28 lipca "Słowiańszczyzna a Wielka Zmiana" wystąpienie i spotkanie na Krakonie

krakon2013

28 lipca o godzinie 15.00 wystąpię na Krakonie i spotkam się z czytelnikami na stoisku Solaris po wykładzie , czyli około godziny 16.00. Będę tam podpisywał 3 wydane przez Solaris książki s-f. Przedstawiam wam tutaj okładkę ostatniej z nich czyli “Miliardów białych płatków”.

petecki_messier_13v5Nowe wydanie: “Miliardy białych płatków”, Solaris 2013

Krakon 2013 [program, bilety]: Festiwal fantastyki przyjmie konwencję steampunku i postapokalipsy

Festiwal Kultur Alternatywnych Krakon 2013 zaplanowano na 25-28 lipca na terenie centrum akademickiego AGH.

Pierwszy po trzyletniej przerwie Krakon reaktywowany został w 2011 roku. Pojawiło się na nim 1400 osób. W ubiegłym roku liczba uczestników czterodniowej imprezy wzrosła do 2500. Podobnie jak w ubiegłym roku Krakon odbedzie się na terenie centrum akademickiego AGH, klubie Studio i w budynku Wydziału Odlewnictwa. Noclegownia przygotowana zostanie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 przy al. Kijowskiej 3.

Krakon 2013 ma odbywać się z mocnym zaznaczeniem klimatów steampunkowych i postapokaliptycznych. Na imprezie zobaczymy sporo osób w przebraniach z tych fantastycznych epok. Również LARP-y rozegrane zostaną w tych konwencjach. Planowane są warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania autorskie. Nie zabraknie gier, zabaw i konkursów.

petecki_messier_13v5

Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie na Krakonie – w Gmachu D 8 (Odlewnictwo) AGH, ulica Reymonta 27 – niedziela 28 lipca godzina 15.00 – Wykład nosi tytuł “Słowiańszczyzna a Wielka Zmiana” i będzie nieco obszerniejszy niż ten w Sulistrowicach.

petecki_messier_13v5

Dodaj komentarz

Podziel się!
Ten wpis został opublikowany w Sztuka. Dodaj odnośnik do ulubionych.