"Pokrzywdzeni" w natarciu, czyli kolejne akty terroru rządowego wobec Internetu

flaga_polska

Przeklejam tutaj jako wstęp bardzo ważny mail od Luny 13 zamieszczony pod jednym z bieżących artykułów 20 lutego 2013.

Oto on:

Wysłany 20.02.2013 o 0:18

PRL-bis, cenzura stoi u drzwi, coraz częściej zaczyna pukać! epoka Tumanowicza i Barańskiego!

Trzydzieści lat temu Leszek Długosz śpiewał w Piwnicy pod Baranami: …Chcę tylko domu w twoich granicach bez lokatorów stukających w ściany, gdy ktoś chce trochę głośniej zaśpiewać o sprawach które wszyscy znamy…. . Minęło 30 lat, a my w dalszym ciągu nie możemy we własnym domu mówić swobodnie.

Stop cenzurze, posprzątajmy w mediach, widać, że z pola widzenia stracili interesy Polski!
Czas się pakować, naród się budzi!

– do admina portalu InneMedium.pl , pana Cypriana Gąsiorowskiego, „zapukała policja” w sprawie wydania adresów IP internautów robiących wpisy (komentarze) o charakterze obrażającym określone grupy etniczne…
Alternews : http://niezaleznatelewizja.pl/2013/02/alternews-8-02-2013/
lub http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kzwCUaGlqPE

http://innemedium.pl/wiadomosc/sprawa-karna-za-komentarze-innemediumpl
wg prawa: ani IP nie jest jakimkolwiek dowodem w sprawie, ani tym bardziej przechowywanie IP nie jest obowiązkiem administratorów

http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/bloger-nie-odpowiada-za-obrazliwe-wpisy.html
Odpowiedzialność za komentarze ponoszą ich autorzy!

Znany mecenas przegrał sprawę o obraźliwe komentarze: http://prawo.rp.pl/artykul/942606.html

Cenzura w Google

http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/02/17/cenzura-google-ukrywa-polakom-nie-wolno-znalezc-w-internecie/
….”System informacyjny jest niezwykle ważny dla kształtowania postaw, poglądów i systemów wartości Polaków (i każdego innego narodu). Naród, który utracił kontrolę nad własnym systemem informacyjnym jest skazany na zagładę. Nie będzie w stanie skutecznie reagować na zagrożenia – bo nie będzie podejrzewał ich istnienia. Świadomość narodowa zaniknie – a wraz z nią – tożsamość narodowa. Sam naród zostanie wchłonięty bądź przez inny naród, który utrzymał kontrolę nad swoim systemem informacyjnym – bądź przez wielonarodowe imperium (w którym też jakiś naród dominujący przecież będzie)”…..

Cała Prawda o sukcesie 106 miliardów euro

A oto artykuł z dnia 19 lutego z Gazety Codziennej na temat rzekomych napaści i poniżania chrześcijan na świecie i w Polsce:

manipulatorzy

flaga_polskaChcę zwrócić uwagę, że jednocześnie aparat władzy wydaje dosyć duże pieniądze utrzymując zagony płatnych Trolli Internetowych, którzy działają po cichu, nieoficjalnie, w imieniu partii politycznych i agend rządowych w celu „kształtowania opinii”, czyli rozbijania wszelkich inicjatyw społecznego oporu.

Sami politycy, administracja państwa (ministerstwa, samorządy terytorialne, urzędy wszystkich szczebli we wszystkich województwach), a także ich Trolle kształtujący opinię jak i wiele prywatnych agencji reklamowych i domów mediowych, żyje wyłącznie z podatków, czyli pieniędzy społecznych, odprowadzanych mocą rządowych uchwał z naszych kieszeni do ich tzw. centralnego i do lokalnych budżetów. Z tych samych pieniędzy – Podatników – czyli Naszych – utrzymywana jest też policja, wynajmowana przez wyżej wymienione organy do ścigania „mowy nienawiści” w Internecie.

Jednocześnie, jako że ryba psuje się od głowy, Politycy są największym źródłem i rozsiewaczem mowy nienawiści, czego przykładem są liczne artykuły np. w Gazecie Wyborczej czy Newsweeku reprezentujących głównie poglądy (ale nie tylko) SLD, PO, PSL i Ruch Palikota oraz  np. w Gazecie Codziennej czy Naszym Dzienniku reprezentującym (nie tylko) poglądy PIS.

Jednocześnie wszyscy oni reprezentują jeden obóz – PPN – Panów Polskich Niewolników, czyli właścicieli środków produkcji 

Te przedstawione powyżej działania i charakterystyczne tendencje, świadczą niestety nie tyle o hipokryzji rządzących i klas posiadających co o tym, iż klasy te i partie zmierzają do wprowadzenia ustroju faszystowskiego – monokultury podległej w całości kontroli ich APARATU Władzy.

Charakterystyczne jest przy tym, że ten Czerwono-Czarno-Różowy Konglomerat Właścicieli Niewolników oskarża jednocześnie tychże ciemiężonych przez siebie Niewolników  oraz swoich  przeciwników politycznych o rzekomą nagonkę na siebie.

Tymczasem ani Zdrajcy Polski (identyfikujący się i wiążący swoje interesy osobiste z Brukselą, Berlinem, Moskwą), ani Polscy Syjoniści (którzy jak wiadomo nie mają nic wspólnego z narodem żydowskim, ani z narodowością żydowską, a identyfikują się z sefardyjczykami z Nowego Jorku i z Tel Awiwu), ani Polscy Katolicy (identyfikujący się z interesami Watykanu i Post-Rzymu) nie są wcale najbardziej prześladowanymi „sektami”/plemionami  polskiego społeczeństwa. Oni wszyscy zdają się do tego stopnia wyalienowani ze społeczeństwa, że  zapominają w jakich realiach żyje pozostałe, nie przynależące do ich sekt 97% Polaków.

Nie drodzy panowie/panie z Gazety Wyborczej, Newsweeka, Gazety Codziennej i Naszego Dziennika – nie jesteście w ogóle prześladowani przez nikogo! To Naród Polski jest prześladowany przez was w Polsce. Nie dopuszczając w ogóle do głosu tego narodu, „ryjąc” bezczelnie w jedynym wolnym medium – INTERNECIE – poprzez swoich agentów, opłacanych za społeczne pieniądze, pieniądze narodu, rozwalając zalążki demokratycznego społeczeństwa budowane za prywatne pieniądze, przez pojedynczych obywateli, NISZCZYCIE społeczeństwo Obywatelskie, niszczycie POLSKĘ, niszczycie demokrację!

Ścigając za społeczne pieniądze Internautów dajecie dowody, że wasze działanie jest wymierzone przeciw Demokratycznemu Państwu, przeciw Polsce i przeciw interesowi Polaków.

Zostaniecie za te działania w przyszłości bezwzględnie rozliczeni.

 

Póki co przyjmijcie do wiadomości, że w Polsce nie są gnębieni Żydzi których tutaj w ogóle nie ma, ani katolicy, którzy posiadają nieźle zorganizowane własne media i mogą się publicznie bronić.  Bezkarnie opluwani są na masową skalę w mediach zwykli obywatele, Polacy. Bezczeszczone są ich poglądy i wartości, bezczeszczona jest bezkarnie przez obie polityczne opcje Czerwoną i Czarną, Wiara Rodzima Słowian i wszelkie społeczne oraz patriotyczne inicjatywy, zmierzające do zmiany stosunków społecznych i gospodarczych w Polsce i do przywrócenia godności Narodowi Polskiemu.

 

To wy Czarni i Czerwoni Władcy Polski jesteście Wielkimi Manipulatorami usiłującymi pchnąć polskich Niewolników, zniewolony Naród Polski, do wewnętrznej wojny.

flaga_polska

Byśmy mieli świadomość jak niewiele się zmieniło od 200 lat w naszym kraju przez to, iż Polska cały ten czas pozostaje kolonią i protektoratem w sercu Europy, zapraszam wszystkich także do lektury Listu Tadeusza Kościuszki do Adama Czartoryskiego w związku z Kongresem Wiedeńskim, gdzie ten protektorat „europejski” „przyklepywano”. Ktoś powie, zgodnie z panująca obecnie i modną linią dyskredytacji zasług masonów dla wolności myśli i nowoczesności oraz zmiany stosunków społecznych, że to tylko list Masona do Masona. Owszem to fakt, ale chciałbym więcej tak światłych osób wśród polskich współczesnych polityków i osób tak wiernych swojej misji przez całe życie, jak byli ci dwaj masoni polscy. Wolni Ludzie doceniają twórczy wkład wszystkich osób w historii, które działały na rzecz wolności myśli, a przeciw Inkwizycji Rozumu i doprowadziły nas do naszej Wyzwolonej Świadomości i Wolności Myśli, którą tutaj praktykujemy.

http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com

kos2

GDY NA KONGRESIE WIEDEŃSKI DYSKUTOWANO O KRÓLESTWIE POLSKIM OGRANICZONYM W SWOJEJ SUWERENNOŚCI , TYLKO NIE PRZEZ KOMISARZY EUROPEJSKICH , A PRZEZ MONARCHÓW Z BOŻEJ ŁASKI …

CHYBA WIEDZIAŁ O CZYM PISZE TEN WÓWCZAS 70 LETNI POLSKI I AMERYKAŃSKI GENERAŁ ???

 

 

 


LIST TADEUSZA KOŚCIUSZKI DO KSIĘCIA ADAMA CZARTORYSKIEGO –( 1816 r.)

O Kościele, religii i wolnej myśli

Trzeba przyznać, że wszyscy ludzie posiadają dosyć zdrowego rozsądku, by odróżniać dobro od zła, zachowywać się, rozumować, pojmować i porównywać relacje, a także rozwijać swoje idee poprzez rozważania lub badania (za wyjątkiem małej liczby tych, którzy są obłąkani od urodzenia), ale po to są szpitale, żeby przeszkodzić im w wyrządzaniu szkód.

Czyż nie byłoby lepiej zacząć od przemawiania ludziom do rozsądku, uświadamiając im, że w ich prawdziwym interesie leży raczej, by postępowali prawie i sprawiedliwe, byli dobrymi ojcami, dobrymi synami, kochającymi Ojczyznę i przestrzegającymi prawa niż szkodzili sobie i oszukiwali się nawzajem, tracąc spokój ducha w nieustannej krzątaninie dla pokrzyżowania planów zasadzek i podstępów ze strony innych ludzi; jeśli do takiego wychowania dodacie dobre prawo, które karząc za przestępstwa jednocześnie przeciwdziała szerzeniu się przywar; jeśli ponadto sami będziecie dawać przykład cnoty w każdych okolicznościach, bądźcie pewni, że Lud pójdzie za wami, gdyż ludzie są w sposób naturalny naśladowcami jak małpy.

Jeśli jednak, na odwrót, rozpoczniecie od oświecania Księży, dacie im /tym samym/ więcej środków, by zniewalali Lud i trzymali go w jeszcze silniejszym uzależnieniu, bowiem każde wydzielone ciało w Narodzie będzie mieć zawsze swój własny interes, przeciwny do interesu Państwa, bądź będzie występować przeciwko działaniom rządu, bądź będą miały miejsce potajemne bunty i konspiracje, w które niestety obfituje historia. Nie można mieć nadziei, że zmieni się ich zachowanie, gdyż w ich podstawowym interesie leży mamienie ludu kłamstwami, strachem przed piekłem, dziwacznymi dogmatami oraz abstrakcyjnymi i niezrozumiałymi ideami teologicznymi. Księża będą zawsze wykorzystywać ignorancję i przesądy Ludu, posługiwać się (proszę w to nie wątpić) religią jako maską przykrywającą ich hipokryzję i niecne uczynki. Ale w końcu jaki jest tego rezultat: lud nie wierzy już w nic, jak np. we Francji, gdzie chłopi nie znają ani obyczajności, ani religii; są bardzo ciemni, chytrzy i niegodziwi.

Widzieliśmy Rządy Despotyczne, które posługiwały się zasłoną religii w przekonaniu, że to będzie najmocniejsza podpora ich władzy, wyposażano więc Księży w największe możliwe bogactwa kosztem nędzy ludu, nadawano im najbardziej oburzające przywileje aż po miejsce u Tronu, jednym słowem, tak mnożono względy, dobra i bogactwa Duchownych, że połowa Narodu cierpiała i jęczała z biedy, podczas gdy oni, nie robiąc nic, opływali we wszelkie dostatki.

Teraz, kiedy znane są zgubne skutki tego błędu, wydaje mi się, że nie ma lepszego sposobu niż pozwolić im upaść i upodlić się, a na koszt Rządu utworzyć szkoły dla Chłopów, w których będą oni mogli uczyć się moralności, rolnictwa, rzemiosła i kunsztu.

Mówię do filozofa, do zręcznego polityka: Rząd jako taki nie powinien mieć innej religii niż religia natury. Ten bezmierny glob wypełniony nieskończonymi gwiazdami i nasze serca, które bezwiednie zawsze zwracają się /ku niej/ w rozpaczy, świadczą oczywiście o istnieniu Istoty Najwyższej, której nie rozumiemy, ale ją w duchu czujemy i którą wszyscy powinniśmy adorować. Pozostawmy więc wszystkim sektom, wszystkim religiom swobodę praktykowania ich kultu, byleby były one posłuszne prawom ustanowionym przez Naród.

Własną ręką Tadeusza Kościuszki napisane
i księciu Adamowi Czartoryskiemu od niego samego powierzone.
W Paryżu w czasie Kongresu Wiedeńskiego 1816.
(źródło :http://chomikuj.pl/Seewald/Ciemna+strona+historii+chrze*c5*9bcija*c5*84stwa+-+Free/O+Ko*c5*9bciele,1708000257.doc )

 

Cytuję za stroną http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/, którą polecam gorąco wszystkim którzy pragną się wyrwać spod presji masowych ogłupiaczy, czyli propagandowych mediów masowych. dzisiaj jest tam artykuł jak Rosjanie promują swoja starożytność i Wielką Tartarię. warto przeczytać.

Podziel się!