1. wR24: Dr Ratkowska sądzona przez izbę lekarską za to, że ratowała ludziom życie!; 2. Siewcy Prawdy: Tylko demokracja bezpośrednia; 3. Icarus Project: Dlaczego Białoruś nagle chce, aby Rosja zakończyła wojnę

Dr Ratkowska sądzona przez izbę lekarską za to, że ratowała ludziom życie!
Telewizja NTV zachęca do udziału w marcowym Maratonie Demokracji Bezpośredniej i E-Parlamentu Wolnych Ludzi. Członkiem E-Parlamentu można zostać rejestrując się ma stronie www.wolniludzie.net
Wkrótce szczegóły.
I znów wracają jak bumerang PISowskie pomysły na referendum. Nagle demokracja bezpośrednia im zasmakowała. Słusznie J. Zięba wyrażał przypuszczenie że jedyną ucieczką sensowną dla PIS jest ucieczka w demokrację bezpośrednią. I to się dzieje. Na razie jednak jest to tylko publicystyka polityczna i propaganda, ale również druga strona odwołuje się do tego samego. Dotarło do nich że grunt będzie się palił pod nogami, jeżeli nie będzie prawdziwej referendalnej akceptacji ich działań? Obniżą próg referendalny jeżeli PIS o to wystąpi w Sejmie do 30%, czy też Egzotyczna Koalicja Platformy się zblamuje i wetując taki projekt swoimi głosami na NIE?
Referendum musi odzyskać blask. Pomysł? Prof. Górski: Znieśmy próg

Bardzo, bardzo ważny materiał numer 1 na temat wysypu turbo-raków po mRNA!!!

1. wR24: Dr Ratkowska sądzona przez izbę lekarską za to, że ratowała ludziom życie!

https://banbye.com/watch/v_yrdBjNvZowFz

1. Proces na FB

Pierwsza rozprawa dr Katarzyny Ratkowskiej w Bydgoszczy, która zakończyła się przerwaniem z powodu konfliktu interesu zarówno skarżącego rzecznika (lekarz Zofia Parszyk) jak całego składu orzekającego, w którego skład wchodzą:
➡️ lekarz Waldemar Cyrankiewicz
➡️ lekarz Małgorzata Barkowska-Czerniak
➡️ dr nauk medycznych Andrzej Chrobot
Pełnomocnicy dr Ratkowskiej wykazali, że osoby wyżej wymienione są finansowane przez koncerny farmaceutyczne,a w przypadku lekarz Zofii Parszyk wykazali, że jest ona na liście płac AstraZeneca.

https://www.facebook.com/WlodzimierzSkalik/videos/258904687168436

https://www.facebook.com/watch?v=258904687168436

2. Siewcy Prawdy: Czarno na białym – #tylkodemokracjabezpośrednia

https://rumble.com/v3x0fgs-czarno-na-biaym-tylkodemokracjabezporednia-start-12.00.html

3. Icarus Project: Dlaczego Białoruś nagle chce, aby Rosja zakończyła wojnę

https://www.youtube.com/watch?v=1m7_cU4Hei8

Podziel się!