1. Dr Stanley A. Plotkin o tym co jest w szczepionkach dla dzieci; 2. Instytut Demokracji Bezpośredniej: Nasza broszura trafi do szkół. Pobierz publikację edukacyjną!

Dr Stanley A. Plotkin o tym co jest w szczepionkach dla dzieci

Czy przypuszczałeś kiedykolwiek, że kiedy będziesz chciał zjeść obiad staniesz przed takim wyborem???

Polska Jest Jedna – Demokracja Bezpośrednia!

 

1. Dr Stanley A. Plotkin o tym co jest w szczepionkach dla dzieci

Stanley A. Plotkin jest amerykańskim lekarzem pracującym jako konsultant w wytwórniach szczepionek, takich jak Sanofi Pasteur, jak również w firmach biotechnologicznych, organizacjach non-profit i rządowych.
Zeznanie pod przysięga, co dodają do 💉💉💉 dla dzieci i nie tylko.
Materiał polecam miłośnikom szxxepionek a szczególnie tym co twierdzą że powinny one być obowiązkowe. Stwierdzenie na koniec że chętnie pójdzie za to wszystko do PIEKŁA nie wymaga komentarza.

2. Instytut Demokracji Bezpośredniej: Nasza broszura trafi do szkół. Pobierz publikację edukacyjną!

Z przyjemnością przedstawiamy broszurę pt. „Demokracja bezpośrednia. Podstawowe informacje”, która stanowi zestaw podstawowych informacji dotyczących promowanych przez nas rozwiązań.

Broszura opracowana została przez zespół Instytutu Demokracji Bezpośredniej, a jej autorem jest Mirosław Matyja, koordynator merytoryczny Instytutu Demokracji Bezpośredniej. Jest dostępna on-line w całości za darmo, pobrać ją można tutaj. Niebawem w wersji drukowanej trafi między innymi do bibliotek publicznych i szkolnych.

[POBIERZ BROSZURĘ W PDF]

W sobotę 23 września broszura została zaprezentowana na spotkaniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka z kuratorami oświaty z całej Polski.

„Oto powstała i jest już ukończona broszura, która napisał Pan Profesor Mirosław Matyja, znakomity politolog i znawca tematyki demokracji bezpośredniej (…). Dziś trafiła już do państwa kuratorów i od poniedziałku będzie też promowana w formie elektronicznej przez państwa kuratorów na zajęcia fakultatywne. Będzie promowana, nie będzie żadnego zobligowania nauczycieli do używania tego, natomiast to jest świetnie opracowany materiał na temat istoty demokracji bezpośredniej i budowania prawdziwie obywatelskiego społeczeństwa. Aktywnego społeczeństwa, które nie tylko bierze, ale też może brać, ma taką realną możliwość brania spraw w swoje ręce” – mówił na konferencji prasowej minister.

 

 

 

Podziel się!