25 05 Wybory Prezydenckie 2015 – PODZIĘKOWANIA OD PAWŁA KUKIZA – System Niewolniczy w Polsce na ostatniej prostej. To jest już wojna! Paweł Kukiz: Oddawajcie głosy WAŻNE!

 

Po pierwsze Wolni Ludzie idą głosować 24 maja 2015 roku. Hasło tych wyborów pozostaje aktualne i brzmi następująco

67605d8a6bbbeb00fe27d1de4c72c358Ponieważ w przeciwieństwie do pana Prezydenta nie zmieniamy poglądów pod wpływem obietnic a tylko pod wpływem faktów. Nie wierzymy też w obietnice, które obecnie stawia na porządku dziennym w czasie wyborów, miał 5 lat żeby je zrealizować.

 

Po drugie POTWIERDZAM, ŻE TOCZY SIĘ NA NASZYCH OCZACH I Z NASZYM UDZIAŁEM WIELKA ZMIANA W SERCU ŚWIATA – WIELKA REWOLUCJA WOLNOŚCI – DLA WOLNEJ POLSKI, KTÓREJ DOMAGA SIĘ CAŁY NARÓD. Wczoraj wieczorem Paweł Kukiz poparł Andrzeja Dudę uzależniając nasze głosy – 20% – wbrew manipulacjom propagandowym Yetisyńskich Mediów i Sondażowni, KTÓRE POKAZUJĄ JAKIEŚ DZIWACZNE FLUKTUACJE I PRZEPŁYWY ELEKTORATU – od stosunku DUDY do przemian ustrojowych w Polsce i zobowiązania się do ich realizacji! Tym samym Słowo Ciałem się stało, a wyrażane przez Wolnych Ludzi na tym blogu postulaty i prognozy spełniają się w całej rozciągłości. Dramaturgia jest pełna.  Ci którym się zdawało, że mogą panować nad Pawłem Kukizem i kręcić nim pod utrzymanie status quo (tzw. tajne „służby”), dostali kopa prosto w twarz!

 

Dopiero w piątek, 22 05 2015 tuż przed północą, przed ciszą wyborczą będziemy więc mieli poprowadzone przez Wolnych Ludzi starcie Starego – Komorowskiego z Novym – Dudą. Dopiero wtedy dowiemy się naprawdę kim jest Paweł Kukiz i kim jest Andrzej Duda. Kim jest Komorowski oczywiście wiemy już od dawna.

Wtedy będziecie mogli podjąć suwerenną decyzję: na kogo głosować, iść czy nie iść. I co dalej. Tak więc stanie się to w ostatniej chwili. To „w ostatniej chwili” albo jest majstersztykiem Pawła Kukiza, majstersztykiem Świadomości Nieskończonej, albo majstersztykiem wielkiej manipulacji. Nadchodzi Iskon. Potem każdy człowiek w Polsce będzie już sam na sam z własną decyzją. Ta decyzja, która zostanie przez was podjęta formalnie przez postawienie ukośnego krzyżyka (znak starych słowiańskich bogów) 24 maja 2015 (7254 czasu Słowian) będzie mieć wpływ na Losy Świata.

kim-un-yest-komorowskiNie wiecie Kim Un Yest? Poczytajcie opis pod spodem – To jego sposób na obchody Dnia Niepodległości. Jego partia PO rękami ministra spraw wewnętrznych, na zlecenie Premiera Tuska podpalała ambasadę Rosji w Warszawie 11. 11. w roku 2013 – jak twierdzi aktualny szef  CBA – Wojtunik z PSL. Czy był to wspólny plan PO-PSL-Putin? Nie wiem. Wiem, że ktoś kto wierzy, że to podpalenie odbyło się bez zgody Komorowskiego i Tuska jest skończonym Lemingiem.

AddThis Social Bookmark Button

fot. za NowyEkran.pl

11 Listopada 2011 – Święto Niepodległości w Warszawie w wykonaniu Bronisława Komorowskiego i jego ekipy. Powtórki z rozrywki w 2012, 2013 i 2014. Jak będzie w 2015?! To zależy od NAS.

UWAGA !!! Nie nadajemy na żywo !!! Po interwencji policji redakcja straciła sprzęt do transmisji. Nie mamy kontaktu z komputerami. Zajście miało miejsce chwilę po tym, gdy policja zaczęła strzelać do ludzi w Centrum Warszawy.

Policja strzela w tłum, w którym są rodziny z dziećmi. W użyciu są również armatki wodne i gaz bojowy.

– Zrobili sobie poligon – mówi Paweł Pietkun.

Czoło marszu jest blokowane przez policję. Chcą rozpędzić tłum, są agresywni, używają broni wobec ludzi.

Godz. 16:15

W Centrum wciąż padają strzały. Z relacji świadków: „burdę wywołali policjanci ubrani w kamizelki kuloodporne, szarpali uczestników marszu, a później otworzyli ogień do tłumu, gdzie są rodziny z małymi dziećmi”

– To była policyjna prowokacja – mówi Przemysław Wipler, poseł PiS. – Osobiście byłem świadkiem jak policja prowokuje zamieszki – relacjonuje poseł.

Policja odcięła czoło marszu. Strzelają do ludzi !!! W użyciu są armatki wodne i gaz bojowy. W centrum Warszawy trwa regularna wojna. Prowokacje prowadzili ubrani po cywilnemu policjanci w białych kominiarach, którzy wcześniej stacjonowali w okolicach ul. Grzybowskiej.

 

CC7mLIsUMAAebLT.jpg largeTo ciekawe, że ja także nie znam nikogo kto by miał zamiar głosować na Komorowskiego! Jak najbardziej zasadne jest pytanie autora tej grafiki kim są ludzie, którzy głosują na Komorowskiego? Część z nich to Lemingi. Część to klasa posiadająca, właściciele dobrze prosperujących biznesów. Część to młodzi którym udało się w życiu, którzy założyli firmy i jeszcze nie ugrzęźli w Polskim Kotle Skarbówki. Część z nich to administracja, urzędasy zależne od łaski i nie łaski dyrektorów z PO. Ludzie których jedynym produktem dodanym jest galimatias w przepisach i coraz bardziej skomplikowane prowadzenie jakiejkolwiek działalności. Część z nich to postkomuchy, którzy jak diabeł święconej wody boją się weryfikacji swojej przeszłości. Część z nich to zwykli złodzieje i gangsterzy, którzy sprywatyzowali między sobą majątek narodowy Polaków. Pośród nich lwia część to tacy jak właściciele do niedawna TVNu – oficerowie tajnych służb i służb wojskowych.  Część z nich to ludzie zbałamuceni przez TVN, zagubieni. Ale jest też część ludzi którzy głosują na niego z tego powodu, że nie życzą sobie żeby Polską rządzili ultrasi katoliccy narzucający Wolnym Ludziom swoje ideologiczne pęta. Tylko czy to wszystko złoży się 24 marca na 51%? Czy drobna pomoc w komisjach wyborczych dla Jaśnie Panującego zostanie wyeliminowana skutecznie przez Komitety Kontroli Wyborów?! Jest to zmartwienie PISu , my Wolni Ludzie nie będziemy się tym martwić. Mamy częściową odpowiedź kto głosuje na Komorowskiego, jaki to jest elektorat:  SYTY, ZADOWOLONY, DOBRZE URZĄDZONY W III RP, OBOJĘTNY WOBEC POLSKI, TO PATRIOCI USA, IZRAELA, ROSJI , NIEMIEC ALE NIE POLSKI – LUDZIE KTÓRYM OBOJĘTNE ŻE POLSKA JEST TYLKO RYNKIEM DO WYZYSKU I KORZYŚCI DLA OBCYCH, ŻYJĄCYCH  Z NIEWOLNICZEJ PRACY POLAKÓW. NIEKTÓRYM Z NICH ZALEŻAŁOBY NAWET MOŻE NA ROZWOJU POLSKI, ALE GENERALNIE TO BEZ ZNACZENIA. CZUJĄ SIĘ OBYWATELAMI ŚWIATA, A KTO BĘDZIE RZĄDZIŁ W WARSZAWIE CZY NIEMCY CZY ROSJANIE – PAL LICHO. JEST IM WIĘC OBOJĘTNE, ŻE RZĄDZĄ TERAZ ROSJANIE, NA PRZEMIAN Z NIEMCAMI I LOBBY ŻYDOWSKIE, ALE NIE POLACY. ŻE POLSKA JEST KRAJEM POSTKOLONIALNYM. Rozumiem, że ludzi bogatych, właścicieli przemysłu polskiego, nie dotknęły zarządzenia PO np. podwyższające podatki, które są wymierzone przeważnie w zwykłego szarego obywatela, człowieka pracy – VAT odbija się na kieszeni tego, który go sobie nie może od żadnych dochodów odpisać.

Rozumiem wszystkich ludzi, którzy będą głosować na Komorowskiego I NIE ODMAWIAM IM PEWNYCH RACJI, np. reprezentuje on mniej zacietrzewione religijnie skrzydło prawicy, które jest jednocześnie bardziej liberalne, choć nie popieram tej ich decyzji. Ważne że pójdą i zagłosują, to jest połowa sukcesu jeśli idzie o rządy ludu.

Potępiam bezwzględnie tych wszystkich którzy nie pójdą do głosowania. To rzadkiej wody frajerzy! Nie tłumaczy ich anarchizm, ani żadna inna ideologia, ani skrajna ciemnota. Wiem, że wystarczyłoby wprowadzić 100 złotową opłatę za nieuczestniczenie w wyborach, a polecieliby z wywieszonym jęzorem sprawdzić czy ich ktoś nie pominął na liście i nie będą zmuszeni tej stówy wybulić. Teraz nawet im się nie chciało splunąć w stronę komisji wyborczej, nie mówiąc o sprawdzeniu czegokolwiek.  

 

Po trzecie:

W II Turze proponuję każdemu głosującemu na wszelki wypadek własny długopis i świeczkę. Proponuję też na obrzeżu karty do głosowania napisać” oddałem głos na tego to a tego” podać własne imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu kontaktowego – a także sfotografować kartę komórką przed wrzuceniem do urny. Komitet Kontroli Wyborów w razie podejrzeń może sprawdzić czy wasza karta była w urnie i czy była taka jak na zdjęciu. Numery telefoniczne Komitetu podaje tv Republika.

O technice zabezpieczenia przed fałszerstwem poczytajcie tutaj: http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/05/08/do-zwyklego-czlowieka-wybory/

Wybory_prezydenckie_2010_I_tura_BKTe pomarańczowe plamy na mapie Polski przynoszą Polakom wstyd. Taki wynik po 8 latach rządów Komorowskiego i kliki PO, bo wpierw rządził jako Marszałek Sejmu, KOLEGA PARTYJNY TUSKA,  który sterował takimi ludźmi jak Sienkiewicz i Wojtunik, a potem przez 5 lat jako Prezydent partyjny z ramienia PO – to wskazanie na polityczny analfabetyzm uczestników wyborów lub ich uwikłanie w układy i lekceważenie dla zasad moralnych oraz zasad współżycia społecznego i obojętność dla dobra wspólnego – Ojczyzny.

Czy ci ludzie, na przykład w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku którzy uważają się za światłych i racjonalnych, którzy wielbią Jana Pawła II, którzy twierdzą że są katolikami nie wiedzą, że:

Bronisław Komorowski ma na rękach krew Polaków zamordowanych przez policję w czasie POKOJU, bez wypowiedzenia narodowi Stanu Wojennego? Zatem że wiele razy w ciągu tych pięciu lat przekraczał przykazanie NIE ZABIJAJ!!! A MOŻE UWAŻACIE DRODZY POLSCY KATOLICY, ŻE WYSTARCZYŁO BY PAN BRONISŁAW WYSPOWIADAŁ SIĘ Z TEGO GRZECHU I ZOSTAŁ MU ON WYBACZONY? MOŻE TAK JEST. NIE WIEM. NIE JESTEM KATOLIKIEM.

podatki-od-komorowskiego-fot-zmienprezydenta-pl_306267

Ostatnie dwa tygodnie przekonały mnie, że kolejne 5 lat rządów tego człowieka i kliki jego dziwnych „przyjaciół” oraz politycznych kompanów będzie kosztować Polskę zbyt dużo byśmy mogli sobie  na to pozwolić. Kłamstwa, manipulacje i medialne plucie na przeciwników były zawsze specjalizacją polityczną tej podwórkowej bandy, która posługuje się językiem gangsterów i najgorszych społecznych mętów.

Trwa mobilizacja propagandowa  elektoratu Yetisynów i ogłupianie Lemingów przez tych pasożytniczych manipulantów. Teraz w banksterosko-amerykańskim TVNie i na banksterskim amerykańskim portalu WP.pl, wypuścili balon pod tytułem „Kto wygra wybory których w tej chwili nie ma”, czyli te w październiku.

Inna rzecz, że wyniki tego sondażu są ciekawe, tyle tylko że nie mają żadnego związku z obecnymi wyborami.  WSI działające z ukrycia w imieniu Polskiej Klasy Panów przeciw ludowej swołoczy, czyli Niewolnikom,  przygotowuje Polaków w tym sondażu na zaistnienie prawdziwej „luxtorpedy” jaśnie oświeconej partyjki kanapowej (Nowoczesna.pl) stworzonej przez Balcerowicza i postsowiecką byłą ubecję, po to żeby teraz ratować Komorowskiego a jutro przyjąć na pokład niczym „Arka No(v)ego”  Dinozaury z Platformy Wier(u)tniczej i LSD.

cytuję za WP.PL: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najnowszy-sondaz-PO-i-PiS-remisuja-Kukiz-trzecia-sila-w-sejmie,wid,17544129,wiadomosc.html

Ten niby sondaż, który jest oczywiście akcją propagandową i wyborczą yetiyelity, czyli Nowych Polskich Panów z tajnych służb, sugeruje że w nowym Sejmie PIS + Kukiz (45%) nie będzie miał i tak siły zmienić konstytucji! To błąd panowie spece od manipulacji czy „specjalny” myk? Moim zdaniem błąd. Powinniście mocniej postraszyć Lemingi, bo inaczej nie wrócą na II Turę z łódek (przepraszam: z yachtingu) na Mazurach.

Z jednej strony straszą Lemingów, i oczywiście cały Złodziejski Układ, że jeśli nie zagłosuje na Komorowskiego to ta wizja się ziści, z drugiej przygotowują Polaków na zaistnienie nowego bytu politycznego – innej odsłony Okrągłego Stołu, kolejnej partii, która pozwoli trwać nowym właścicielom Polski przez kolejne 25 lat. Sprytne pociągnięcie w stylu tajnych ugrupowań, służb specjalnych i obcych wywiadów (moskiewskich, niemieckich, amerykańskich, izraelskich?), których działanie powinno być dawno wykryte i zabronione przez Instytucje Państwa Polskiego.

Dzisiaj przechodzą sami siebie, zdejmują programy telewizyjne jakby TVP była ich folwarkiem, wycofują książkę Sumlińskiego o Komorowskim  i jego kolegach z WSI, z Empiku – jakby Polacy byli skazani na kupowanie w Empiku czy im się to podoba czy nie podoba. Nie boją się bojkotu TVP ani Empiku, nie boją się rewolucji, strzelają do ludzi na ulicach, śmieją się w nos narodowi! Oczerniają bezkarnie, kłamią, manipulują. Doszli już do granic szaleństwa i bezwstydu w manipulacjach i kłamstwach medialnych. Pokazują Polakom, że Polska dzisiaj to kraj kompletnego bezprawia. Kraj w którym prawo jest dla biednych, dla Niewolników a nie dla Właścicieli.

To jest otwarta WOJNA WYPOWIEDZIANA NARODOWI POLSKIEMU!

Dzisiaj znów możemy sobie posłuchać tego ich knajackiego języka w nagraniach od SOWY (nomen omen, zbieg okoliczności???). W nagraniach za którymi latali jak psy po Warszawie, gdy je ujawniali dziennikarze Wprost! W nagraniach dla zdobycia których łamali po wielokroć prawo! W nagraniach, za które gotowi są sprzedać się każdemu kto je ma!

 

Ten ktoś jednak woli przysłużyć się wolności Polaków, dać im szansę zrozumieć, dać im szansę uwolnić się od neokolonialnej sitwy i znowu nam je udostępnia, przypomina NAM je dzisiaj. Przed tymi wyborami. To naprawdę sensowna przysługa. Sowa to Mądry ptak przyjaciele. PAMIĘTAJCIE!

Nie-głosuję-na-Komorowskiego-e1427712557884

Jeszcze raz dziękuję wszystkim Wolnym Ludziom w Polsce za akcję wyborczą, za wysiłek włożony w rozpowszechnianie wiadomości o jedynej sensownej drodze postępowania, czyli mądrym wyborze. Polacy dokonali mądrego wyboru. Paweł Kukiz jest prawdziwym zwycięzcą tych wyborów. I Wolni Ludzie mogą zwyciężyć w wyborach do Sejmu w jesieni, ale tylko wtedy jeżeli w piątek podczas debaty w Lubinie Paweł Kukiz zostanie pozytywnie zweryfikowany przez samego siebie i pokaże, że rzeczywiście reprezentuje Wolnych Ludzi, ŻE OPOWIADA SIĘ ZA WIELKĄ ZMIANĄ,  a nie że jest tylko kolejną postacią w obłudnym spektaklu służb specjalnych, odsłoną Manipulującej Kukizem post-ubecji i Ludzi Systemu Pan-Niewolnik. 

flaga_polska

Teraz proszę wszystkich materialistów i ateistów i niedowiarków i manipulantów rządowych i manipulantów obcych, Pasożytów i przedstawicieli Piątej Kolumny wszelkich maści, proszę aby odłączyli się od NAS Wszystkich, od NAS Prawdziwych Czytelników tego Tekstu! Odłączcie się  natychmiast od Polaków/Słowian, od Wolnych Ludzi, od Wolnomyślicieli Polskich, od Tych Którzy Pragną ZROZUMIEĆ.

JEŚLI TEGO NIE UCZYNICIE BĘDZIECIE WINNI SAMI SOBIE!

 

To co piszę poniżej jest przeznaczone wyłącznie dla Wolnych Ludzi, dla Wiedzących i dla Wiodących Wielką Zmianę dla Racjonalistów, czyli ludzi kierujących się doświadczeniem, prawem przyrodzonym i rozumem oraz sercem.

Zatem Wszystkich INNYCH, Wszystkich PASOŻYTÓW OBECNYCH TUTAJ I TERAZ Odsyłam W TEJ CHWILI do Rdzenia Istoty!

flaga_polska

Oto prawdziwy ISKON dla wszystkich – piątek, 22 maja 7524 roku czasu Słowian (2015) = 4+5+18 = 9 + 9 = 9! 

To prawdziwy ISKON dla Polski I ŚWIATA!

Oczywiście BARDZO WAŻNE JEST i idzie o to, jaki będzie wynik wyborów prezydenckich!

BARDZO WAŻNE JEST  i chodzi rzecz jasna też o to, ile na kogo padnie formalnie, prawidłowo oddanych głosów wyborczych!

BARDZO WAŻNE JEST  i  jak najbardziej chodzi również o to, czy wynik wyborów będzie uczciwy i nie nastąpi masowe fałszerstwo wyborcze, na które przygotowują nas pop-propagandowe media masowe (TVP, TVN, POLSAT, GW, Onet.pl, WP.pl, Interia.pl).

99%  TYCH MEDIÓW znajduje się w rękach OBCYCH,  w rękach światowego banksterstwa. Światowe Banksterstwo – tak rodzime polskie, jak i Wschodnie i Zachodnie wspiera STARE a nie NOVE. 

Kto mówi, że wynik tych wyborów jest obojętny jest nie tylko manipulatorem oddanym Pasożytom, ale też zdecydowanym wrogiem POLSKI! Kto mówi, że wynik jest obojętny sam się dzisiaj demaskuje jako nasz wróg narodowy. Kto mówi, że nie warto głosować ten sprzymierza się z wrogami Polski (choćby i mimowolnie).

Moi Drodzy – 22 maja 7524 roku Słowian dokona się Iskon, podjęta zostanie w waszych sercach i umysłach mentalna i emocjonalna decyzja kto obejmie władzę w Polsce 24 maja i KTO W WYNIKU TEGO WYBORU OBEJMIE RZĄDY w październiku tego pamiętnego roku – w kolejne wybory po Wielkim Przesileniu Kosmicznym 09 09 7524 – 18 09 7524 – 27 09 7524!

9 + 9 + 9 = 9!

Najważniejsze z Ważnych jest –  jaki 22 maja 7524 sygnał emocjonalno-mentalny wyjdzie z Serca Świata, ze Zbiorowej Świadomości Polskiej Wspólnoty, jaką wiadomość mentalno-astralną prześlemy tego wieczora ku Świadomości Nieskończonej, ku Najwyższej Istocie Bytu! Ku Światłu Świata!!!

flaga_polska

Pamiętajcie, że wielokrotnie już wyszydzano tych którzy nieśli Prawdziwe Światło, Światło Prawdy, Światło Świata, lecz Prawa Przyrodzone i Przyszłość weryfikowały te wyszydzane twierdzenia i wieszcze sądy po wielokroć  pozytywnie, potwierdzając Istnienie Najwyższego Źródła Jaźni – Jądra/Rdzenia Istoty i Nieskończonej Świadomości. 

Ruch Wolnych Ludzi dla Wolnej Polski.

 

sssss-s-15531-2d Jasny Pan IIIStaje Się Światło Świata!

flaga_polska

[Podzielam w pełni osłupienie wszystkich tych osób, które nawykłe są wyłącznie do materialistycznego bełkotu politycznego i płaskiego jednoaspektowego widzenia problemów, do narracji jednopoziomowej jaka jest powszechnie uprawiana i serwowana 24 godziny na dobę, jako tak zwana Cała Prawda,  w masowych mediach i masowej prasie. Tak zwane pop-kulturowe mas-medialne dziennikarstwo ma za zadanie ogłupić Polaków i lansować płaską materialistyczno-ateistyczną wizję świata, bądź też wizję religijną, przeznaczoną dla Niewolników Mentalnych. Ten HOLISTYCZNY artykuł polityczny nie był dla Was. Nie jest też przeznaczony dla Lemingów. Nie dziwi mnie wasze zdziwienie.]   

 

21. 05 2015; godzina 19.00

Debaty nie będzie. Sztab Komorowskiego chciał wcześniej znać pytania

– zatem myślę, że już otrzymaliśmy odpowiedź kto jest kim!

Wielka Zmiana to Kukiz i Duda!

22.05.2015; godzina 6.30

Paweł Kukiz: Debatę w TVN wygrał Andrzej Duda

Dodano: 21.05.2015 [22:05]

 

foto: Pawel Dudzicki/Gazeta Polska

W mojej opinii podczas dzisiejszej debaty lepiej wypadł pan Duda. Potrafił wytknąć Komorowskiemu błędy. I tu nie ma wątpliwości – powiedział po czwartkowej debacie Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego w rozmowie z Telewizją Republika Paweł Kukiz.

Kukiz skomentował proponowaną przez niego debatę obu kandydatów w Lubinie, do której ostatecznie nie dojdzie. Wcześniej planowano, że spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, przed ciszą wyborczą. Obaj kandydaci mieli czas na zgłoszenie się do środy godz. 18.00. Sztab Komorowskiego nie zrobił tego w terminie. – Formuła debaty była jasno określona. Teraz sztab Komorowskiego próbuje przerzucić odpowiedzialność na mnie. To nic nowego. Od kilku lat władza przerzuca odpowiedzialność na obywateli stwierdził Kukiz.

Były kandydat na prezydenta odniósł się do informacji o tym, jakie warunki stawiał sztab Komorowskiego wsparcia jednego z kandydatów drugiej tury ze przez jego wyborców. – Jeżeli sztaby dążą do pozyskania mojego elektoratu, to powinny robić wszystko, by do niego trafić. To nasz elektorat ma prawo stawiać warunki, by zostać pozyskanym. To proste i logiczne – stwierdził Kukiz.

– Nie jestem wodzem partyjnym. Niosę sztandar tej siły proobywatelskiej. W mojej opinii podczas dzisiejszej debaty lepiej wypadł pan Duda, ale to moje prywatne zdanie. Ludzie, którzy na mnie głosowali mogą mieć odmienne zdanie, każda z tych osób samodzielnie ocenia rzeczywistości – powiedział Kukiz.

W opinii Kukiza, Andrzej Duda mógł mocniej podkreślić kwestie zakładów w Świdniku. Jego zdaniem Duda powinien też podkreślać, że to była cena za posadę Tuska w Brukseli.

 ♦

Dodano: 21.05.2015 [21:18]

 

foto: TVN24/print screen

Konkretnie, energicznie i merytorycznie. Tak można streścić występ Andrzeja Dudy podczas debaty prezydenckiej. A Bronisław Komorowski? „Andrzej Duda to, Andrzej Duda tamto, za rządów PiS-u to, za rządów PiS-u tamto, a ja proponuję…” – tak można opisać przekaz Komorowskiego zaprezentowany w czasie debaty prezydenckiej TVN. Kandydat PiS sprawnie odpowiadał na pytania, a kiedy było trzeba, zdecydowanie odnosił się do ataków prezydenta. Komentarze internautów, które pojawiały się już w trakcie debaty, są jednoznaczne – Duda znokautował obecnego prezydenta.

 22 maja 2015 16:44

Paweł Kukiz prosi o oddawanie ważnych głosów

YOUTUBE.COM/ PREZYDENT KUKIZ
„Zachęcamy Was wszystkich do skorzystania z pełni Waszych obywatelskich praw i oddanie ważnego głosu. Ważnego – po to by nikt później nie miał łatwości, powołując się na domniemania – fałszowania procesu wyborczego przez dostawienie dodatkowego krzyżyka. I przypisania takiego zachowania Wam, dumnym wyborcom Pawła Kukiza” – napisano na Facebooku Pawła Kukiza.

Prezydent Kukiz

Polityk · 149 340 osób lubi to

Ostatni komunikat:

„W dniu dzisiejszym rozpocznie się cisza wyborcza zamykająca tę najważniejszą dla nas wszystkich kampanię, Waszą Kampanię. W niedziele ostatni jej akt. Dzień głosowania.

Zachęcamy Was wszystkich do skorzystania z pełni Waszych obywatelskich praw i oddanie ważnego głosu. Ważnego – po to by nikt później nie miał łatwości, powołując się na domniemania – fałszowania procesu wyborczego przez dostawienie dodatkowego krzyżyka. I przypisania takiego zachowania Wam, dumnym wyborcom Pawła Kukiza.

Jeśli nie jesteście pewni swojej decyzji, macie wątpliwości – po prostu zostańcie w domu. Nic na siłę. Zachęcamy do odpowiedzialnych decyzji. Tego potrzebuje Polska – Waszej świadomości i Waszego przebudzenia. Polska potrzebuje pozytywnej zmiany systemu – potrzebuje 460 jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu. I pełnej, obywatelskiej kontroli nad politykami i ich pracą na rzecz dobra wspólnego.

W poniedziałek wracamy do ciężkiej pracy na rzecz naszej Ojczyzny. Przygotowujemy się do zarządzonego referendum i jesiennych wyborów oraz będziemy recenzentem Pierwszego Obywatela. Kimkolwiek będzie. Twardym recenzentem. W Waszym imieniu, bo to dzięki Waszemu zaufaniu jesteśmy silniejsi. Naszą determinację i zaangażowanie już poznaliście. Paweł Kukiz udowodnił, że zrobi wszystko co w jego mocy, by walczyć o nasze prawa. Ta walka trwa. Będziemy dążyć do zwiększenia zakresu wolności obywatelskich, przywrócenie prawa do rzetelnej informacji medialnej, dbać o zwiększenie zakresu odpowiedzialności polityków przed Wami – wyborcami. Wypracujemy gruntowną zmianę ustrojową, która jako jedyna jest w stanie zapewnić pomyślność naszemu krajowi. Nam wszystkim. I wszystkim przyszłym pokoleniom Polaków.

Dziękujemy za Waszą fantastyczną postawę, za każdą pomoc, każde wsparcie, każdą uwagę, każde miłe słowo. Za to ciepło i energię, których doświadczaliśmy w przełomowych i ciężkich chwilach Waszej Kampanii. Bo to był wielki wysiłek. Wielkie zaufanie i wielka odpowiedzialność.

Dziękujemy Wam: każdemu z osobna i wszystkim razem. Bez Was nic by się nie udało.”

Paweł Kukiz i (Wasz) sztab

Kto stoi za Bronisławem Komorowskim?

Dodano: 22.05.2015 [21:11]

 

foto: YouTube

Kto stoi za Bronisławem Komorowskim? W obliczu dzisiejszej nawałnicy medialnej, którą trzeba nazwać raczej propagandową, nie dziwi, że internauci próbują dać odpór służalczym materiałowym prasowym. Jedną z takich prób jest spot pt. „KomoroWSkI”.

Wielka Zmiana – Internet stał się najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce, na które powołują się DZISIAJ 22 05 2015 wszystkie telewizje i cała prasa codzienna.
WIELKA ZMIANA! NIECH SIĘ STANIE!!

25 05 2015

PODZIĘKOWANIA OD PAWŁA KUKIZA

Drodzy Przyjaciele!

Jeszcze raz pragniemy Wam gorąco podziękować za wsparcie i oddane głosy.

Polska się przebudziła. Ponad 3 miliony Polaków opowiedziało się za pozytywną zmianą, za wprowadzeniem 460 JOW w wyborach do Sejmu. Okazało się, że Polska Potrafi, że Wy potraficie działać. Tego potencjału i tej wielkiej szansy na zmianę pokoleniową nie można zmarnować. Dlatego chcemy byście poszli dalej z nami, po Polskę dla Obywateli, nie politycznych klanów!

1.Nie tworzymy partii politycznej
Ne tworzymy partii politycznej, żadnych STRUKTUR, żadnych pełnomocników czy władz. To ma być oddolny Ruch Obywatelski, Ruch Pozytywnej Zmiany i Zdrowego Rozsądku, którego brakuje w polskim życiu publicznym.Wszyscy, którym leży dobro Polski na sercu niech czują się zaproszeni. Działamy razem, oddolnie w swoich małych Ojczyznach. Organizujmy się! W II połowie czerwca spotkamy się zgodnie z obietnicą w Lubinie!

2. Referendum i ruchJOW.pl
6 września odbędzie się ważne dla nas referendum, m.in w sprawie wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych. To dla nas Wielka Szansa na mobilizację i edukację naszych Rodaków w kraju i zagranicą. O tym jak ważna jest ta zmiana muszą dowiedzieć się wszyscy w Polsce. Dlatego polecamy rejestrację na stronie ruchjow.pl i współdziałanie w kwestii wygrania referendum. Zachęcamy do głosowania, TAK DLA JOW!

3. Regionalni przedstawiciele ds. kontaktów z mediami
W związku z tym, że wiele osób powołuje się teraz na Pawła Kukiza bez wiedzy i zgody, powołamy wkrótce osoby do kontaktów z mediami w danych Regionach. Informacje będą dostępne na stronie kukiz.org. Nasz przekaz musi być jasny i klarowny, walczymy przecież o zmianę ustrojową, więc przeciwnicy są bardzo mocni.

Wierzymy, że Razem uda nam się wygrać Polskę dla Obywateli, dla naszych rodzin, naszych dzieci i wnuków. Teraz. Musi nam się udać. Potrafisz Polsko!

Paweł Kukiz i Wasz Sztab

Podziel się!