1. J.Zięba: Medycyna rockefellerowska w natarciu…; 2. PL1tv: Absolutny brak zgody na cyfrowy koszmar jaki przygotowują; 3. Attorney Tom Renz Drops The Biggest BOMB At Congresswoman MTG’s Meeting!

Absolutny brak zgody na cyfrowy koszmar jaki przygotowują

Hydra Zrównoważonego Rozwoju – Nowy Wspaniały Świat Międzynarodowej Banksterki i Big Pharmy w natarciu – jak nie PIS to Egzotyczna Koalicja PO/KO+2050+PSL+NL.  (A żonglują tymi nazwami jakby nie znali podstaw marketingu, które mówią że żadna zmiana nazwy ani reklama nie pomoże produktowi który jest złej jakości.)

Poniżej link do wycia, biadolenia, zawodzenia, ujadania, szczerzenia kłów i rwania włosów z brody koszernego PISu, który sam sobie jest winien bezprawiem, które stosował w Polsce i oszustwami lockdownowo-covidowo- szczepionkowo-inflacyjnymi lat Stanu Pseudo-Wojennego 2020-2023.

Zapędziliśmy PISowskich zbrodniarzy, kłamców i manipulantów w SAK – Kto? MY! PJJ na który głosowałem razem z przyjaciółmi. W to samo miejsce zapędziliśmy ogłupiałą z „nadmiaru sukcesów” Konfederację, w której naprawdę wartościową robotę wykonywał tylko Grzegorz Braun.

Oto i WIELKA ZMIANA – PIS W IZOLATCE , NA KWARANTANNIE. Ale to jeszcze nie ta główna ZMIANA, naprawdę WIELKA która nadchodzi. Ta główna to WASZ WYBÓR (PISie i Konfederacjo i wszyscy inni partyjniacy z Egzotycznej Koalicji) – Albo Demokracja Bezpośrednia, albo zbierajcie zabawki – Już po was! Raz na zawsze. Taka jest nieuchronna przyszłość. Czy dobrze słyszę, że kolejne Referendum SUWERENA przed nami, i to z inicjatywy PO/KO? Referendum w którym Naród miałby odwołać Dudę przed upływem kadencji oraz zmienić Konstytucję???? Na jaką? Na Demokrację Bezpośrednią – referenda bezprogowe, okręgi jednomandatowe, WIR?!

Egzotyczna Koalicja Postkomuny szkód wielkich nie wyrządzi….

 

 

…. bo jak zacznie je wyrządzać np. ściągać tutaj imigrantów nielegalnych, zamiast dać Młodym Inteligentnym i Wykształconym z Wielkich Miast po 60 000 bez podatku miesięcznie, albo sfederalizuje Polskę z UE i to pod sztandarem WHO zamiast dać Lemingom 0% za pożyczkę mieszkaniową, itp itd – według ich szczytnych „koalicyjnych” planów – to długo nie pociągnie. Chcą postawić PIS pod sąd za bezprawie – dobrze. To się PISowcom po prostu należy. Chociaż dziwne jest kiedy złodziej i zdrajca Narodu sądzi jego mordercę. Ale na tym koniec! – Reszta poważnych obietnic jest niemożliwa do zrealizowania przez najbliższe 2-3 a może i przez 4 lata.

Zmarnowali głosy, oddali władzę Tuskowi. Sakiewicz: ultrakatolicka partia doprowadzi do liberalizacji aborcji

„- Nie da się wykluczyć, że sytuację polityczną w Polsce przesądziła partia, która ma 1,5 procent głosów, nie dostała się, prawie nikt jej nie zauważył – „Polska Jest Jedna” – stwierdził redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. – To, że ultrakatolicka partia doprowadzi do liberalizacji aborcji, to brak zdrowego rozsądku – ocenił” – to cytat dnia

 

1. J.Zięba: Medycyna rockefellerowska w natarciu…

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/gERmMWkpVo/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

2. PL1tv: Absolutny brak zgody na cyfrowy koszmar jaki przygotowują

https://pl1.tv/title/absolutny-brak-zgody-na-cyfrowy-koszmar-jaki-przygotowuja/

3. Attorney Tom Renz Drops The Biggest BOMB At Congresswoman MTG’s Meeting!

 

https://welcometheeagle.substack.com/p/attorney-tom-renz-drops-the-biggest?utm_source=substack&utm_medium=email#media-1dfd5743-0f1b-4549-b555-7994194077ab

 

Polecam też komentarze pod artykułem i filmem oraz inne artykuły linkowane na dole strony.

Podziel się!