wR24: Totalna porażka Antysystemu! Dlaczego małym partiom nie udało się zarejestrować list wyborczych? P. Żurek

Totalna porażka antysystemu! Dlaczego małym partiom nie udało się zarejestrować list wyborczych?

Jak wiemy w Realu 24 jest medium formującego się systemu medialnego Ruchu Narodowego i Konfederacji, reprezentującym też w jakiejś części niektóre środowiska antysystemowe – jest jednak zdecydowanym przeciwnikiem Demokracji Bezpośredniej i nigdy nie wspierało postulatów Ruchu Wolnych Ludzi. W związku z tym nie należy się spodziewać po tej stacji i jej rozmówcach, że w ogóle zauważą że istnieje Ruch Demokracji Bezpośredniej i że istnieje on od wielu lat oraz posiada od wielu lat program i jakieś ogólnopolskie struktury- takie jak np. E-Parlament, czy Komitety Regionalne Antypartii lub PJJ.

Nie zmienia to faktu, że 90% przedstawionej tu analizy klęski  politycznej i wyborczej tych ruchów i ugrupowań jest celne. Tak! Jest to KLĘSKA środowiska Wolnościowego, wyborcza i polityczna klęska Ruchu Wolnych Ludzi, klęska środowiska Demokracji Bezpośredniej.

Ta klęska powinna wstrząsnąć środowiskami Wolnościowymi spowodować nie tylko krytyczną dyskusję ale też wyciągnięcie natychmiastowych wniosków.

Taki wstrząs był bardzo potrzebny ponieważ środowisko to jest liczne – sama liczba antysystemowych komitetów wyborczych zarejestrowanych to pokazała – ale nie jest skłonne do współpracy i do zjednoczenia wyobrażając sobie – nie wiadomo na jakiej podstawie – że każda ze środowiskowych inicjatyw jakie się zawiązały w latach 2020-2023 jest tą jedyną i najważniejszą, zdolną przewodzić wszystkim innym. Tak nie jest – nie ma żadnej ważniejszej niż pozostałe. Powtarzam to od lat, że jedyna szansa to ZJEDNOCZENIE Antysystemu w coś choćby podobnego jak w Niemczech Alternatywa dla Niemiec.

Polska Jest Jedna nie zdołała się dogadać z Antypartią, E-Parlament w rozsypce nawet nie próbował rejestrować listy do Sejmu, a w wyborach do Senatu nastąpił jego totalny blamaż. NTV który był medialną lokomotywą środowiska wolnościowego i demokracji bezpośredniej nagle w tak ważnym momencie praktycznie wyłączył się z politycznego obiegu medialnego. Ludzie wiodący w środowisku Demokracji Bezpośredniej, którzy byli i są jego twarzą namawiali do jakichś dziwnych akcji z prezydentem Dudą, z Kaczyńskim,  z Senatem, z referendum (które wiadomo że jest pseudo-referendum, tak jak i Duda jest pseudo-prezydentem Polaków, a PIS jest partią pseudo-polską) i skupiali się na krytyce wszystkich i wszystkiego zamiast na budowaniu struktur. Wręcz atakowano Polaków za ich bierność, albo za wychodzenie na ulice z protestami czy za organizowanie list podpisów przeciw ustawom. Atakowanie Polaków za cokolwiek i psioczenie na nich to totalny nonsens, który położył już niejedno ugrupowanie w Polsce łącznie z PZPR i PO. Nie tędy droga!

Jeżeli środowisko wolnościowców 20-30. / 30-40. i 40/50-latków nie zorganizuje się NATYCHMIAST w jeden spójny ruch, który nazwijmy tu umownie Wspólnotą   Demokracja Bezpośrednia = Wolna Polska, w którą wejdą wszystkie dążące do demokracji bezpośredniej  i do prawdziwej wolności Polski i Polaków ugrupowania zorganizowane już w naszym społeczeństwie TO STRACI BEZPOWROTNIE KOLEJNĄ SZANSĘ JAKA BĘDZIE MIŁA MIEJSCE JUŻ ZA PÓŁ ROKU, KIEDY WYBORY BĘDĄ MUSIAŁY BYĆ POWTÓRZONE W ZWIĄZKU Z PATEM W PARLAMENCIE.

Powinno to zostać zrobione z poszanowaniem tożsamości poszczególnych ugrupowań i poszanowaniem ich programów, które powinny zostać zebrane w jeden spójny kilku punktowy program DB=WP wokół konsensusu co do dosłownie kilku punków, jakie mają zostać zrealizowane po wejściu do Sejmu i Senatu. Niestety widzę w polskim społeczeństwie jak na razie w dalszym ciągu wielkie zaufanie do systemu partyjnego i brak wiedzy o Demokracji Bezpośredniej, której przeciwnikami są siejące w mediach ciągle negatywne wiadomości o DB i przedstawiające ją w krzywym zwierciadle oraz jako nieosiągalną bo Polacy są rzekomo za głupi na nią: Banksterka Światowa, Media tejże Banksterki, Korporacje Międzynarodowe i cały pratyjniacki system polityczny w Polsce i na świecie.

To że Przeciwnik jest silny i bogaty oraz bezwzględny nie usprawiedliwia ani nie rozgrzesza nikogo z KLĘSKI! Polacy w wyborach do Sejmu i Senatu 2023 podarują WAM WOLNOŚCIOWCY kolejne pół roku na zorganizowanie się. Wykorzystajcie ten czas na zjednoczenie i organizację w całej Polsce komitetów wyborczych oraz list wyborczych w zjednoczonym wolnościowym środowisku. Wszyscy ponieśliście klęskę – wyciągnijcie z niej wnioski!

Chociaż wstrzymuję się jeszcze do momentu ostatecznego ogłoszenia zarejestrowanych list wyborczych z podpisami poparcia w całej Polsce z ostatecznym wnioskiem na kogo należy głosować w wyborach 2023, to chyba zaczyna to być powoli już jasne.

Totalna porażka Antysystemu! Dlaczego małym partiom nie udało się zarejestrować list wyborczych? P. Żurek

 

https://banbye.com/watch/v_1TE197xpIi0x

Podziel się!