1. WM: 10 powodów, dla których należy zlikwidować WHO; 2. Polskie Veto / Norymberga 2.0: Zespół Parlamentarny do spraw Światowej Organizacji Zdrowia (WHO); 3. Konfederacja: Zatrzymać traktat pandemiczny WHO! (Przypominamy!)

10 powodów, dla których należy zlikwidować WHO

To było kiedyś. A dzisiaj ?

1. WM: 10 powodów, dla których należy zlikwidować WHO

Podsumowanie opracowane zostało przez senatora Republiki Włoskiej – Claudio Borghi Aquilini.

1. WHO nie jest do potrzebne do niczego. Istnienie organizacji miało sens w roku 1948, kiedy informacje o epidemiach docierały za pomocą telegrafu. Obecnie żyjemy w erze infodemii. Podczas COVID-19, WHO nie dostarczyła ani jednej użytecznej informacji. Jeśli nie służy temu właśnie celowi, jej prawdziwą funkcją jest obecnie coś zupełnie innego.

2. Aby pokryć swoje ogromne wydatki, WHO jest w przeważającej części opłacana przez osoby prywatne. Wśród nich głównymi płatnikami są fundacja Billa Gatesa, firmy farmaceutyczne i stowarzyszenia proszczepionkowe, które z kolei są opłacane przez te same podmioty, takie jak GAVI Alliance.

3. W maju WHO będzie próbowała zmusić wszystkie państwa członkowskie do podpisania tzw. traktatu pandemicznego, będącego rodzajem Europejskiego Mechanizmu Stabilizacji Chorobowej, który zapewni organizacji szerokie uprawnienia.

4. Jeśli nie uda się wymusić podpisania traktatu pandemicznego, WHO spróbuje wprowadzić takie same cesje suwerenności poprzez zmiany w „Międzynarodowych regulacjach zdrowotnych”, wprowadzonych lata temu i już obowiązujących.

5. Jedna trzecia budżetu WHO, ponad miliard dolarów, przeznaczana jest na pensje pracowników WHO zatrudnionych w faraońskich siedzibach organizacji na całym świecie. Średnia pensja tych, którzy pracują w WHO, w tym kurierów, wynosi 120 000 euro kompletnie zwolniona od podatku.

6. Kolejna hojna jedna trzecia budżetu WHO przeznaczana jest na doradztwo, całkowicie nieprzejrzysty sposób opłacania ludzi i organizacji na całym świecie według własnego uznania.

7. Wydatki WHO na podróże dookoła świata wynoszą 160 milionów. Przyszłe świadczenia pracownicze są wartością nieprzewidzianą w budżecie, ale prosta fluktuacja aktuarialna wskazuje na ogromną kwotę.

8. Całkowite wydatki WHO na leki i sprzęt medyczny w Afryce wynoszą zaledwie 45 milionów. Cały ten ogrom organizacji dla sumy mniejszej niż budżet gminy Urbino? – Mniej niż wynoszą koszty podróży przyznane WHO w Afryce (53 miliony).

9. Dyrektor WHO, Etiopczyk wywodzący się z nacjonalistycznej partii komunistycznej, Tedros Ghebreyesus, gdy był ministrem zdrowia w Etiopii, zadzierzgnął stosunki z fundacją Billa Gatesa, zostając powołanym do zarządu GAVI, sojuszu szczepionkowego, który w sumie finansuje WHO kwotą prawie miliarda dolarów.

10. Włochy przekazują bezpośrednio i pośrednio około 100 milionów rocznie maszynce pensji WHO.

Dobrym pomysłem byłoby zaprzestanie płacenia tym ludziom, być może poprzez przeznaczenie tej kwoty na nasz krajowy system opieki zdrowotnej. To niewiele, ale z pewnością posłuży lepiej niż wrzucenie jej do pieca WHO. W międzyczasie ABSOLUTNIE nie wolno podpisywać traktatu pandemicznego i odrzucić wszelkie zmiany w międzynarodowych przepisach zdrowotnych. Ja i inni koledzy z większości parlamentarnej zaalarmowaliśmy już rząd o ryzyku związanym z byciem nieprzygotowanym na ostateczną datę.

Autorstwo: Claudio Borghi Aquilini (senator Republiki Włoskiej)
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com

źródło: https://wolnemedia.net/10-powodow-dla-ktorych-nalezy-zlikwidowac-who/

2. Polskie Veto / Norymberga 2.0: Zespół Parlamentarny do spraw Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)

https://banbye.com/watch/v_R_DYu2BnNS6-

https://www.youtube.com/watch?v=c05BTsPnloY

3. Konfederacja: Zatrzymać traktat pandemiczny WHO! (Przypominamy!)

https://www.youtube.com/watch?v=H2GRIXEfifg

Podziel się!