1. Afirmacja tv: Policja w domu niepokornego naukowca! Czym dr Piotr Witczak zawinił sanitarystom?; 2. Seria homoskandali w diecezji sosnowieckiej. Ks. Isakowicz-Zaleski stanowczo o bezczynności biskupa; 3. Sanitaryzm wciąż zbiera żniwo. Nauczyciel zwolniony za wysłanie dzieci na spacer

Ciąg dalszy sagi covidiańskiej, tym razem o metodach PISowskiego Państwa Policyjnego w stosunku do frontowych postaci Ruchu Wolnej Polski i Wolnych Ludzi w Polsce. Nękanie przez policję,procesy sądowe wytaczane przez korporacje medyczne, Ministerstwo Edukacji i Kuratorów lokalnych, bezprawne usuwanie z pracy, zamykanie działalności gospodarczej pod zmyślonymi zarzutami przez Prokuraturę Zbigniewa Ziobry, opluwanie w mediach, szczucie przez wynajętych influencerów i celebrytów, a nawet prześladowanie działań społecznych przez instytucje państwowe (w tym np. muzea) działające pod egidą samorządów PO/KO i PIS. Jak widać Polska PIS niczym nie różniła się i wciąż się nie różni od Polski PO/KO. Czy tak samo będzie działać nadal policja, prokuratura i sądownictwo pod rządami PO/KO 2050+PSL i Nowej Lewicy? Zapewne. Bo tak to działa od 1989 roku – tylko, że coraz większej liczbie Wolnych Polaków otwierają się oczy na bezprawie.

Informacja nr 2 i 3 – to dwa inne przykładowe reportaże z kanału Afirmacja TV – nowej ważnej inicjatywy medialnej Wolnej Polski. To katolicki kanał informacyjny godny najwyższej uwagi. Materiał nr 3 jest szczególnie przerażającym przykładem tego jak wyglądało i wciąż wygląda BEZPRAWIE w Polsce PISowskiej i jak głęboko sięgają polityczne wpływy we wszelkie dziedziny aktywności społecznej, w tym…

 

 

… w struktury, które powinna cechować szczególnie naukowe podejście do rzeczy, poszanowanie prawa, niezależność myślenia i działania dla dobra wychowywanej młodzieży, służenie obiektywnej prawdzie naukowej a nie tezom głoszonym przez administrację i policję partyjno-rządową. Ten sam problem dotyczy wyższych uczelni w Polsce, które postępowały tak samo bezprawnie wobec nauczycieli akademickich i studentów.

To zresztą jest  w ogóle systemowy problem bardzo głęboki Nauki Polskiej i środowiska naukowego, który przyczynia się do niskiego notowania na świecie polskich uczelni wyższych.

Takimi działaniami jak to opisane w reportażu nr 3 zasłużył sobie PIS na całkowite odsunięcie od władzy w Polsce.

Szkoda że ZŁO odsuwa się jednak przy pomocy większego ZŁA (PO/KO 2050 + PSL + Nowe SLD), o którym już od dawna wiadomo jak bezprawnie działało w latach swoich rządów. Czy Lewica i Trzecia Droga będą stanowiły jakiś hamulec w kompromitowaniu Państwa Prawa przez PO/KO ??? Czy Układ Okrągłego Stołu, który był/jest esencją bezprawia i amoralną podstawą niemoralnej III RP może w ogólne wyjść z tego bagna? Nie widzę takiej możliwości. 

Te formacje i ich reprezentanci muszą zostać odsunięci od władzy raz na zawsze! Mogą to zrobić tylko ludzie nieskorumpowani przez WŁADZĘ. Układ Okrągłego Stołu z powodu skazy założycielskiej (oszustwa u fundamentu) uruchomił samonapędzający się mechanizm, który zatapia Polskie Państwo w nepotyzmie, wasalizmie i  korupcji – także, a może przede wszystkim w korozji moralnej środowiska polityki, która jest praprzyczyną i katalizatorem wszelkiego innego ZŁA.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pdv4RDUjxN8

2. Seria homoskandali w diecezji sosnowieckiej. Ks. Isakowicz-Zaleski stanowczo o bezczynności biskupa

https://www.youtube.com/watch?v=TsuMv1_sqgk

3. Sanitaryzm wciąż zbiera żniwo. Nauczyciel zwolniony za wysłanie dzieci na spacer

https://www.youtube.com/watch?v=j_lyYmbt4-Y

Podziel się!