1. J . Zięba – Czy mamy nogę w drzwiach do wolności?; 2. Przypominamy Konwencję Polska Jest Jedna w Warszawie gdzie mowa jest o Demokracji Bezpośredniej w jej programie

Czy mamy nogę w drzwiach do wolności?

Najnowszy Sondaż – deklasacja PO/KO i PSL-2050 oraz Nowej Lewicy: „Na komitet Bezpartyjni Samorządowcy zamierza głosować 2 proc. badanych; komitet ten nie był uwzględniony w poprzednim badaniu, podobnie jak komitet Polska Jest Jedna (1 proc. badanych).”

To bardzo dobry wynik PJJ jak na pierwsze ujęcie w jakimkolwiek sondażu wyborczym. Materiał Info numer 1 – Jerzy Zięba nareszcie pozytywnie o PJJ. Natomiast stawianie warunku że PJJ będzie OK tylko wtedy, kiedy będzie z trybuny mówił o Zmianie Konstytucji w celu wprowadzenia demokracji  bezpośredniej, nie jest właściwym podejściem. Ważne jest aby działał nad wprowadzeniem Proghramu Polska Jest Jedna w którym jest demokracja bezpośrednia. Odsyłam zainteresowanych do Konwencji PJJ w Warszawie (TUTAJ: 2. Kongres Ruchu Polska Jest Jedna – Rozwiązania dla Polski  https://banbye.com/watch/v_luHWimLJiaqD) (TUTAJ: 1. wR24: Konwent Polska Jest Jedna! Rafał Piech! Kto obroni Polskę?) gdzie Demokracja Bezpośrednia była wymieniona przez Rafała Piecha na 3 miejscu w  Programie PJJ. To że w tej chwili nie jest eksponowana to kwestia taktyki, a w jaki sposób będzie PJJ działał dla realizacji swojego Programu to trzeba zostawić PJJ i Rafałowi Piechowi a nie osobom, które nie znalazły się na Listach PJJ i będą teraz próbowały sterować spoza Sejmu, spoza PJJ, z jakiegoś tylnego siedzenia, choćby i popularnego kanału medialnego.

Racja – Należy głosować na PJJ i chwała Jerzemu Ziębie za to że mówi to co mówi, że ma zamiar głosować na PJJ!

1. Jerzy Zięba – Czy mamy nogę w drzwiach do wolności?

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/vwZDENJmPG/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

2. Przypominamy Konwencję Polska Jest Jedna w Warszawie gdzie mowa jest o Demokracji Bezpośredniej w jej programie

wR24: Kongres Ruchu Polska Jest Jedna – Rozwiązania dla Polski

https://banbye.com/watch/v_rMjy5gmyutcy

Podziel się!