1. Radek Pogoda: Właściciele Mediów (Black Rock); 2. Ator: PJJ – A Jednak! Pierwsza Partia Zapowiada Rozliczenie Winnych Segregacji Sanitarnej; 3. Groźby w stosunku do Izraela w Pakistańskim Zgromadzeniu Narodowym + Prof. Jerzy Robert Nowak – Ciekawy wywiad

Prof. Jerzy Robert – Ciekawy wywiad. Żyd Żyda wyda, a Duduś to koń trojański

Materiał nr 2 wyjaśni Wam po części dlaczego System był tak wystraszony i zdeterminowany w podważeniu przez PKW (należącą personalnie do PIS) i potem przez Sąd (należący personalnie do PO/KO)  partii Polska Jest Jedna jako Komitetu Wyborczego o statusie ogólnopolskim.  Dokładnie te same powody stały za bezprawną akcją tejże PKW i tego samego Sądu wymierzoną w partię Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców. Rozliczenie skutków segregacji sanitarnej i plandemii covidowej! Obie są partiami Demokracji Bezpośredniej i reprezentują Ruch Wolnych Ludzi i Wolnej Polski.

Materiał nr 1 i nr 3 powie wam dlaczego my Wolni Ludzie / Wolni Polacy nie lubimy Banksterki Światowej i …

 

dlaczego nigdy nie zgodzimy się na Wielki Reset, i zawsze będziemy zmierzać do Kontroli Społecznej nad Rządami. Pieniądzem / Kapitałem, Mediami, Nowymi Technologiami i ich społecznym zastosowaniem – na całym Świecie. Zbliża się WIELKA ZMIANA na Ziemi, w tym czas likwidacji BANKSTERKI przez Wolne Narody Świata. Wojna TRWA!

1. Radek Pogoda: Właściciele Mediów

https://www.facebook.com/100078192454504/videos/827803729078126

2. Ator: PJJ – A Jednak! Pierwsza Partia Zapowiada Rozliczenie Winnych Segregacji Sanitarnej

https://www.youtube.com/watch?v=ifgxGYxjIhI

3a. Groźby w stosunku do Izraela w Pakistańskim Zgromadzeniu Narodowym

https://www.facebook.com/violette.dabrowska/videos/2483555965155447

3b. Prof. Jerzy Robert – Ciekawy wywiad. Żyd Żyda wyda, a Duduś to koń trojański

Bogusław Górski: „Przynajmniej jeden odważny który nie boi się prawdy powiedzieć i o niej pisać. Polecam przeczytać książkę niemieckiego pisarza pod tytułem ,,Pieniądze Hitlera ” Amerykańskie żydowskie banki jeszcze w 1940 roku finansowały niemiecką machinę wojenną. Czyżby nie wiedzieli o represjach przeciwko Żydom w Niemczech, Austrii, Sudetach i Polsce? Wiedzieli i to bardzo dobrze. Ale zwalczanie konkurencji Żydów w nauce,finansach, medycynie rękami nazistów jest ok. Podobnie było w ZSRR.”

https://www.facebook.com/watch/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&v=1224805191519806

Podziel się!