1. Leszek Żebrowski o Radiu z Misją i Kantach Okrągłego Stołu; 2. Pub-Med: Szacuje się, że Remdesivir zabił 100.000 Amerykanów; 3. Bosak Zaorał Tuska sprawdź koniecznie

o Radiu z Misją i Kantach Okrągłego Stołu

Związani z PRL więzami krwi, przesiąknięci metodami czerwonego terroru, metodami stalinowskiej propagandy i cenzury, odwieczni kłamcy i oszuści namaszczeni do władzy przez Okrągły Stół.

1. Leszek Żebrowski o Radiu z Misją i Kantach Okrągłego Stołu

https://www.youtube.com/watch?v=XVcTwomOG9w

2. Pubmedinfo: Szacuje się, że Remdesivir zabił 100.000 Amerykanów

John Beaudoin wzywa do wszczęcia dochodzenia karnego w sprawie Remdesiviru, powołując się na dane, według których mógł on zabić około 100.000 osób w Ameryce.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) dopuściła eksperymentalny medykament przeciwwirusowy remdesivir, o nazwie handlowej Veklury, do stosowania w nagłych wypadkach przeciwko COVID-19 w maju 2020 roku. Do października 2020 r. uzyskał on pełne zatwierdzenie. Pozostaje on podstawową metodą leczenia COVID-19 w szpitalach, pomimo badań wykazujących, że nie jest skuteczny i może powodować wysoki wskaźnik niewydolności narządów.

W połowie lutego 2023 roku dr Beaudoin wezwał do wszczęcia śledztwa w sprawie tego medykamentu, powołując się na dane dotyczące Massachusetts, według których remdesivir mógł zabić około 100.000 osób w USA. “Oni wiedzą”, napisał na Twitterze, “albo świadomie odmawiają wiedzy. Tak czy inaczej, to zabójstwo”.

 

Korzystając z ustawy o wolności dostępu do informacji (“FOI”), Beaudoin otrzymał wszystkie akty zgonu w Massachusetts w USA w latach 2015-2022.  Na podstawie otrzymanych informacji sporządził wykresy i stwierdził 1840 zgonów z powodu ostrej niewydolności nerek w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 30 listopada 2022 r., co jego zdaniem może być spowodowane stosowaniem remdesiviru.

John Beaudoin ujawnił również wzrost liczby zgonów z powodu ostrej niewydolności nerek (“Acute Renal Failure – ARF”) w każdej grupie wiekowej powyżej 15 lat, w latach 2015-2022. “Tysiące zmarłych na ostrą niewydolność nerek w Massachusetts prawdopodobnie z powodu remdesiviru. To wymaga ŚLEDZTWA KARNEGO” – napisał na Twitterze, załączając poniższy wykres.

Szacuje się, że Remdesivir zabił 100 000 Amerykanów

Remdesivir został opracowany przez firmę Gilead Sciences. Pierwsze dostawy remdesiwiru do USA otrzymano w maju 2020 roku.  W tym czasie, zgodnie ze stroną internetową Gilead, „Remdesivir jest badanym lekiem, który nie został zatwierdzony przez FDA do jakiegokolwiek zastosowania. Nie wiadomo jeszcze, czy remdesivir jest bezpieczny i skuteczny w leczeniu COVID-19.” – Remdesivir Emergency Use

Naukowcy, którzy uważnie obserwowali przebieg badań klinicznych remdesiviru w ciągu 6 miesięcy poprzedzających podpisanie umowy na dostawę remdesiviru do Unii Europejskiej (“UE”) oraz pełne zatwierdzenie przez FDA medykamentu na COVID-19 w październiku 2020 r., byli zaskoczeni obiema decyzjami. Mieli wiele pytań dotyczących wartości remdesiwiru.

Jedno duże, dobrze zaprojektowane badanie wykazało, że remdesiwir nieznacznie skrócił czas powrotu do zdrowia po zakażeniu COVID-19 u hospitalizowanych pacjentów z ciężką postacią choroby. Kilka mniejszych badań nie wykazało żadnego wpływu leczenia na chorobę. Następnie, 15 października 2020 r. – w zdecydowanie niekorzystnych wiadomościach dla Gilead – czwarte i największe kontrolowane badanie dostarczyło tego, co niektórzy uważali za coup de grâce: Badanie Solidarity Światowej Organizacji Zdrowia (“WHO”) wykazało, że remdesivir nie zmniejszył śmiertelności ani czasu powrotu do zdrowia pacjentów z COVID-19.

Jak donosi Science, zarówno decyzja FDA, jak i umowa z UE powstały w niezwykłych okolicznościach.  Więcej informacji TUTAJ.

W dniu 20 listopada 2020 r. WHO wydała zalecenie przeciwko stosowaniu remdesiwiru u hospitalizowanych pacjentów, niezależnie od ciężkości choroby, ponieważ nie było dowodów na to, że remdesiwir poprawiał przeżycie i inne wyniki.

W dniu 22 kwietnia 2022 r. WHO zmieniła swoje zalecenia po opublikowaniu danych z jednego badania klinicznego.  Zaktualizowane zalecenie WHO stanowi, że remdesiwir może być stosowany u pacjentów z łagodną lub umiarkowaną postacią COVID-19, którzy są narażeni na wysokie ryzyko hospitalizacji.

Dr Paul Marik, specjalista chorób płuc i opieki krytycznej oraz członek i współzałożyciel Front Line Covid-19 Critical Care Alliance, wyjaśnił, że podczas pandemii jedynym lekiem, który mógł przepisać, był remdesivir, a remdesivir 20-krotnie zwiększa ryzyko niewydolności nerek.

Podczas dyskusji przy okrągłym stole zorganizowanej przez senatora Rona Johnsona w dniu 7 grudnia 2022 r. zatytułowanej “Szczepionki przeciwko Covid-19: Czym są, jak działają i możliwe przyczyny urazów” dr Marik powiedział:

“Wiemy, że według WHO remdesivir zwiększa ryzyko niewydolności nerek 20-krotnie.  Zwiększa ryzyko śmierci o około 4%.  Nie ma dla niego miejsca w medycynie.  Mimo to rząd federalny przyznawał szpitalom 20% premii do całego rachunku szpitalnego, jeśli przepisze się ten toksyczny [i nieskuteczny] medykament. Widać więc, jak szpitale i systemy opieki zdrowotnej są obecnie podporządkowane przemysłowi, zamiast robić to, co najlepsze dla swoich pacjentów”.

W poniższym materiale wideo zeznania dr Marika rozpoczynają się od 46:00, a kończą na 50:06.

Źródło: Remdesivir estimated to have killed 100,000 Americans

 

Zobacz na: Covid-19: Co teraz z remdesivirem? [BMJ]
Dziwna historia Remdesiviru, leku na Covid, który nie działa
Dr Peter McCullough o blokowaniu metod leczenia Covid-19
Akademicka Wojna z dr Paulem Marikiem
Recenzent Cochrane pozywa Roche za twierdzenie, że Tamiflu może spowolnić pandemię grypy

źródło: https://pubmedinfo.org/2024/01/26/szacuje-sie-ze-remdesivir-zabil-100-000-amerykanow/

3. Bosak Zaorał Tuska sprawdź koniecznie

https://www.youtube.com/watch?v=Cz984RphSoc

Podziel się!