać. Reszta to towarzystwo spod herbu Okrągłego Stołu. Już na pierwszym głosowaniu wywalił się Antysystemowiec Petru i jego „Nowoczesna PO-bis”, bo poparł przedstawiciela PIS – czyli człowieka spod Okrągłego Stołu – taki z niego właśnie Antysystemowiec. Cała PO i PSL mając do wyboru naprawdę godnego tej funkcji człowieka wolały zagłosować na „swojaka” spod herbu Okrągłego Stołu. Nie dziwię się, że PIS głosował na swojego marszałka i tak by wygrał, bo ma samodzielną większość.

Mimo wszystko jest od razu lepiej, swobodniej się oddycha – tak jak choćby na Marszu Niepodległości bez incydentów. Prowokatorzy policyjni nie działali, bo nie miał im kto dać zlecenia na burdę, a policja to urzędnicy – jeśli nie muszą nie kiwną palcem. Tylko na rozkaz z góry. Myślę, ze już sam ten fakt wskazuje źródło incydentów w poprzednich latach. Ministerka z PO dała już nogę ze stanowiska, nie wybrała się też na Maltę. Może za odprawę ministerialną wybierze się na wczasy do Tunezji. Polecam ten wybór, a jeszcze lepiej na Krym. A może nie było prowokacji, bo policjanci wiedzą, że jutro nowy minister zapyta kto wydał rozkaz i komu, i kto taki rozkaz wykonał?

Tak Aqua, to był znak. Będzie dobrze.

Podziel się!