1. PL1TV: Bankier w natarciu: Pascal Najadi przyjął 3 dawki i oskarża prezydenta Szwajcarii; 2. K. Wojczal: Nowa Strategia NATO cz. II – Front Wschodni (Polski); 3. Globalista (O.Bednarski): Dlaczego Filipiny stają się wielką bazą USA

Pragnę zwrócić waszą uwagę na fakt – jak mocno rozbicie Demokracji Bezpośredniej odbiło sie na sytuacji w wyborach do Sejmu 2023. Nie mówię o tym że w wyborach 6-7% głosów zamiast na Konfederację mogło pójść na Demokrację Bezpośrednią, ale o samym fakcie że zjednoczenie we właściwym momencie mogło spowodować Rejestrację Kandydatów DB w całej Polsce.

Jest tak ponieważ według ostatecznego spisu zarejestrowanych list kandydatów w PKW:

Komitet Wyborczy Polska Jest Jedna (R. Piecha) zarejestrował kandydatów w 18 okręgach wyborczych (1, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 33). PJJ do sukcesu ogólnopolskiego w rejestracji kandydatów zabrakło tylko 3 okręgów!

Komitet Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców (P. Tanajno) zarejestrował listy kandydatów w 12 okręgach (8, 10, 11, 18, 24, 25, 28, 30, 33, 34, 35, 37) przy czym   jeden okręg Opolski – czy nie ze względu na Kukiza na liście PIS tam właśnie???? – anulowała PKW tej partii. Razem z nim byłoby 13.

Komitet Wyborczy Antypartia zarejestrował kandydatów w 1 okręgu (8).

Możecie to sprawdzić bez trudu tutaj: https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/komitety

Zarejestrowano więc razem kandydatów  w 30 okręgach (pomijając anulowany okręg opolski Tanajno), a powtarzają się jak widzicie  (bez Antypartii) okręgi 10, 11, 18, 24, 25, 30 i 33, czyli tylko 7 okręgów (z Antypartią 8). RAZEM zarejestrowaliby kandydatów w 23 okręgach co byłoby liczbą wystarczającą!!! Rejestracja w 21 okręgach wyborczych była warunkiem startu kandydatów w całej Polsce automatycznie bez zbierania podpisów w pozostałych okręgach. Tak to właśnie brak jedności wśród ANTYSYSTEMU, nie uwzględnienie w sposób jednolity na ważnym miejscu programowym postulatu wprowadzenia demokracji bezpośredniej (choć wszystkie 3 partie miały go gdzieś w swoim programie) rozłożył tegoroczne wybory dla DB.  Paweł Tanajno myślał, że jest najlepszy, Rafał Piech też tak myślał i stało się! Ugrać 5% tak dla PJJ jak i PLSP będzie teraz niemożliwe, nie mówiąc już o Antypartii czy EP NC. Dla nich wszystkich praktycznie w tych wyborach gra się już skończyła.

PJJ ma dodatkowo zarejestrowanych kandydatów do Senatu w 4 okręgach (28, 34, 35, 83) i to tyle.

Nie mówię już o tym jak bardzo anty-propaganda niektórych liderów Demokracji Bezpośredniej zniechęcała tak do udziału w wyborach do Sejmu i Senatu, do partii Pawła Tanajno jak i do partii Polska Jest Jedna Rafała Piecha, do Antypartii i w ogóle do wszelkich ruchów Antysystemowych, a kładła bezsensowny nacisk na urojone koncepty w rodzaju udziału w  Referendum PIS i pisaniu listów do Prezydenta Dudy, czy medialnym udziale Radia Maryja i TV Trwam w propagowaniu Demokracji Bezpośredniej. To naprawdę bezprzykładna demonstracja marnowania sił – nie mówiąc o bezsensie kierowania pretensji o bezczynność do Narodu, do Polaków.  Także pozorowana dyskusja na Harmonii Kosmosu rozpowszechniana przez NTV na temat demokracji bezpośredniej z poplecznikami Konfederacji (wR24) i innymi przeciwnikami DB nie pomogła.

Na tym dokładnie polega Klęska Demokracji Bezpośredniej w tych wyborach – Mimo pokazania siły organizacyjnej i zdobycia poparcia na listy kandydatów DB w 30 okręgach wyborczych te ugrupowania dobrowolnie wykluczyły się z Rejestracji List w całej Polsce i dobrowolnie zrezygnowały z poważnego udziału w Sejmie z poparciem 6-7% w roku 2023. To brakowi zjednoczenia sił DB zawdzięczamy dzisiaj REALNIE brak alternatywy dla Konfederacji. Zawdzięczamy to też liderom medialnym, którzy mówili o wszystkim (a najczęściej o sobie i swoich zasługach) tylko nie o zjednoczeniu!

Ten wynik pokazuje jednak, że wejście do Sejmu i Senatu w wyborach powtórzonych na wiosnę 2024 jest dla DB całkowicie realne pod warunkiem dogadania się i zjednoczenia- PJJ z PLSP a także z Antypartią i RWL E-Parlament, które dysponują strukturami w całej Polsce. W tym ostatnim przypadku akurat moim zdaniem te struktury nie zadziałały – Czerwona Kartka dla EP NC i żółta dla Antypartii. Ten negatywny scenariusz gdy wyciągnie się wnioski z porażki nie musi powtórzyć się na wiosnę 2024.

Jestem bardzo, ale to bardzo zawiedziony postawą ELITY Wolnych Ludzi i mediów Wolnych Ludzi, ale bardzo zbudowany pracą partii Polska Jest Jedna oraz Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców, które mimo takiej medialnej mizerii Antysystemu jaką obserwowaliśmy i  głębokiej penetracji Antysystemu na poziomie medialnym  przez agenturę systemową oraz ewidentnych błędów liderów medialnych dysponujących dużą oglądalnością (NTV Janusza Zagórskiego, kanał J. Zięby, Siewcy Prawdy, E-Parlament, Instytut Demokracji Bezpośredniej) osiągnęli dobre rezultaty. To daje wielkie nadzieje na przyszłość. Prace zjednoczeniowe muszą być rozpoczęte już w tej chwili!

1. PL1TV: Bankier w natarciu: Pascal Najadi przyjął 3 dawki i oskarża prezydenta Szwajcarii

Wywiad z Pascalem Najadim, emerytowanym międzynarodowym bankierem, który wniósł oskarżenie karne przeciwko obecnemu prezydentowi Szwajcarii, związane z zarządzaniem kryzysem COVID 19. Pan Najadi jest odnoszącym sukcesy międzynarodowym bankierem, który został zaszczepiony 3 razy. Teraz żałuje swojej decyzji po uświadomieniu sobie fałszywej narracji, na której została oparta.

https://pl1.tv/title/bankier-w-natarciu-pascal-najadi-przyjal-3-dawki-i-oskarza-prezydenta-szwajcarii/

2. K. Wojczal: Nowa Strategia NATO CZ.II – FRONT WSCHODNI (POLSKI)

https://www.youtube.com/watch?v=3Lrxz3xbmLk

3. Globalista (O.Bednarski): Dlaczego FILIPINY stają się WIELKĄ BAZĄ ARMII USA

https://www.youtube.com/watch?v=SEpACGMX4qM

Podziel się!