1. YouTube cofa licznik oglądalności Instytutu Demokracji Bezpośredniej! – DOWÓD!; 2. IDB (LubBezpośrednio): Inny sposób na demokrację – demokracja pryncypialna; 3. No i mamy pierwsze tarcia w Koalicji… ale żarty z Narodem się skończyły!;

YouTube cofa licznik oglądalności Instytutu Demokracji Bezpośredniej! – DOWÓD

Ciekawe że żaden PIS ani PO/KO, Trzecia Droga PSL 2050, ani Nowa Lewica SLD nie musiała obiecywać Polakom, że w 100 DNI PO WYBORACH skończy z CENZURĄ w INTERNECIE i MEDIACH MASOWYCH! Czyżby dezinformacja Polaków była im wszystkim na rękę?!

Materiał nr 1 -dotyczy manipulacji tzw Platform Społecznościowych jak YouTube – oglądalnością publikowanych materiałów. Skrajną postacią cenzury jest…

 

…banowanie filmów i całych kanałów informacyjnych, a nawet uniemożliwianie dostępu do nich gdy są na wolnych platformach własnych jak NCzas.com, Myśl Polska, przez ich izolację w Sieci. Ale gdy z jakichś powodów (może powiązań kanałów z władzami danego kraju) takich działań nie da się wykonać, pozostają mechanizmy takie jak przedstawiony w publikacji. Materiał nr 2 to ten z materiału nr 1 „z przewijanym wstecz” na  YouTube licznikiem. Niska oglądalność ma zniechęcić do publikującego do dalszych publikacji, a oglądających do oglądania i słuchania.

Od początku jestem zdziwiony niską oglądalnością materiałów IDB na YouTube. Teraz sprawa się wyjaśnia – to dotyczy nie tylko tego jednego materiału, ale wszystkich idących z kanału LubBezpośrednio IDB.

1. Youtube cofa licznik wyświetleń Instytutu Demokracji Bezpośredniej! – DOWÓD – Cofające się liczniki!

https://banbye.com/watch/v_BckrynPZTDRE

https://www.youtube.com/watch?v=bRMB68RQe_8

 

3. No i mamy pierwsze tarcia w Koalicji… ale żarty z Narodem się skończyły! (Uwaga mówi LEWICOWY Demokrata Bezpośredni!)

https://www.facebook.com/watch/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&v=1031183897921132

 

 

Podziel się!