Ukraińska Burza! – czyli Koniec (starego) Świata. Uwaga Majdan – nie dajcie się teraz zastraszyć!

Ukraińska Burza! – Koniec (starego) Świata. Majdan – nie dajcie się zastraszyć!

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Do_Bronislawa_Komorowskiego_O_zawetowanie_ustawy_o_tzn_Bratniej_Pomocy/?tjzGVgb
Jeszcze jest możliwość zawetowania tej ustawy, proszę o przekazywanie dalej i podpisywanie się pod petycją!

43572-627811393840982

Ten obrazek nie przez przypadek nawiązuje do poprzedniego artykułu Rafała Orlickiego. Mamy BOWIEM OBECNIE do czynienia z powtórzeniem sytuacji wskazanych na zdjęciu – tzw „ochrony obywateli własnej narodowości”. Czy pamiętacie, jak się zakończyły owe awantury dla tych, którzy je rozpoczęli ? Nie inaczej będzie i tym razem! Ale aby się tak stało wszyscy musimy wykonać swoją robotę. Jest to olbrzymia i trudna robota, która będzie polegać na powstrzymaniu zakusów satrapów i banksterów, którzy próbują rozkraść Ukrainę.

© by Białczyński
Zaczynamy od powyższego linku, bo po pierwsze: jest jeszcze czas aby zapobiec skutkom radosnej twórczości Platformy Obywatelskiej w Polsce (zastanawiam się jakiego kraju obywateli mieli na myśli twórcy tejże partii?),
a po drugie:
ponieważ ta sprawa przypomina o pewnym procesie, który po cichu toczy się w Polsce od dawna,a który jeśli zakończy się „pomyślnie” (PO-myślnie) umożliwi Rosji lub Niemcom wysłanie do Polski ich wojsk, zupełnie LEGALNIE – z Bratnią Pomocą, jeszcze łatwiej niż to próbuje nieudolnie wykonać dzisiaj Rosja. Charakterystyczne jest również dla innych obserwowanych na Świecie od 2001 roku procesów wojenno-politycznych, że u ich początków pojawiają się  hasła-wytrychy, preteksty: „Bratnia Pomoc”, czy „Zagrożenie dla >Naszych< Obywateli”.

52479-628461393877190Naczelny Kłamca Nowej Rzeszy – III Rzymu Cesarstwa Narodu Rosyjskiego

03 03 2014

http://niezalezna.pl/52437-putin-naruszyl-prawo-miedzynarodowe-co-zrobi-nato-nasza-relacja

22:15
Wiadomo jakie zadanie miał spełnić Janukowycz. To Wiktor Janukowycz zwrócił się w liście do prezydenta Rosji Władimira Putina z prośbą o interwencję zbrojną na Ukrainie – oświadczył w Nowym Jorku ambasador Rosji przy ONZ Witalij Czurkin. W Nowym Jorku trwa posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ poświęcone sytuacji na Ukrainie.

21:47
Stawką w kryzysie ukraińsko-rosyjskim nie jest Krym, choć jest on na pierwszym planie, lecz sama Ukraina, przyszły konstytucyjny model tego państwa i polityczne wpływy Rosji – powiedział James Sherr, ekspert think tanku Chatham House. „Celem minimum z punktu widzenia Rosji jest uczynienie z Ukrainy niestabilnego kraju, którym nie da się rządzić. Celem maksimum jest nie tylko przywrócenie uległości Ukrainy wobec Rosji, ale skodyfikowanie jej z błogosławieństwem Zachodu” – powiedział Sherr, specjalizujący się w sprawach Rosji i Eurazji.

04.03 2014

10:17
Tylko Rada Najwyższa (parlament) Ukrainy może prosić o wprowadzenie obcych wojsk na terytorium kraju – oświadczył przewodniczący ukraińskiego parlamentu, p.o. prezydenta Ołeksandr Turczynow nawiązując do wypowiedzi przedstawicieli Rosji. – Pragnę przypomnieć, że zgodnie z konstytucją i ustawodawstwem Ukrainy tylko i wyłącznie Rada Najwyższa może w razie potrzeby podejmować decyzje o wprowadzeniu obcych wojsk – powiedział w parlamencie.
10:12
W przypadku konfliktu na Ukrainie zarówno taktyka Rosji, jak i jej tłumaczenia są podobne jak w 2008 roku w Gruzji. Również obserwując reakcję Zachodu można mieć wrażenie deja vu – ocenia były prezydent Gruzji Micheil Saakaszwil w dzienniku „Financial Times”. Odnotowuje, że Rosja od dawna była obecna w Gruzji, „uzbrajając i szkoląc lokalnych konspiratorów i kierując ich bezpośrednimi prowokacjami”. Podobnie rosyjska akcja z ubiegłego weekendu w celu przejęcia Krymu była tylko kolejnym krokiem ofensywy od dawna napierającej tempa – twierdzi.
09:55
Opóźnia się konferencja prasowa Władimira Putina.
09:52
Rosja grozi USA stratami gospodarczymi i przechodzi od słów do czynów. Jeśli Waszyngton zdecyduje się na wprowadzenie sankcji, rosyjskie relacje gospodarcze z USA zostaną sprowadzone do zera – ostrzegł jeden z doradców prezydenta Putina, na którego słowa powołuje się agencja AFP. Według niego, sankcje ostatecznie doprowadzą do kryzysu amerykańskiego systemu finansowego.
09:36
Rada Najwyższa Ukrainy jest gotowa prowadzić dialog z władzami Krymu, jeśli zostaną wycofane wojska rosyjskie – oświadczył deputowany Batkiwszczyny, były szef ukraińskiej dyplomacji Petro Poroszenko. Jak zaznaczył, parlament jest gotowy znacznie poszerzyć kompetencje krymskiej autonomii, ale przy zachowaniu suwerenności Ukrainy. Parlament jest też gotów w bardzo krótkim czasie przyjąć ustawę o statusie Sewastopola i ustawę o lokalnych referendach.

09:17

„Rozchwianie giełdy w Moskwie i zbijanie kursu rubla mogą pokonać Putina bardziej niż samoloty i odezwy NATO. W ciągu jednego dnia Bank Centralny stracił 10 mld. Ile dni wytrzyma Rosja?”

1315471238_z_herb_plbyua_xKażdy kto czyta ten Blog wie jak rozumiemy Polskę – właśnie tak. Za tym pojęciem Polski idzie też jak wiecie nasze pojęcie Słowiańszczyzny.

Iskon i  Iz-kraina, Skraina-Iskra i Kresy

Założę się, że kiedy pisaliśmy tutaj na tym blogu tekst o Komecie Iskon (Koniec-Początek), czy teksty o Wielkiej Zmianie w roku 2011, 2012, 2013, czy wreszcie teksty o Polsce Sercu Świata i Pojednaniu Polska – Rosja koniecznym i niezbędnym w kontekście Wielkiej Zmiany (w latach 2009, 2010 i dalszych) liczba osób stukających się w czoło  wśród mniej czy bardziej przypadkowych czytelników tych artykułów (artykułów, których w tym duchu, są tutaj dziesiątki) stanowiła bardzo znaczny odsetek.

Nie wstydźcie się teraz, wy wszyscy, którzy stukaliście się i stukacie się w czoło od 5 lat, tylko wreszcie wyciągnijcie wnioski! Wiem, że to bardzo trudne  przyznać, że to co nieprawdopodobne jest jedynym realnym. Takie są jednak fakty. Nie będziemy już więcej „udowadniać” komukolwiek, że „przepowiadamy” trafnie z trafnością 100%, że odkrywamy prawdę, Prawdę przez duże P i do tego w 100% (w stu procentach!). Mądrej głowie dość dwie słowie, czyli dosyć już dowodów.

Kiedy pisaliśmy tutaj i przedstawialiśmy Wszystkim Polakom chętnym do przeczytania tych propozycji Nowe Koncepcje Sprawiedliwego Państwa i Porządku Społecznego, kiedy kreśliliśmy Scenariusze i „przepowiadaliśmy” rozwój wypadków w dalszej i najbliższej przyszłości, spotykaliśmy się ze strony Klakierów Władzy, „Specjalistów” od Polityki, „Znawców” Procesów Społecznych, Utytułowanych Naukowców poszczególnych dyscyplin Nauki, i innych Domorosłych Mądrali, z totalnym zaprzeczeniem, lub kpiną. W najlepszym zaś razie z podszytym strachem milczeniem. Konformizm i instynkt stadny (owiec idących na rzeź, które walą na oślep kamieniami w Czarną Owcę – Kasandrę) zaprowadził dzisiaj Lemingi i Yetisynów tam gdzie im to przepowiedzieliśmy wiele lat temu i co im dobitnie tłumaczyliśmy przez te lata. Nie chcieli słuchać – Ślepi i Głusi. Dzisiaj stoją NA SKRAJU – na Skrainie, na ISKrze, na Iskonie swojego Świata. Inaczej to miejsce nazywa się KRESY. Kres – Iskon.

Kiedy pisaliśmy o Wielkim Czyszczeniu po Kalijudze także stukano się w czoła i podkpiwano z nas w komentarzach. Gdy wyjaśnialiśmy prawdziwą wagę Słowiańszczyzny dla Świata i wykazywaliśmy jasno i logicznie czego dowiodła II Wojna Światowa, jak wielkie jest Nasze zwycięstwo nad Niemcami, jak głęboko Niemcy zaszkodziły Europie, jak zostały one totalnie przez Słowian pokonane wraz z całym finansującym ich zbrojną napaść Sefardyjskim Światem, natychmiast następowała tutaj w komentarzach na tym blogu wściekła, spieniona, germańska reakcja. Nie dziwiło nas to, bo pisaliśmy to Wam wielokrotnie, wiemy, że Opiniotwórcze Media Internetowe są w sposób ciągły Inwigilowane i Obsługiwane Propagandowo przez całe zorganizowane Siatki Szpiegów Systemu Pan-Niewolnik.

http://niezalezna.pl/52479-ujawniamy-internauci-przylapali-msz-rosji-na-propagandowej-manipulacji

Na oficjalnym koncie MSZ Rosji na Twitterze przez pomyłkę została opublikowana prośba do nieujawnionych osób o „powściągliwe pochwały” (w komentarzach na TT oraz Facebooku) na temat „słusznej analizy” sytuacji na Ukrainie, opublikowanej przez niemiecki tygodnik „Der Spiegel”.
 
Autorem artykułu, który należało pochwalić, jest niemiecki dziennikarz Uwe Klußmann. Pomyłka została szybko zauważona przez pracowników obsługujących Twittera MSZ Rosji, ale internauci zdążyli zrobić printscreena.
 
„Prośba na FB i Twitterze powściągliwie pochwalić słuszną analizę” – napisał MSZ Rosji do „swoich”.
  52479-628481393877667Polscy internauci rozpoznali w Klußmannie „starego znajomego”.
  52479-628501393877667
Dziennikarz „Spiegla” przebywał w Moskwie jako korespondent od roku 1999 (od momentu dojścia do władzy Władimira Putina) do roku 2009.

Nie dziwi nas to tym bardziej dzisiaj. Dzisiaj, kiedy widzimy czarno na białym dysponując twardymi dowodami Manipulację na Skalę Świata, spreparowane artykuły prasowe, masowo preparowane wiadomości w Portalach Internetowych, ewidentnie sterowane i preparowane przez Wojenną Propagandę Moskwy materiały na Youtube, TT, Facebooku, a także na takich portalach jak ten – jako filmiki, opinie „specjalistyczne” o sytuacji, propaganda że „Krym jest Moskiewski od zawsze” i „osobiste wpisy”, czyli  komentarze pod naszymi artykułami wykonane rękami V Kolumny Moskiewskiej w Polsce, lub wprost wpisywane tutaj z Łubianki, Berlina albo Kremla.

Czy jest rzeczywiście tylko przypadkiem Pojawienie się i Rozpad w zetknięciu ze Słońcem w odpowiednim czasie owej Słowiańskiej Komety ISKON, czy jest przypadkiem wskazany przeze mnie dawno związek między jej przybyciem a wybuchem na Ukrainie-Skrainie społecznego protestu, który wydawał się tak niegroźny i śmieszny, bo studencki przecież, w listopadzie 2013 roku?!

Czy wtedy nie spotkaliśmy się z komentarzami, które co najwyżej wskazywały, że sprytnie łączymy fakty, że nie powinniśmy mieszać i plątać spraw „poważnych” z takimi „niepoważnymi spekulacjami” jak te dotyczące komety itp, itd. I tyle. Poważnego potraktowania tamtego artykułu nie doczekaliśmy się oczywiście. Tyle i koniec kropka? Tyle, tylko że to nie był koniec, ale początek. 

Nie będziemy tutaj teraz kreślić tasiemcowej analizy wydarzeń i snuć scenariuszy. Dosyć pokazywania palcem co się naprawdę dzieje. Ci którzy usiłują izolować toczące się wydarzenia i sprowadzać je do jednej płaszczyzny np. społeczno-politycznej – mylą się, ci którzy widzą w tym co się dzieje wyłącznie nacisk i prowokację NWO i banksterów, również się mylą, ci którzy patrzą na świat z perspektywy płaskiego materializmu i ateizmu – także się mylą. Wszyscy po trosze mają rację i wszyscy pospołu mylą się, a mylą się na tyle ciężko, że nie dostrzegają Istoty Procesu.

Kto jest zaskoczony rozwojem wypadków ten może być pewien, że się mylił, bo zaskoczenie jest dowodem pomyłki.

Tak jak pisaliśmy wielokrotnie:  w Sercu Świata toczy się Bój Ostateczny, na Śmierć i Życie, Bój między NOVYM a Starym, bój we wszystkich możliwych płaszczyznach , a nie w jakiejś jednej wybranej. To jest Rozgrywka i Wojna jakiej nasza Cywilizacja w całych swoich dziejach jeszcze nie zaznała – A jeśli jej zaznała to tylko JEDEN JEDYNY RAZ.

Ukraina_wyjazdy_dla_firm.png

Ukraina a Wielka Zmiana, czyli Wszyscy odarci z Masek, klęczą pod MUREM! I są w kropce!

Ten Mur to jednocześnie MOR, ZMORA i MARA!!! Ten Mur to Atomowa Pułapka. Ten Mur to Traktat z 1994 roku, pod którym podpisali się ochoczo Wielcy tego Świata – odbierając Ukrainie możliwość obrony przed szantażem Moskwy, takim samym równoważnym szantażem Ukrainy, czyli Kijowa.

Kropka. Absolutna kropka.

Co się wydarzyło i jak to się stało?

Kropka. A sprawcą tego stanu rzeczy, jest według kalendarium zdarzeń Grupka Idealistów – kilka dziewczyn i kilku chłopaków, Studenciaków z Kijowa – Wolnych Ludzi, zadomowionych dobrze w Sieci, ludzi o otwartych umysłach, którzy śledzą w Internecie NOWE i zrozumieli już o świecie niejedno. Oni to w listopadzie postanowili wyjść na Majdan z żółto-niebieską flagą by zaprotestować, zademonstrować niezgodę zwykłych ludzi, na Jawne Przehandlowanie Ukrainy przez UE/USA na rzecz MOSKWY.

Że ten handel był zaprojektowany z góry i od dawna, wiemy. Mamy na to dowody twarde, z 17 września 2009 roku – Deklaracja Wrześniowa Obamy, że USA  nie są  zainteresowane obecnością wojskową w Polsce i obroną rakietową Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Deklarację tę  można nazwać Rocznicową dla Polski z okazji Paktu Ribbentrop Mołotow. Był to w istocie Nowy Pakt Ribbentrop – Mołotow, tym razem Pakt Obama-Putin, który propagandyści w pop-propagandowych polskojęzycznych mediach niemieckich i sefardyjsko-amerykańskich nazywają eufemistycznie Resetem Amerykańsko-Rosyjskim.

Oczywiście, kiedy okazało się, że protesty grupki młodzieży w Kijowie podchwycili zwyczajni ludzie pracy,  musiały się włączyć w grę czym prędzej pseudoopozycyjne partie Ukrainy.

Prości Ludzie, co nie jest tajemnicą, albo jest tylko co najwyżej tajemnicą Poliszynela, nazywani są przez banksterów (przez Panów Niewolników) w USA, Berlinie i gdzie indziej  na Salonach, także na salonach III RP i na salonach III Rzymu-Moskwy,  jak również na salonach w Kijowie, które widzieliśmy u Pana Janukowycza, po prostu tzw „motłochem”, „mięsem rzeźnym”, „baranami”, „kibolami”, „hołotą”, „dziadami”, „szajsem” i tym podobnymi fajnymi określeniami.  Nic dziwnego więc, że tak zwane partie opozycyjne, także na salonach bywałe i dobrze finansowo opierzone, traktują ów „motłoch” jak mięcho armatnie albo jak piąte koło u wozu, masę do manipulacji i okantowania, po której karku chcą się dostać do Tortu. Są one w związku z tym swoim podejściem do „zwykłego człowieka” przeważnie spóźnione w swoich reakcjach na napięcia społeczne i nieadekwatne w działaniach do rzeczywistych potrzeb. Włączyły się więc te partie w Protest Kijowski, na wyraźne sygnały, że za chwilę staną się niczym i nikim. Reagowały owe opłacane  przez banksterów-oligarchów i przez obcych partie na wydarzenia na Majdanie starając się nie wypaść z gry, ale czyniły to po kunktatorsku. Ich nieudolne wyczyny przypominały wręcz występ aktora, który zupełnie nie wie na czym polega jego rola i wciąż czeka na podpowiedź suflera (z Berlina?, Tel Awiwu?, Nowego Yorku?), a podpowiedź przychodzi, ale po czasie, gdy widzowie już są wkurzeni milczeniem aktora na scenie.

Tym razem jednak Hołota, Ulica, Plac  – Majdan, wyciągnęły wystarczające wnioski z niedawnych dziejów i posiłkując się Zbiorową Mądrością (Ogólną Świadomością Ludzkości) płynącą gównie z Polskiego Oszustwa, które możemy nazwać też Polskim Doświadczeniem Transformacyjnym i z Polskiego Internetu Wolnych Ludzi, nie pozwoliła się wyd..mać YetiYelitom.

Mało tego. Gdy lokalny satrapa zorientował się, że z tym Motłochem nie pogada, bo Motłoch powtarza stale to samo jako warunki, a główna śpiewka to „Janukowycz musi odejść!”, zaczął do nich strzelać, żeby ich zapędzić do domów, do klatek, albo przynajmniej rozpędzić ten dziki majdan.

O dziwo nie pozwolili mu się zastraszyć, ani im się śniło odejść, a tzw. „liderów” opozycji ( na liderów Majdanu kreowały ich nieustannie banksterskie propagandowe media w Polsce) popychali tak skutecznie na Janukowycza, ze wreszcie doszło do czołowego zderzenia. Pod naciskiem Majdanu ani Kliczko i Jaceniuk ani Janukowycz nie mieli się już gdzie cofnąć. Janukowycz (być może także Putin – na to wskazuje jego obecny stan psychiczny) stracił panowanie nad sobą i kazał strzelać do swołoczy. Być może zdenerwowany Putin po prostu kazał zacząć swoim cynglom zwanym ‚doradcami” Berkutu strzelać żeby zrobić rzeź i żeby wreszcie Janukowycz przestał się wahać i „cudować” a zaczął się zachowywać jak przystało na człowieka post-radzieckiego. 

Majdanu nie przeraziły groźby, ustawodawstwo wojenne, ani strzelanina. Majdan złożył Najwyższą Możliwą Ofiarę – Ofiarę z Własnej Krwi i Życia.

Morale strzelających i armii było tak osłabłe, że nie mieli oni ochoty dalej mordować w imieniu satrapy. Odmówili udziału w krwawej rozprawie. Na stronę rewolucji przechodziły oddziały policji i wojska. Satrapa został nazwany po imieniu – Mordercą, bo też nim był, a raczej stał się, dosłownie z wtorku na czwartek. Do wtorku zapewne uznano by go za osobę godną dialogu. Po czwartku był już mordercą ściganym przez tłum żądny jego juchy, jego ścierwa!

Część z morderców zbiegła do Rosji a część na Krym, część jest zapewne w Charkowie, a część w Doniecku. Kiedy Rosja Putina zaatakowała Ukrainę już witali się z gąską, już zapewne cieszyli się że oto spełni się ich marzenie o bezkarności.Nie wiadomo czy zamęt wywołany wypowiedzeniem Ukrainie wojny przez Rosję, nie umożliwił wielu mordercom ucieczkę na terytorium wroga, czyli do Moskwy i w okolice, tam gdzie ukrył się Janukowycz.

Stało się. Ukraina nie tylko wymknęła się spod kontroli własnego satrapy, ale spod kontroli satrapy z Moskwy i spod kontroli Berlinów, Nowych Jorków, Londynów, Tel Awiwów i wszystkich innych możliwych satrapii.

Ukraina ogłosiła swoją Wolność i Niezależność. Stała się Republiką Samorządową, Majdanową. Stała się spełnieniem marzenia Solidarności 1980!!!

Czy Macie Świadomość co tam się stało? To można śmiało porównać do zwycięstwa całkowitego Solidarności w 1980 – gdyby do niego doszło. Niestety Solidarność 1980 przegrała na całej linii.

Sami powiedzcie, to jest przecież przykład tak okropny z punktu widzenia Systemu Niewolniczego, któregokolwiek i gdziekolwiek by on nie był zamontowany, że przykład ten należy za wszelką cenę jak najszybciej zdemontować! Wszystkimi siłami! Jak to oni się zwołują? Aha: Wszystkie ręce na pokład!!!

Majdan z punktu widzenia Systemu Pan-Niewolnik jest największym zagrożeniem i będzie teraz czynione wszystko, ze wszystkich sił, przez cały banksterski świat, żeby Majdan i kontrolę społeczną Ukraińskiej Wielkiej Zmiany wykluczyć.

I rzeczywiście nie powstrzymują się od natychmiastowego przeciwdziałania. Pierwszy nie wytrzymuje Putin, któremu za oknami Kremla tłum zaczyna skandować: Majdan! Majdan! Majdan!

W Polsce nerwy puściły już wcześniej naszym Świeżo Upieczonym Paniczykom. Pokrzykiwali już w trakcie negocjacji na opozycję umocowaną do rozmów z satrapą przez Majdanowców, żeby podpisali kapitulację czym prędzej „zanim będą martwi!”.

Jak nerwy puściły w Anglii dowiedzieliśmy się 4 marca 2014 z tajnej rekomendacji dla premiera Camerona – jakich to sankcji nie należy stosować przeciw Rosji, żeby Brytyjska Gospodarka na tym nie straciła! BRAWO Anglia! Tak wypełniacie wszystkie swoje międzynarodowe zobowiązania! Polska coś wie na ten temat! Będziemy cierpliwie czekać i obserwować WAS jak się wywiązujecie z obietnicy Integralności Ukrainy. Będziemy śledzić jak doprowadzacie Putina do wycofania się Rosji z Krymu i innych miejsc na Ukrainie.

Żeby się dowiedzieć jak Niemcom puściły nerwy wystarczyło prześledzić nagłówki w niemieckich polskojęzycznych mediach takich jak Onet.pl i Interia.pl – gdzie do dzisiaj funkcjonują tendencyjne tytuły, fałszywe wiadomości, ciągłe straszenie Majdanu, przezywanie go banderowcami itp. Tam także znajdziecie bezczelne nagłówki nad artykułami poświęconymi Ukrainie tytułowane „Nasza relacja z zamieszek na Ukrainie” – Oni tę Rewolucję wciąż nazywają ZAMIESZKI!

Świat jest na krawędzi III Wojny a oni piszą – Zamieszki w Kijowie!

Zamieszki panowie propagandyści niemieckiej opcji dziejowej to były na stadionie Legii w niedzielę. W naszych artykułach znajdziecie bezcenne obecnie reportaże z Onetu, które pokazują też jak Majdan „katował” legalnych przedstawicieli władzy i milicji!!!!

Fe! Co za ohyda!!! Gdybym był dziennikarzem w TVN, RMF, Interii, czy w tym podobnych polskojęzycznych mediach, to spaliłbym się ze wstydu! Dobrze chociaż płacą, fajna kasiora jest za rozpowszechnianie tych bredni?! Hej chłopcy, powiem, poruta jest straszliwa!  Nie na Salony wam, tylko tam gdzie wasze miejsce prawdziwe – skąd przyszliście tam odejdziecie! Psy propagandy wojennej. I odejdziecie w niesławie, jak na Ukrainie, zapewniam was.

Reakcja zachodu na wojnę jest opieszała, ale nie może jej nie być w ogóle. Ona musi być choćby pozorna – jak Wojna w 1939 ze strony Francji i Wielkiej Brytanii. Jednak już nawet taka słaba reakcja powoduje panikę na giełdzie w Moskwie, spadek wartości rubla i inne okropne dla Oligarchii dolegliwości. Putin znalazł się w kleszczach.

No tak, ale o tej pozornej wojnie wszyscy już wiedzą, wszyscy już trąbią. Wszyscy już ich znają z tej strony, jak zły szeląg. Świat trąbi o tym – Internet nie milczy, chociażby artykuły z Polski są tłumaczone na angielski i wiszą w Sieci – dostępne – są czytane, są popularne, a tam czarno- na białym pisze się i mówi kto , kogo i jak oszukał w 1939 i wiele razy później, a także wiele razy wcześniej.

Świat Zachodni nie może nie działać – ma także związane ręce – własnymi działaniami z przeszłości. Od dawna ociera się o kompletną niewiarygodność. Tak oto Świat stanął na Skraju Wojny. Ktoś w pop-propagandowych mediach polskojęzycznych porównywał, że to tak samo potężny kryzys jak ten kubański, który postawił świat na krawędzi wojny atomowej.

Nie moi drodzy. Takiego Zderzenia jeszcze w dziejach świata nie było. Ukraina to nie Trójkąt Bermudzki, nic nie ujmując Kubie. Ukraina to Serce Świata, to część rozkawałkowanej i poszatkowanej przez czarne orły Rzeczpospolitej – Jądro Słowiańszczyzny. Nie ma Wolnej Ukrainy bez Wolnej Polski, ale i  nie ma Wolnej Polski bez Wolnej Ukrainy – To nie jest slogan lecz pewnik! I panu Putinowi pewnik znany w sposób oczywisty. Toteż jego strach przed wolnością Ukrainy, kraju który był mu przyjazny, okazał się olbrzymi. Zachował się Putin jak szaleniec. Jest jak Makbet, jak typowy satrapa, pod którego Zamek podszedł Las, a krew wciąż i wciąż nie pozwalała zmyć się z jego dłoni i przeszkadza biesiadować w Soczi, przeszkadza konsumować w spokoju owoce władzy w Moskwie, nie pozwala spać w aksamitnym łożu na Kremlu. Wiemy jaka to tragiczna postać – Makbet, i jak skończył ten krwawy król.

flaga_polska

Kropka

Rosja

Jeżeli Rosja nie wycofa się z Ukrainy i nie przestanie wtrącać nosa w jej wewnętrzne sprawy to dostanie takiego łupnia, że już się nigdy nie pozbiera do kupy jako Jeden Kraj. Wojna doprowadzi Rosję do bankructwa i rewolucji takiej jak na Majdanie. Nie za 2 lata, nie za pięć, nie za dziesięć, ale za 3 miesiące.

Jeżeli Rosja nie wycofa się całkowicie, do ostatniego żołnierza z Ukrainy, to skończy jak Niemcy i Serbia, które rozpoczynały wojny dokładnie używając tego samego pretekstu i mając te same cele. To kalka, kopia, nic nowego. Putin powinien to wiedzieć, zanim wypowiedział Ukrainie wojnę!

Jeżeli Putin nie wycofa się do końca z Ukrainy to rozleje się morze bratniej słowiańskiej krwi i on sam stanie się czymś dużo gorszym niż Adolf Hitler, który był Słowianobójcą, ale nie był Słowianinem.

Jeżeli Rosjanie nie usuną wreszcie Kliki Putina i jego samego z Kremla,kliki i człowieka, który ma na rękach krew Czeczenii, Gruzji, samej Rosji, a teraz także Ukrainy to wezmą na siebie krew wszystkich zabitych w tej wojnie. Tak jak ją wzięli za Hitlera wszyscy Niemcy. Nie ma teraz od tego odwołania. Krew Ukraińców spłynie na ręce Rosjan – Narodu Rosyjskiego. Będzie to prawdziwa hańba Rosji.

Jeżeli Rosja nie wycofa się z Krymu i skądkolwiek z Ukrainy to da dowody bezpośrednie i oczywiste, że dalej nie wolno z nią niczego negocjować. Nie wolno też z nią układać żadnych wspólnych planów. Nie wolno z nią łączyć gospodarek innych krajów, inwestować tam, ani w jakikolwiek sposób włączać jej w międzynarodowy system cywilizacyjny.

Jeżeli Rosja nie wycofa się, żaden kapitał nigdy w niej już nie zainwestuje, bo nie po to banksterzy inwestują żeby tracić – to smutne ale prawdziwe i dotyczy także Polski oraz Ukrainy.

Jeżeli Rosja zaanektuje choćby 1 metr kwadratowy Ukrainy to da tym samym przyzwolenie wszystkim innym na podobną operację: Po pierwsze jutro Chiny zaanektują Syberię, pojutrze Turcja odbierze Ukrainie Krym, po-pojutrze być może Polska broniąc swoich obywateli w Londynie najedzie Wielką Brytanię i tam utworzy swoje terytorium, i oczywiście przejmie „angielskie” skarby królewskie, które pochodzą z rabunku z całego świata. UWAGA – TO NIE JEST ŚMIESZNE. Putin toruje drogę do czegoś co już otwarli swoją głupią działalnością Amerykanie w Kosowie. Kosowo musi wrócić do Serbii! Głupie rządy (w tym Polski) które uznały Kosowo jako państwo, muszą te swoje głupstwa wypluć, odwołać i przyznać się do błędu!

Rosja w tej chwili stała się już wrogiem Ukrainy, postawiła się w roli Pana, Hegemona, i skierowała Ukrainę prosto w objęcia Polski. Czy o to chodziło Putinowi? Dziękujemy towarzyszu Putin, ale my i Ukraińcy przyjaźnimy się bez waszej sowieckiej pomocy, z tytułu więzów rodzinnych i na przykład wspólnych doświadczeń z czasu rozkładu ZSRR. Kto jest prawdziwym bratem Ukrainy to okazało się właśnie za sprawą akcji Putina. Co za żałosny idiotyzm!!!

Takich „jeżeli” jest jeszcze kilkadziesiąt- Wymieniłem tutaj tylko najważniejsze z nich. Wskazują one jasno, że Putin okazał się szaleńcem. Rosja popełnia dzisiaj rękami Putina samobójstwo – krwawe sepuku!

Ale jeśli Putin zaakceptuje Wolną Ukrainę to przecież będzie też musiał zaakceptować Wolną Rosję!  Więc Putin moi drodzy, czy o tym wie czy nie wie, jest już w tej chwili przegrany, tak jak Janukowycz tylko do setnej potęgi!

Sam przyśpieszył własną przegraną. Rosjanie nie chcą żadnej wojny. Rosjanie zaczęli się wreszcie dorabiać majątków. Rosjanie chcą wolności tak jak jej chcieli wpierw Polacy a potem Ukraińcy.

Białoruś

Carze Batiuszko! Mimo że okazałeś wielką mądrość przepędzając ze swojego terytorium mordercę Zacharczenkę, to twoje dni są policzone. Czy to ty „testowałeś” jakieś systemy rakietowe w tych dniach, kierując rakiety na Polskę i Ukrainę?!

Znamy wszyscy odpowiedź. Twój czas skończy się razem z czasem Putina, a jego czas już się skończył.

USA/Wielka Brytania/UE-Niemcy

Jeżeli nie obronią Ukrainy jako całości przed Rosją to stracą raz na zawsze wiarygodność. Jeżeli nie przepędzą Armii Rosjan z Ukrainy to będzie to dla nich klęska w walce przeciw Obozowi Rosja-Chiny-Indie-Iran.

Jeśli nie udzielą Ukrainie pomocy finansowej w taki sposób by powstała zdrowa rynkowa gospodarka na Ukrainie, tylko zechcą ją wepchnąć w Polski Scenariusz, czyli w rabunek, to doczekają się takiej samej rewolucji jaką oglądali właśnie na Majdanie – tyle, że nie tylko w Kijowie, ale w Warszawie, Sarajewie, Budapeszcie, Pradze, Sofii, Atenach – wszędzie. 

Chiny

Chiny powinny wesprzeć Ukrainę, a Ukraina powinna przyjąć od nich pomoc i zastosować część rozwiązań ekonomicznych. Ukraina jest bardzo tania, a żeby coś z tego mieć powinna powielić model chiński. Na początek produkować tanio i dużo, na cały świat.

Chiny powinny także z tej Ukraińskiej Lekcji Śmierci wyciągnąć wnioski dla siebie i zrewidować swój stosunek do Autonomii Tybetu, Ujgurów, Tajwanu i do własnych obywateli Chińczyków, do demokracji w ogóle.

Turcja

Myślę, że Turcja już wie jakich ma sojuszników naturalnych na północnym brzegu Morza Czarnego. Nie była tego być może pewna, ale teraz po ruchach Putina i My Polacy i Ukraina i Turcja, wiemy – że taki sojusz jest nam potrzebny. Potrzebne jest nam Międzymorze. Ono zagwarantuje nam wolność od wyzysku Zachodu.

Polska

Jeżeli polska klasa polityczna i partie parlamentarne w Polsce nie skorygują swojego stosunku do Polski i Polaków to skończą tak jak na Ukrainie, a władzę weźmie w swoje ręce Ruch – absolutnie pozaparlamentarny. To z mojej strony całkiem realne przewidywanie na lata 2015-2019, przewidywanie graniczące ze 100% pewnością.

MAJDANIE – NIE DAJCIE SIĘ TERAZ OSZUKAĆ BANKSTEROM. JEŻELI UE/USA NIE ZAPEWNI WAM TAKIEJ TRANSFORMACJI GOSPODARKI ŻEBY MOŻNA BYŁO GODZIWIE W KRAJU ŻYĆ I PRACOWAĆ I RODZIĆ DZIECI, TYLKO TAKĄ ZŁODZIEJSKĄ, JAK TO UCZYNILI PRZEZ SOROSA W POLSCE TO NIE GÓDŹCIE SIĘ NA TAKĄ ICH POMOC – PRZYJMIJCIE WTEDY POMOC CHIN! MACIE STO RAZY LEPSZĄ SYTUACJĘ NIŻ MIAŁA POLSKA W 1989 ROKU – I MACIE LEPSZE POŁOŻENIE – GWARANTOWANE TRAKTATEM MOCARSTW. GDYBYŚMY TO MIELI W POLSCE TO INACZEJ WYGLĄDAŁABY W 1980 ROKU NASZA REWOLUCJA. Nie dajcie się zastraszyć Szalejącą Rosją, przed którą jako śmiertelnym niebezpieczeństwem ostrzegają was Sikorscy i inni Mądrale Europejscy.

Nie zamierzam rozwijać w tym artykule wątku Iskonu, Iskry i Skraja. Myślę, że każdy Wolny Człowiek czuje, lub wie, co zaistnienie tych wątków w obecnej sytuacji świata oznacza.

To co prezentuje dzisiaj na konferencji prasowej Putin jest żenujące. Udaje głupiego i idzie w zaparte. To były ćwiczenia tylko, a ci żołnierze nie są żołnierzami, a transportery opancerzone, samoloty, helikoptery, broń palna, te osławione kałachy które zabijały na Majdanie (można je kupić po prostu w każdym sklepie – jak on twierdzi!), są pajacykami i konikami na biegunach z rosyjskich pokojowych zrzutów na Krym?!!! Rosjanie całkowicie spalili już Janukowycza pokazując jego list z prośbą o Interwencję Zbrojną. „Zapomnieli” w ferworze wydarzeń, że taki list nie uprawnia ich do interwencji ani moralnie ani formalnie, bo tylko Rada Najwyższa Ukrainy może wezwać obce wojska do interwencji wewnątrz kraju.

Co za żenada.

Naprawdę nie chciałem doczekać tak żałosnego upadku Rosji!

Miałem nadzieję, że jest na tyle silna, że w przyszłości będzie można się na niej oprzeć! Czy każda oligarchia tak szybko wykańcza organizm państwowy? Jeśli tak, to i nasza padnie lada chwila.

TAK OTO ROZPOCZĘŁO SIĘ W MARCU 2014 ROKU  FORMOWANIE MIĘDZYMORZA! TO AKT NIEODWOŁALNY. I pomyśleć, że to wszystko co trzeba było zrobić żeby powstało Międzymorze, a czego nie było wiadomo jakim sposobem dokonać, wykonał własnymi rękami Władimir Putin.

Kupując (TERAZ – TUTAJ!)
Budujesz Wolne Media Wolnych Ludzi
polski łącznik okładka
Podziel się!