Doktor, teolog pluje na rodzimowierstwo polskie pod katolickim drzewem w Bydgoszczy bez korzeni

Jeśli nie wiecie kim jesteście to dowiedzcie się, że staliście się „DREWNEM”, a jesteście oczywiście post-hitlerowcami, głupimi i chorymi. Poniżanie cudzej wiary tak weszło w krew niektórym doktorom teologii katolickiej, że plują na nas rodzimowierców równo i bez opamiętania to jeden z nich:

https://www.youtube.com/watch?v=k3i4hwcD0O4&w=640&h=360%5D

Kupując (TERAZ – TUTAJ!)  Budujesz Wolne Media Wolnych Ludzi!
slowianic nr 2 przod

To jeden z tych klechów, którzy uprawiają ekumenizm w duchu Soboru II na zlecenie Jezuity z Watykanu. To on nawołuje do usuwania Światowidów!

Ten człowiek śmie mówić o tradycji Sarmatów, którzy byli poganami czczącymi Świętowita.

Posłuchajcie jak on się pieni? I skąd się bierze fanatyzm debili obcinających głowy Świętowitowi? Najzabawniejsze jest to czerwone serduszko w prawym górnym rogu.

Nota bene ten duszpasterz nazywa się Kneblewski i gloryfikuje Krzyżaków, kwiat rycerstwa, kwiat morderczej  krucjaty antysłowiańskiej, którzy wymordowali cały naród Prusów.  Rycerz nie gwałcił szlachcianki? Nie, on ją mordował bo była poganką a nie szlachcianką. Ci szlachetni niemieccy rycerze wyrżnęli całe słowiańskie Połabie, Łużyce, całe bałtyjskie plemiona posłali do piachu. Nie byli jak hitlerowcy, tylko coś znacznie gorszego. Zobacz poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=j-PPYGsFZ3U&w=640&h=360

Podziel się!