Nieznana Lista: Elon Musk – Ludzie nie wiedzą, co nadchodzi! + „!!!”

Elon Musk – Ludzie nie wiedzą, co nadchodzi!

Dzisiejszy zestaw informacji (Bald i Nieznana Lista) pokazuje nam jakimi bredniami i bzdetami jesteśmy nieustannie pompowani – teraz już nie przez TV – skoro wyrzuciliśmy telewizory i przerzuciliśmy się do Sieci, ale przez Sieć – Internet.

Według tego filmiku od 2016 miałaby już w przestrzeni kosmicznej kursować flota kosmiczna Muska budując życie i cywilizację na orbicie, Księżycu i Marsie.

W 2030 według nich miał powstać kompleks samowystarczalny dla osiedleńców na Marsie, a podróż na Marsa miała być nie bardziej uciążliwa niż lot samolotem do innego miasta. Brednia w tym filmie goni jeszcze większą brednię, a wszystkie te brednie sprzedaje ludziom Banksterka Światowa łącznie z największą brednią, że swoimi „cudownymi działaniami” zapobiegnie ona Światowemu …… (Ociepleniu) albo Światowemu …. (Oziębieniu – jak tam zwał tak zwał – wpisz sobie Lemingu co chcesz w miejsce kropek).

W rzeczywistości są to filmiki reklamowe Agentury Banksterskiej i jej propaganda tzw. POSTĘPU, co sprowadza się do opychania światu za grube miliardy swoich produktów służących coraz to większemu zniewoleniu ludzkości.

Nic tu nie znaczą pozorowane działania żadnych Gatesów i Musków, które mają ocalić ludzkość i planetę, akcje na rzecz wolności jak przejęcie Twittera i przemienienie go na „X”,  czy pojedyncze wypowiedzi, za które potem przeprasza się wodzów Światowej Banksterki i kaja się za nie czołgając się po popiołach ofiar w Auschwitzach.

Rzecz w rezultacie okazuje się jeszcze jedną trucizną, jak szczepionki mRNA zmieniające genotyp człowieka,  czy ściemą,  jak X wolny od Cenzury Internetowej albo jak luksusowy samochód Tesla na który nikogo normalnego nie stać, albo jak samopowracalne rakiety, które zaśmiecają  jednym przelotem na orbitę środowisko tak jak 10 000 pasażerskich samolotów odrzutowych przez cały miesiąc.

Elon Musk – Ludzie nie wiedzą, co nadchodzi!

https://www.youtube.com/watch?v=OJ5AVHZ4aFA

+ „!!!”

https://www.youtube.com/watch?v=g448R3jpElg

https://www.youtube.com/watch?v=KO3ZMTELXyU

https://www.youtube.com/watch?v=ZNUL3oksvpM

Podziel się!