1. Najważniejsze wideo w Internecie; 2. TVT: Rafał Piech – Partia rządząca i opozycja wbrew konstytucji chcą segregować Polaków (Archiwum Grudzień 2021 / 2022); 3. Ator: Przymusowe Szczepienia w Polsce! Ustawa Weszła w Życie

Najważniejsze wideo w Internecie

Młodzieżówka  PO/KO + Trzeciej Drogi (2050 PSL) + Nowej Lewicy, Onetu i TVNu w Marszu „Miliona Serc”, czyli stara baba Janda Krystyna – czołowa covidianka i segregatorka sanitarna – na wózku inwalidzkim oraz jej podobne koleżanki „wojowniczki” po 100 liftingach od czasów komuny, wdowy mentalne po Andrzeju Wajdzie, A. Michniku i ich innych przyjaciołach – beneficjentach PRLu i komuny –  Mazowieckich,  Geremkach, Bartoszewskich i tym podobnych.

Dla przypomnienia zapominalskim takim jak JUSTYNA SOCHA I INNYM pokazujemy co mówiła Polska Jest Jedna i Rafał Piech w TVT dwa lata temu i rok temu! (Archiwum:  Grudzień 2021 / 2022). Pamiętamy dobrze antypolską batalię medialną i polityczną PISu i organów administracji państwowej przeciw doktorowi Bodnarowi i amantadynie. Dobrze że ocalało w sieci cokolwiek z tego co było mówione. Niestety nie ocalały wypowiedzi Jerzego Zięby z kwietnia i maja roku 2020.

Czy te trzy poniższe wiadomości układają się wam w jakąś całość??? Dosyć rządów Partyjniactwa! Dosyć rządów Okrągłego Stołu w Polsce!

 Tylko Polska Jest Jedna i Demokracja Bezpośrednia!!!

1. Najważniejsze wideo w Internecie

2. TVT: Rafał Piech – Partia rządząca i opozycja wbrew konstytucji chcą segregować Polaków (Archiwum 2021 / 2022)

https://www.youtube.com/watch?v=G7MpK3CONkk

 

3. Ator: Przymusowe Szczepienia w Polsce! Ustawa Weszła w Życie

https://www.youtube.com/watch?v=hmf_wnqKiIo

Podziel się!