1. PJJ | Spot wyborczy 2023 | Polska Jest Jedna; 2. PJJ – Wrocław 28.09.23 – Spotkanie z Rafałem Piechem – Polska Jest Jedna; 3. J. Zięba: Śmiertelna Szpryca! (O stwierdzeniach NIK)

Czy rzeczywiście trzeba sobie wypluwać płuca wciąż powtarzając bez końca że PJJ stawia na Demokrację Bezpośrednią? Czy rzeczywiście trzeba wciąż udowadniać czym PJJ różni się od Konfederacji i całej reszty „elity politycznej”, która dotąd zasiadała w Sejmie?

Mam nadzieję, że Konferencja E-Parlamentu RWL wraz z innymi ugrupowaniami Demokracji Bezpośredniej planowana w Krakowie na 10 października dojdzie do skutku, że będzie reprezentatywna jeśli idzie o skład i że wskaże wyraźnie i bez wahania, że Polacy, którzy chcą naprawdę Wielkiej Zmiany w polskiej polityce i życiu społecznym, którzy chcą Wielkiej Zmiany dla dobra następnych pokoleń Polaków, swoich dzieci  i wnuków i dla całego Świata, powinni:

po pierwsze  – wyjść z domu 15 X 2023 roku poświęcając pół godziny ze swojego cennego prywatnego czasu i oddać Głos w Wyborach Parlamentarnych

po drugie – że powinni zagłosować na partię Polska Jest Jedna – Rafała Piecha.

Cytat dnia z dyskusji na blogu:  „Wczoraj przyznano Nobla z medycyny za prace dwóch naukowców które przyczyniły się bezpośrednio do stworzenia szczepionek mRNA! Obwiniasz Szwajcarów za to że nie potrafili się opowiedzieć przez jakiś czas po „właściwej” stronie – bo potem się przecież opamiętali i dzisiaj toczy się proces sądowy w Szwajcarii przeciw władzy wykonawczej za wywieranie presji i przymusu szczepień mRNA!

To gorzej jest niż w Polsce czy lepiej w tej Szwajcarii?

A ty potrafisz mi powiedzieć jako noblistka medycyny / noblista medycyny, albo choćby wirusolog, mikrobiolog czy rację ma dzisiaj Komitet Medyczny NOBLA czy rację mają dawni nobliści medycyny, biologii, biochemii, wirusolodzy i mikrobiolodzy z najlepszych uniwersytetów na świecie i placówek badawczych utajnionych z USA, których wiedzę przekazuje nam Jerzy Zięba?

Jeśli tak to powiedz nam wszystkim co jest prawdą o mRNA!”

Medonet: Nagroda Nobla 2023 z medycyny przyznana. Nagrodzono prace nad technologią mRNA:

„Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny lub fizjologii trafia do Katalin Kariko i Drew Weissmana. Nagrodzono ich za prace nad technologią umożliwiającą stworzenie szczepionki mRNA przeciw COVID-19. ”

Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć czy mamy jeszcze do czynienia z nauką, w której po obydwu stronach nobliści i specjaliści nie potrafią ustalić co jest prawdą naukową a co jest kłamstwem? Czy nauka jest jeszcze nauką, czy też mamy tutaj do czynienia już z dyskusją na poziomie WIARY w to co jest lepsze – moje czy twoje? Czy to jest dyskusja naukowa czy teologiczna na temat istnienia bądź nie istnienia Boga Najwyższego SzczepoSrowida, który według jednych teologów jest Dobrym Litościwym Bogiem Wyzwolicielem od Wszelkiej Zarazy, a według innych Bezlitosnym Zabójcą Ludzkości???

1. PJJ | Spot wyborczy 2023 | Polska Jest Jedna

https://www.youtube.com/watch?v=kmEDOW6KAnA

https://www.youtube.com/watch?v=9VxbsIcT7Hk

3. J. Zięba: Śmiertelna Szpryca!

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/8PlDwkbDLQ/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

 

Podziel się!