1. GNN: Wstrząsające badanie z Connecticut! Tylko 7 z 57 261 beneficjentów Medicare przeżyło wystarczająco długo, aby przyjąć szóstą dawkę! Tylko 1 osoba przeżyła i przyjęła 7. dawkę, ale zmarła 69 dni później w wieku 68 lat!; 2. Konserwatyzm.pl: A. Chrołowska – Skutki uboczne preparatów p. Covid-19 – bulwersujące świadectwo potomka byłego prezydenta Szwajcarii

Tylko 7 z 57 261 beneficjentów Medicare przeżyło wystarczająco długo, aby przyjąć szóstą dawkę!

Gut Wrenching Study Out of Connecticut! Only 7 out of 57,261 Medicare Recipients Survived Long Enough to Take a 6th Dose! Only 1 Survived to Take a 7th Dose but died 69 days later Aged 68!

Głos Niezłomnych Naukowców: Wstrząsające badanie z Connecticut! Tylko 7 z 57 261 beneficjentów Medicare przeżyło wystarczająco długo, aby przyjąć szóstą dawkę! Tylko 1 osoba przeżyła i przyjęła 7. dawkę, ale zmarła 69 dni później w wieku 68 lat!

Gut wrenching, highly technical, scholarly paper published last April 2023 in the International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research describes and discusses in detail the devastating outcomes that have been wrought from the public health intervention!

Przerażający, wysoce techniczny artykuł naukowy opublikowany w kwietniu 2023 r. w International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research opisuje i szczegółowo omawia niszczycielskie skutki interwencji w zakresie zdrowia publicznego!

 

https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/73/213

This paper is just one of so many that are already being published in multiple journals (though not the big ones, which remain complicit in the health lie).

There is already overwhelming evidence of harm! Anyone who still pushes these products is complicit!

For recipients who trusted, I am very sorry, you were duped. Take good care of your health, taking all measures to reduce health stressors (nutrition, lifestyle, avoid sugar and processed foods, manage any health conditions, follow spike blocking protocols, if you can).

For health professionals, for public health officials it is time to stand up and speak out already! I cannot understand how decent smart people can still stay silent in the face of the unrolling evidence! We need you to be part of the solution, irrespective of whether you pushed these products or not! You are called now to start to address the outcomes!

Artykuł ten jest tylko jednym z wielu, które zostały już opublikowane w wielu czasopismach (choć nie w tych dużych, które pozostają współwinne kłamstwa zdrowotnego). Istnieją już przytłaczające dowody szkodliwości! Każdy, kto nadal promuje te produkty, jest współwinny!
Odbiorców, którzy zaufali, bardzo przepraszam, dali się oszukać. Zadbaj o swoje zdrowie, podejmując wszelkie środki w celu ograniczenia czynników stresogennych dla zdrowia (odżywianie, styl życia, unikanie cukru i przetworzonej żywności, radzenie sobie z wszelkimi problemami zdrowotnymi, przestrzeganie protokołów blokowania skoków, jeśli to możliwe).
Dla pracowników służby zdrowia i urzędników zajmujących się zdrowiem publicznym nadszedł czas, aby wstać i zabrać głos! Nie mogę zrozumieć, jak przyzwoici, inteligentni ludzie mogą nadal milczeć w obliczu rozwijających się dowodów!
Potrzebujemy, abyś był częścią rozwiązania, niezależnie od tego, czy promowałeś te produkty, czy nie! Jesteś teraz wezwany, aby zacząć zajmować się wynikami!

2. Konserwatyzm.pl: A. Chrołowska – Skutki uboczne preparatów p. Covid-19 – bulwersujące świadectwo potomka byłego prezydenta Szwajcarii

 

Pascal Najadi jest obywatelem Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, byłym członkiem Szwajcarskich Sił Powietrznych i bankierem handlowym (Merrill Lynch International, członek zarządu Dresdner Bank w Nowym Jorku i Londynie). Doradzał także głowom państw i ministrom kilku krajów w zakresie doradztwa strategicznego w czasach kryzysu.

W 2021 r. on i kilku członków jego rodziny otrzymało trzy dawki szczepionki Pfizer-BioNTech przeciwko Covid-19. W tamtym czasie miał pełne zaufanie do szwajcarskiego ministra zdrowia Alaina Berseta, gdy ten opowiadał o „przetestowanym, bezpiecznym i skutecznym” produkcie leczniczym, który „uodporni całą populację”. Aby walczyć z pandemią, jako obywatel i były bankier, Najadi był pewien, że dokonuje właściwego wyboru, po to by w „całkowicie bezpieczny sposób chronić siebie i innych”.

W październiku 2022 r. dowiedział się o wypowiedzi Janine Small, jednej z dyrektorek Pfizera, podczas sesji Parlamentu Europejskiego. Ujawniła ona opinii publicznej, że ich produkt nie został wystarczająco przetestowany przed wprowadzeniem na rynek i że szczepionka nigdy nie zapobiegała przenoszeniu się wirusa. (https://multimedia.europarl.europa.eu/en/video/lessons-learned-and-recommendations-for-the-future-extracts-from-the-exchange-of-views-ep-special-committee-on-the-covid-19-pandemic_I231213).
Były to inne argumenty niż te, które wcześniej przedstawiali politycy, władze zdrowotne i media, aby uzasadnić stosowanie szczepionki Covid-19.

Dla Pascala Najadi był to punkt zwrotny. Ponieważ cierpi on z powodu stwierdzonych klinicznie przez kilku lekarzy i specjalistów skutków ubocznych związanych z zastrzykami przeciwko Covid-19 a jego układ odpornościowy został poważnie uszkodzony, postanowił podjąć kroki prawne przeciwko przepisom, które regulowały zarządzanie “pandemią” Covid-19 – powszechnie przy zastosowaniu środków przymusu – i nie wahał się złożyć pierwszej skargi przeciwko Alainowi Bersetowi.

Jego opinia na temat zarządzania kryzysem zdrowotnym jest jasna, ostra i polemiczna: Najadi uważa, że rządy i władze zdrowotne zarządzały kryzysem zdrowotnym w sposób, który można nazwać „operacją psychologiczną„. Zarządzanie to opierało się na produktach przedstawianych jako szczepionki, a których toksyczność nie mogła być nieznana producentom i politykom. Innymi słowy – były one wykorzystywane w szkodliwym celu.

We wtorek 18 lipca kontrowersje wywołała publikacja tweeta byłej sekretarz stanu ds. europejskich (2017-2019) Nathalie Loiseau. Posłanka do PE z grupy Renaissance (RE) zareagowała na inny tweet europosłanki Virginie Joron z Rassemblement National (RN) (link). W dniu 17 lipca Virginie Joron napisała tweeta, w którym zrelacjonowała głosowanie niektórych posłów do PE, takich jak Yannick Jadot (Europe Écologie – Les Verts) i właśnie Nathalie Loiseau, którzy byli przeciwni poprawce wzywającej producentów szczepionek do wypłaty odszkodowań ofiarom.

Należy przypomnieć, że Virginie Joron, podobnie jak Michèle Rivasi (Europe Écologie – Les Verts), jest jedną z niewielu posłanek do Parlamentu Europejskiego, które wzywają do całkowitej przejrzystości w sprawie szokujących kontraktów szczepionkowych przeciwko Covid-19. Odpowiedzialność firm farmaceutycznych za zrekompensowanie ofiarom ewentualnych poważnych skutków ubocznych jest punktem, który został wykluczony z początkowych umów, w sposób równie nieprzejrzysty, co zaskakujący. W tweecie Nathalie Loiseau porównała to podejście do „teorii spiskowej” wynikającej z „populizmu” związanego ze „skrajną prawicą”.
https://twitter.com/NathalieLoiseau/status/1680975827356246016?s=20

Pascal Najadi nie zawahał się wziąć udziału w tej gorącej wymianie zdań, odpowiadając europosłance Nathalie Loiseau w formie długiego tweeta, który uzyskał ponad 350 000 wyświetleń:
https://twitter.com/Najadi4Justice/status/

„Droga Nathalie,

Naprawdę wierzę, że albo płacą Pani za pisanie takich bezsensownych oskarżeń na Twitterze, albo jest Pani po prostu osobą mało inteligentną, albo – mam szczerą nadzieję – niedoinformowaną, której wyprano mózg. Jestem po potrójnym zastrzyku Pfizer mRNA, 2021, ostatni booster otrzymałem w grudniu 2021 r. Kiedy w październiku 2022 roku dowiedziałem się od samego Pfizera, że ich tak zwana „szczepionka” nie została przetestowana przed wprowadzeniem na rynek, postanowiłem złożyć skargę na prezydenta Szwajcarii i ministra zdrowia Alaina Berseta. Sprawa została oddalona pod koniec kwietnia 2023 r. przez prokuratora federalnego Nilsa Eckmanna w Bernie. Następnie, za pośrednictwem mojego eksperta w dziedzinie prawa karnego, dr Waltera Haefelina, 6 maja 2023 r. skierowałem do Federalnego Trybunału Karnego w Szwajcarii sprawę przeciwko prokuratorowi federalnemu za niewszczęcie dochodzenia karnego przeciwko Alainowi Bersetowi o nadużycie władzy i katastrofalną i powodującą śmierć politykę obowiązku i przymusu „Covid Vacc” w Szwajcarii. Berset niespodziewanie zrezygnował ze stanowiska szwajcarskiego prezydenta i ministra zdrowia w dniu 21 czerwca 2023 r.

Jestem Szwajcarem z obywatelstwem brytyjskim, ale urodziłem się i wychowałem w Szwajcarii, jestem byłym oficerem szwajcarskich sił powietrznych, a mój stryjeczny dziadek ze strony matki, Rudolf Minger, był prezydentem przed i w czasie II wojny światowej oraz założycielem nowoczesnej armii szwajcarskiej, a także założycielem największej partii politycznej, UDC.

Do czasu operacji psychologicznej Covid nie byłem antyszczepionkowcem. Ale od momentu, gdy zdiagnozowano u mnie potrójną, terminalną chorobę autoimmunologiczną spowodowaną mRNA oraz inne poważne urazy poszczepienne, moje podejście zmieniło się o 180 stopni. mam ponad 180 pg / ml toksycznych kolców we krwi, co zostało zmierzone w lutym 2023 roku w Niemczech przez profesora dr Königa. Jestem żywym okazem powolnej śmierci, przykładem jednego z milionów urazów spowodowanych przez mRNA.

Dzisiaj wiemy, że nieuczciwe jednostki w DARPA (armii amerykańskiej) stworzyły preparaty mRNA jako broń biologiczną i przejęły kontrolę nad ich rozwojem i wdrażaniem na całym świecie. Wojna o etykiety Pfizer/Moderna służyła jedynie jako środki demonstracyjne i ćwiczenie brandingowe. Musi Pani zrozumieć, że te tak zwane szczepionki Covid nigdy nie zostały stworzone po to, by chronić przed koronawirusem, ale po to, by szkodzić i zabijać – jest to broń biologiczna, a badania nad funkcją białka kolca zostały przeprowadzone przez dr Fauci i dr Baric w Wuhan w Chinach w latach 2012-2014 podczas sankcji dotyczących badań nad bronią biologiczną nałożonych na USA i Kanadę – co już stanowi wyraźne naruszenie tych sankcji.

Nathalie, ja powoli umieram. Jestem międzynarodowym bankierem inwestycyjnym, który doradzał głowom państw i ministrom w kryzysach obejmujących kontynent afrykański, cały Bliski Wschód, były Iran, Federację Rosyjską, Azję Środkową i Europę Środkową w latach 1990-2008. Nie jestem alternatywnym manifestantem, antyszczepionkowcem, bandytą ani nikim w tym rodzaju. Reprezentuję establishment, ale zerwałem z nim, ponieważ jawnie i otwarcie zaatakował on ludzkość planowaną depopulacją w sposób najbardziej perwersyjny i ohydny od zarania dziejów.

Nie może Pani i nigdy nie powinna oskarżać nas, ofiar i naukowców, o bycie zwolennikami teorii spiskowych lub kimś w tym rodzaju. Naszym celem jest ostrzec ludzkość i, mamy nadzieję, uratować ją przed śmiercią. WHO, wszystkie nieuczciwe jednostki w rządach i miliony lekarzy-przestępców, którzy z premedytacją „zaszczepili” 5,7 miliarda ludzi, zostaną postawieni przed wymiarem sprawiedliwości, obiecuję wam do ostatniego tchu i tak długo, jak długo będę istniał w tym wymiarze. Jako osoba wierząca i rosyjski prawosławny , poprosiłem Boga, aby wziął sprawy w swoje ręce i nie czekał do mojej ostatniej godziny po tym, czego musiałem się nauczyć na własnej skórze. Człowieczeństwo przede wszystkim, Nathalie, Pani także powinna to przyrzec za życia, a jeśli nie, niech Bóg ma Panią w swojej opiece. Pani obraża nas, ofiary i naukowców, którzy ujawniają największe ludobójstwo wszechczasów.

Dotknęło mnie to osobiście, wybaczam jednak i mam nadzieję, że się Pani obudzi. Kończę ten list słowami Platona: „A jakość słusznego osądu jest wyraźnie formą wiedzy i umiejętności, ponieważ to dzięki wiedzy, a nie ignorancji, słusznie osądzamy”.

Z najlepszymi życzeniami,

Z poważaniem

Pascal Najadi”.

Źródło:

https://www.francesoir.fr/videos-les-debriefings/effets-secondaires-politique-pascal-najadi-nathalie-loiseau-reponse

Anna Chrołowska

źródło polskie: https://konserwatyzm.pl/chrolowska-skutki-uboczne-preparatow-p-covid-19-bulwersujace-swiadectwo-potomka-bylego-prezydenta-szwajcarii/

Podziel się!