Kochane Dziewczyny, Słowianki – w dniu waszego Święta…

10008409_10203511266841524_1572138001_nKochane Dziewczyny, Słowianki!
W dniu waszego Święta składam wam życzenia Zdrowia, Dobrobytu i Szczęścia – wszystko z dużych liter.
Po wiekach ciemnych nadszedł czas Prawdy, Czas Jasności, Czas Stwarzania Nowego Świata i Nowego Ładu Życia. Nadszedł Wasz Czas, Czas Kobiecości, Czas Kobiet.Czas w którym Ludzkość Musi zacząć Kierować się WARTOŚCIĄ ŻYCIA!!!

Przeczytałem  dzisiaj na FB przesłany do mnie piękny list od 17-letniej wyznawczyni Wiary Przyrodzoney Słowian z małego miasteczka pod Gdańskiem, która postanowiła krzewić wiedzę o Słowianach i ich wierze przyrodzoney w swoim najbliższym otoczeniu. To postanowienie wcieliła w życie w swojej szkole. Otrzymała też zaproszenie z Domu Kultury do zrobienia prelekcji na temat Słowiańszczyzny.  To czysta radość dla mnie, dowiedzieć się czegoś takiego właśnie w tak wyjątkowym dniu.  

Ponieważ nic nie dzieje się przypadkiem, list mojej młodej Przyjaciółki i czas jego pojawienia się także nie może być żadnym przypadkiem. Jest przypomnieniem, płynącym z Góry, o roli kobiet Wiedzących, jako przekazicielek naszej starej-nowej Wiary i Tradycji Słowiańskiej oraz o tym byśmy przy każdej okazji jaka się nam nadarza dzielili się z bliskimi Wszystkim Dobrym, a szczególnie wiedzą i Dobrym Słowem.

Sława Wam!

Podziel się!