J. Zięba – Jak sobie pościeliliśmy tak się wyśpimy… + Cz. Białczyński: Tak się wyśpimy!!!

Jak sobie pościeliliśmy tak się wyśpimy…

Jerzy Zięba zwraca uwagę na to jak Polacy strzelili sobie w kolano głosując na Trzecią Drogę, która jest hiper-szczepionkowo-covidiańską siłą, która w te pędy podpisze Traktat WHO tak samo jak Lewica i PO/KO!

Hipokryci z Konfederacji rzeczywiście dostali ostro po nosie z tą swoją butą i wycinaniem Wolnościowców, kombinacjami z NIKiem, dzięki czemu stracili 3-5% co najmniej. Polacy strzelili sobie w kolano, ale Konfederacja strzeliła sobie po prostu w głowę, prawie tak samo celnie jak zrobił to PIS przy pomocy…

 

… polityki lockdownów w Plandemii i wdrażania cudownego lekarstwa na nią czyli przymusu szczepień eksperymentalnym preparatem mRNA oraz segregacji sanitarnej i dewastacji struktury gospodarczej i społecznej Polski. Wywołany przy pomocy Plandemii Kryzys Światowy, zwany Wielkim Resetem doprowadził do zapaści gospodarczej i inflacji która pogrzebała PIS próbujący kłamliwie przypisać  te zjawiska w swojej propagandzie do samej Wojny Rosji z Ukrainą. Ta wojna naprawdę jest fragmentem III Wojny Światowej (z inicjacyjnym zapalnikiem Plandemii wprowadzającej na nowo granice celne i osobiste dla obywateli państw) w jakiej bierzemy udział już od 13 marca 2020 roku i wprowadzenia w Polsce Stanu Wojennego. Stanu wojennego, nazywanego obłudnie, propagandowo Stanem Pandemicznym.

Wróćmy do słów Jerzego Zięby z przedstawianego tutaj materiału, proponuję go dobrze i do końca cierpliwie wysłuchać.

Cóż mówi Jerzy Zięba o działaniach zdecydowanej większości środowiska Demokracji Bezpośredniej przed wyborami? Ano to że błąkało się one wiedzione przez swoich samozwańczych liderów jak ślepy na Puszczy i ciskało się podążając za nimi od płota do płota jak pijany. A tymi płotami i drzewami w Puszczy Banksterki Światowej były ideologiczne i finansowe filary lokomotyw politycznych tejże Banksterki.

Przykłady? Pierwszy przykład z brzegu to Konfederacja i nieskoordynowane naiwne ruchy przywódców DB w jej stronę, które spowodowały stratę czasu i odciągnięcie uważności od skupienia się na zjednoczeniu ruchów wolnościowych propagujących faktycznie DB.

Oczywiście już widzę jak Korwin-Mikke, wielki miłośnik cara Putina  angażuje się w lansowanie i przeprowadzenie DB. Prędzej zostałby królem albo cysorzem niż wprowadził demokrację bezpośrednią. Szkoda było z nim gadać po tym jak zdradził Kukiza w rozmowach koalicyjnych w 2015. Te rozmowy Jerzego Zięby z Korwinem, jak i ciągłe opowiadanie, że żadna partia nie ma szansy wprowadzić demokracji bezpośredniej (co mówił też o PJJ i o PLSP która właśnie reprezentuje te tysiące właścicieli zrujnowanych firm takich jak J. Zięby, jak i RDiP M. Maciaka),  to było między innymi owo „ścielenie”… no i między innymi dlatego się „wyśpimy”, tak jak się wyśpimy:

Będzie koalicja Kukiz-KORWiN? Trwają przepychanki na prawicy

Drugi przykład to  „naiwność” wolnościowych frontmenów i ich lekceważące podejście do tematu – mówiąc delikatnie (np o Kampanii EP-NC nad Niagarą) – a także brak wiedzy, brak uważności i zadufanie we własną wiedzę, nadmierna, nieuzasadniona pewność siebie, która nie pozwoliła im wysłuchać głosów wewnętrznej krytyki, kiedy były te głosy do nich kierowane, to jest owo „ścielenie”.

Trzeci przykład – Ciągłe narzekanie na głupotę Polaków.

Nie narzekajmy znowu na Polaków!!! To chore. Nie ma lepszego i odważniejszego i mądrzejszego narodu na świecie! I to jest pewne! Zastanówmy się lepiej czego oni chcą, co oni naprawdę powiedzieli w tym głosowaniu. Zastanówmy się jak to się stało, że nie ma w Polsce Mediów Publicznych i Publicznej Uczciwej Informacji – choćby o preparacie mRNA i jego skutkach i choćby o PJJ! Jak to zrobić żeby były? Kogo przekonać żeby finansował Wolną Rzetelną Informację, albo jak się zjednoczyć  choćby wokół Banbaya?

Moim zdaniem Polacy powiedzieli przede wszystkim,  że wolą Brukselę i Berlin i Banksterkę Światową prosto z jej Centrali (Brukseli i Berlina) zamiast Banksterki Światowej za pośrednictwem Kaczyńskiego i jego partii będącej podnóżkiem Międzynarodowej Korporacji Watykańskiej i tej samej Banksterki Światowej w wydaniu Żydów z USA i Izraela. Mają Polacy też świadomość, że prędzej czy później faktyczny Zarząd Świata (NWO1) przywoła UE do opamiętania, a jeśli nie to Polska wejdzie bezboleśnie – w miarę – w nowy układ NWO2?  I nie muszą tego Polacy logicznie rozumieć – wystarczy tutaj INSTYNKT samozachowawczy – który Polacy niewątpliwie posiadają – wbrew tezie odmawiającej Polakom posiadania takiego instynktu przez frontmenów medialnych RWL.

Najwyraźniej Polacy doszli do wniosku, że nie mają wyjścia innego niż chwilowa akceptacja BANKSTERSKIEJ ideologii i niewoli w rękach Banksterki Światowej obojętne której – tej z USA czy tej z UE.

Nie wątpmy jednak w zdrowy instynkt samozachowawczy narodu i ludu, który przetrwał z sukcesem w Sercu Świata 10 000 lat! Wynik wyborów 2023 to musi być jego przejaw, a nie jakaś samobójcza dewiacja. Przeświadczenie o braku innego wyboru, być może mylne, ale utrwalone przez sytuację na Świecie, w otoczeniu Polski i przez narrację medialną, która jest zdominowana przez jedną siłę w Polsce – przez Zachodnią Banksterkę Światową (czy to pod płaszczykiem Watykańskiej Korporacji Handlowej, czy Brukselskiej Centrali Europejskiej, czy Amerykańskiej Centrali Wall Street i City of London będących oczywistymi emanacjami Banksterki wprost i otwarcie).

Całkowita zgoda z Jerzym Ziębą – o czym pisałem już wczoraj – Kościół Katolicki totalnie zawiódł moralnie Polaków w całym okresie 2020-2023.  Akcja z Tv Trwam i Radiem Maryja była zatem od początku chybiona i była pójściem w niewłaściwym kierunku oraz straconym czasem. Mogła ona tylko te media obnażyć do cna z ich hipokryzji pseudo-chrześcijańskiej i rzeczywistej roli w systemie Korporacyjnym Banksterskim jaką odgrywają – to się dokonało, ale stracono czas na z góry skazaną na porażkę akcję z Referendum na temat DB – rękami Rydzyka, rękami Dudy, rękami PISu, rękami Kaczyńskiego, itp…. Przecież o tym czym jest Korporacja Watykańska piszemy tutaj na tym portalu od roku 2012!!!

No i pan Jerzy też dołożył się do tej katastrofy, o której tu mówi, po prostu błądząc na oślep zamiast się  wcześniej wyedukować dokładnie w materii politycznej, tak jak to uczynił w materii medycznej, gdzie jest niezawodnym ekspertem.

Jak niewiele brakowało ugrupowaniom Pozasystemowym do pełnego sukcesu – mimo całej kontrofensywy System Banksterki i wszelkich zabiegów medialnych oraz bezprawia związanego z działaniami PKW i organów siłowych zarządzanych przez PIS (prokuratura, policja, administracja, PKW) oraz sądów będących w rękach PO/KO 2050  widać po wyniku wyborczym Bezpartyjnych Samorządowców i PJJ oraz częściowym sukcesie rejestracyjnym PLSP i innych pomniejszych Komitetów Wolnościowych (Ruch Dobrobytu i Pokoju, Antypartia, a także E-Parlament RWL). W sumie obydwa te ugrupowania zanotowały wynik niemalże 4%, a mógł to być wynik znacznie lepszy przy wspólnym działaniu co wykazałem w jednym z artykułów publikowanych w trakcie rejestracji list komitetów wyborczych.

Żeby  nie wejść w klasyczną rolę krytykanta, który wszystko wie i przewidział, ale nie potrafi pokazać drogi wyjścia z kiepskiej, ale nie beznadziejnej przecież sytuacji i pokazać drogi do  zwycięstwa, przedstawiam receptę na Sukces w paru prostych pociągnięciach organizacyjnych poniżej.

Niestety nie będzie to dalej łatwa droga, a za sukces DB przyjdzie społeczeństwu polskiemu zapłacić wysoką cenę najbliższych 4 lat władzy Koalicji miotanej wewnętrznymi sprzecznościami i walką o stołki. Myślę że bardzo szybko okaże się że żadna z obietnic tejże koalicji nie zostanie zrealizowana – być może jakieś  pomniejsze, kosmetyczne lewackie pomysły. Przy okazji zaś zostaną zrealizowane pomysły Banksterki Światowej jak bezwarunkowe ściągniecie do Polski Nielegalnych Migrantów oraz Podpisanie bezwarunkowe Traktatu WHO i przyłączenie się Polski do wejścia z pełnym impetem w Strefę EURO oraz do Federalizacji Europejskiej – Nowej UE pod zarządem Ośrodka Berlińskiego. Jak oni – ci ludzie zbrukani kłamstwami, oszustwami i kradzieżami oraz zdradą Polski z PO/KO 2050 i „Nowej” Lewicy realizują swoje obietnice wyborcze pokazuje przecież naocznie przykład Warszawy i realizacji wyborczego programu przez R. Trzaskowskiego.

Drogą do sukcesu Ruchów Pozasystemowych / Antysystemowych / Wolnościowych jest tylko i wyłącznie ZJEDNOCZENIE wszystkich inicjatyw tzw Pozasystemowych czy też Antysystemowych i Wolnościowych w oparciu o podstawowy ideał jakim jest Demokracja Bezpośrednia i stworzenie Publicznej Platformy Medialnej – Wolnej od sterowania politycznego przez kogokolwiek – niezależnej także przede wszystkim od reklamodawców np. Big Pharmy, która finansuje w tej chwili wszelkie telewizje, prasę, radia i internet w 80%.

TYLKO ZJEDNOCZENIE INICJATYW – NIC INNEGO. W PROCESIE ZJEDNOCZENIA bardzo szybko wyjdą na jaw wszelkie podstawione organizacje, media fałszywe itp.

Filary zjednoczenia  to maksimum 4 punkty programowe, które zawierają się w następującym zakresie treści:

1. Utworzenie wspólnej Platformy Medialnej, przez co rozumiemy także zapewnienie jej płynności finansowej, przy jednoczesnym zachowaniu własnych kanałów informacyjnych funkcjonujących już w przestrzeni publicznej.

2. Przyjęcie jednoznaczne kierunku wprowadzenia Demokracji Bezpośredniej, a więc także Zmiany Konstytucji Polski na demokratyczną – w duchu DB – jako podstawy zjednoczeniowej.

3. Wspólna praca Informacyjna, Edukacyjna i stworzenie stałej Platformy Współpracy Organizacji Społeczno-Politycznych Wolnych Ludzi dla rozwoju Wolnej Polski i Wolnego Społeczeństwa oraz stworzenia przyszłej reprezentacji w Parlamencie Polskim. Powinno to być  Forum Wolnej Myśli Ruchów Pozasystemowych oraz wspólna Rada Programowa Organizacji Pozasystemowych, Pozaparlamentarnych, Wolnościowych, Wolnego Społeczeństwa.

Trzeba się tutaj na serio wzorować na organizacjach Murzynów Amerykańskich walczących z apartheidem w USA – taka jest prawdziwa sytuacja Polaków w Systemie Pan-Niewolnik – nie jakaś inna wyidealizowana i nieprawdziwa! Taka struktura jaką opisałem w pkt 3 stanowi doskonałą podstawę do organizacji Wolnego Społeczeństwa. Ruch Wolnych Polaków jest w trakcie tworzenia struktury Wolnej Polski, Wolnego Społeczeństwa w wielu zakresach, choćby w zakresie organizacji upraw i sprzedaży zdrowej żywności, wprowadzenia wolnej medycyny i lecznictwa na niej opartego, prowadzenie wolnej edukacji i forów wymiany myśli społecznej i politycznej, itp.

Nie ma dla mnie nic śmieszniejszego i bardziej naiwnego niż wyobrażenie sobie że Demokrację Bezpośrednią lansować będzie Radio Maryja i TV Trwam oraz Gazeta Wyborcza i TVN, czyli de facto zarządy ideologiczno-polityczne lokomotyw pociągowych Banksterki Światowej jakimi są organizacyjnie i politycznie partie: PIS i PO/KO 2050 (KO, Trzecia Droga, Nowa Lewica)!

4. Zobowiązanie do opracowania i przyjęcia wspólnego MXIMUM 4 punktowego Programu Wyborczego Zjednoczonych Organizacji Pozasystemowych.

Ten Program ideologiczny Zjednoczonego Ruchu Pozasystemowego przekształcony by został następnie w Program Wyborczy Ruchu, a organy Forum i Rady oraz lokalne struktury partyjne stałyby się podstawą komitetów wyborczych w całej Polsce.

Całkowicie porzucić należy mrzonki o pomocy jakichkolwiek mediów Systemu Banksterki – w tym Kościoła Katolickiego i wszelkich jego przybudówek w rodzaju Radia Maryja i TV Trwam oraz pomocy organizacji które są uwikłane w System Banksterski, jak dotowany w tej chwili przez PIS, a od jutra być może przez PO/KO 2050, albo Nową Lewicę – Instytut Demokracji Bezpośredniej. 

J. Zięba: Jak sobie pościeliliśmy tak się wyśpimy…

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/4z6DO9Jr73/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

 

Podziel się!