1. „Przeciwnicy zamordyzmu przechylili szalę, projekty z piekła rodem”. Grzegorz Braun na Pikniku Patriotycznym wRealu24!; 2. Andromeda: Rosyjska telewizja o polskiej historii – rosyjskie spojrzenie na biografię Wojciecha Jaruzelskiego; Niezależna: 3. Ambasada USA ostrzega obywateli: „Natychmiast wyjedźcie z Białorusi”!

„Przeciwnicy zamordyzmu przechylili szalę, projekty z piekła rodem”. Grzegorz Braun na Pikniku Patriotycznym wRealu24!

Można powiedzieć że Grzegorza Brauna stworzyła plandemia (Materiał Info nr 1). Doskonale zachował się on w czasie plandemii, wykorzystał tę szansę podpinając się pod Ruch Wolnych Ludzi. Jednak Konfederacji zabrakło jako całości odwagi żeby przyjąć na listy wyborcze innych ważnych przedstawicieli nurtu oporu społecznego przeciw bezprawiu stanu wojennego 2020-2023 i Polskiego Państwa Podziemnego tamtego okresu – a było tych ludzi i nadal jest przecież wielu, znanych ogółowi społeczeństwa polskiego. I dobrze się stało – oni byli, są i pozostaną częścią RWL a nie Konfederacji. Dziwię się tylko Dobromirowi Sośnierzowi że zdecydował się na powrót w szeregi Konfederatów zamiast na start z RWL, choćby z list: Antypartii   czy PJJ, albo  EP-NC do Senatu lub do Sejmu.

Coś się szykuje na wrzesień 2023 roku na Białorusi i Ukrainie?! (Materiał Info nr 3)

1. „Przeciwnicy zamordyzmu przechylili szalę, projekty z piekła rodem”. Grzegorz Braun na Pikniku Patriotycznym wRealu24!

 

https://banbye.com/watch/v_Nb2pClxwSTdF

 

2. Andromeda: Rosyjska telewizja o polskiej historii – rosyjskie spojrzenie na biografię Wojciecha Jaruzelskiego

https://www.youtube.com/watch?v=t6MY3ulYOkw

3. Ambasada USA ostrzega obywateli: „Natychmiast wyjedźcie z Białorusi”

„Obywatele USA przebywający na terytorium Białorusi powinni natychmiast wyjechać z kraju” – ogłosiła ambasada Stanów Zjednoczonych w tym kraju na swojej oficjalnej stronie internetowej. Jednocześnie zalecono, aby Amerykanie rozważyli wyjazd przez pozostałe przejścia graniczne z Litwą i Łotwą lub samolotem. W komunikacie przypomniano, że obywatele USA nie mogą wjeżdżać do Polski drogą lądową z Białorusi.

więcej; https://niezalezna.pl/swiat/konflikty/ambasada-usa-ostrzega-obywateli-natychmiast-wyjedzcie-z-bialorusi-radzi-tez-aby-przygotowac-plan-awaryjny/495080

Podziel się!