1. Ator: Tajemnica „Naglicy” już wyjaśniona! Przyznali się oficjalnie!; 2. PL1tv: Polska jest krajem eksperymentalnym; 3. Globalista: Nowa wizja Unii: ,,Stworzymy jedno Superpaństwo”

Polska jest krajem eksperymentalnym

Bardzo ważny artykuł z Lublina, który cytuje dzisiaj TUTAJ Ator, będący apelem Rzecznika Praw Pacjenta o zgłaszanie przez osoby poszkodowane poważnymi skutkami zastrzyku mRNA Astrazenca, a także Jonson&Jonson, zwanym przez banksterkę i jej media „szczepionką na covid 19”. W artykule jest mowa o liście powikłań uzupełnionej ostatnio o taką jednostkę chorobową jak poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego. Przypomnijmy że „szczepionka” Pfizera oficjalnie (od lipca br) może według producenta powodować zapalenie mięśnia sercowego albo osierdzia.

Skandaliczne jest to że ludzie poszkodowani nie otrzymywali odszkodowań z tego powodu że to producent preparatu mRNA nie wpisał na listę skutków ubocznych takiego a takiego skutku.

Skandaliczne jeszcze bardziej jest to, że nie informują o tym Polaków banksterskie media masowe takie jak TVN, TVP, Onet, RMF, Radio ZET, wp.pl, Interia, Polsat, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita itp itd.

Skandaliczne jest, że w latach 2020-2023 likwidowano kanały na Youtube i FB ludziom, którzy o takich skutkach ubocznych preparatów mRNA przeciw covid mówili i informowali o tych i jeszcze innych długofalowych skutkach ubocznych  takich jak np. bezpłodność!

Skandaliczne jest to że nadal reklamuje się „szczepienia” na covid preparatami mRNA i nie informuje o tych skutkach.

Skandaliczne jest to, że ludzie którzy z całą powagą i autorytetem w Polsce zasiadają nadal w Sejmie i Senacie, Europarlamencie, w Spółkach Skarbu Państwa, pracują nadal na wyższych uczelniach i nie zostali pozbawieni prawa wykonywania zawodu ani tytułu naukowego, pracują też w wielkich mediach polskojęzycznych i cieszą się bezkarnością mimo iż namawiali Polaków do poddania się czynności, która mogła zaszkodzić ich zdrowiu i życiu. Według kodeksu karnego takie zachowanie jest ciężkim przestępstwem. Gdzie jest Prokuratura, gdzie policja, gdzie sądy, gdzie Rzecznik Praw Obywatelskich, gdzie Kościół Katolicki!?

Mieliśmy i nadal mamy do czynienia z zachowaniami faszystowskimi i nazistowskimi w polskojęzycznych mediach banksterskich i nauce polskiej oraz w polskiej polityce i w praktyce polskiego życia społecznego.

1. Ator: Tajemnica „Naglicy” Już Wyjaśniona! Przyznali Się Oficjalnie!

https://www.youtube.com/watch?v=2bSu_wavVRA

Słuchajcie także materiału z 14 listopada poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=Ax3giLa1rlY

2. PL1tv: Polska jest krajem eksperymentalnym

 

https://pl1.tv/title/polska-jest-krajem-eksperymentalnym-cz-1/

 

https://pl1.tv/title/polska-jest-krajem-eksperymentalnym-cz-2/

 

3. Globalista: Nowa WIZJA UNII: ,,STWORZYMY JEDNO SUPERPAŃSTWO”

https://www.youtube.com/watch?v=-vaRv8nEgsM

Podziel się!