1. Reklamy Google na Witrynie Bialczynski.pl zostały wyłączone!; 2. Konfederacja: Bosak & Mentzen – PO dogada się z PiS. To już pewne!; 3. M. Lachowski: Krystyna Kurczab-Redlich – Putin się boi. Kto zastąpi dyktatora? Co dalej z Rosją?

Reklamy Google na Witrynie Bialczynski.pl zostały wyłączone!

Cenzura w banksterskich ścierwo-mediach, aprobowana i popierana tym samym czynnie (albo jak kto woli bezczynnie) przez PIS- partię pseudo-polską, posuwa się zdecydowanymi krokami ku przepaści. A przepaść tę wyznacza cienka Czerwona Linia Komunistycznej Cenzury PRL.  Jesteśmy na skraju Demokracji, tuż przed jaśnie-oświeconym faszyzmem, którego normy wytyczają w POLSCE banksterskie, międzynarodowe korporacje handlowe i ich organizacje ponad państwowe. Trudno mi wyobrazić sobie bardziej wyssane z palca pseudo-zarzuty niż te przedstawione na liście poniżej w artykule. Strach medialnych tub propagandowych i ich właścicieli przed Demokracją Bezpośrednią, prawdą historyczną, prawdą o istocie działań banksterki światowej i jej popleczników w Polsce doszedł do apogeum.

Jeśli ktokolwiek myślał, że w procesie uruchomionym przeze mnie wyświetlania reklam banksterskich Google chodziło o pieniądze to mylił się bardzo. Były to oczywiście śmieszne pieniądze od początku, a już zupełnie znikome kwoty od 3 lat, kiedy to w wyniku zainicjowanej przez USA Plandemii (wstępu do III Wojny Światowej) coraz to nowe strony były pozbawiane reklam i dzisiaj już połowa z nich jest nieczynna reklamowo. Tym sposobem wykazaliśmy intencje USA i innych banksterów w Polsce działających w Systemie Pan – Niewolnik. Blog bialczynski.pl wraca do swojej pierwotnej czystości. Oddychamy z ulgą. Co było do udowodnienia zostało udowodnione! Czekamy na całkowite wyłączenie z Sieci blogu bialczynski.pl przez PIS i służby specjalne tej partii. CB


1. Reklamy Google na Witrynie Bialczynski.pl zostały wyłączone!

Dzień dobry,
wykryliśmy w Twojej witrynie (bialczynski.pl) wiele przypadków naruszenia zasad, przez co nie jest ona zgodna z Zasadami programu AdSense. Z tego powodu wyłączyliśmy wyświetlanie wszystkich reklam w tej witrynie.
Wykryliśmy te problemy z zasadami:
„Nierzetelne i szkodliwe deklaracje”:
Nie zezwalamy na treści, które:

  • zawierają ewidentnie nieprawdziwe stwierdzenia i mogą negatywnie wpłynąć na udział w procesie wyborczym lub demokratycznym oraz na zaufanie społeczne w tych kwestiach;
  • promują szkodliwe twierdzenia dotyczące zdrowia lub dotyczą trwającego w danym momencie kryzysu zdrowotnego i są sprzeczne z konsensusem naukowym;
  • są sprzeczne z konsensusem naukowym dotyczącym zmian klimatycznych.

Zapoznaj się z pełnym tekstem zasad (wraz z przykładami) w Centrum pomocy.

Musisz rozwiązać wszystkie te problemy oraz dopilnować, żeby nowe treści generujące przychody były zgodne z Zasadami programu AdSense. W Centrum zasad możesz sprawdzić, na których stronach występują problemy, i dowiedzieć się, jak je rozwiązać.
Problemy ze zgodnością z zasadami (naruszenia zasad lub ograniczenia dotyczące wydawców) mogą wynikać z dowolnych treści w witrynie, w tym treści opublikowanych przez Ciebie, osoby trzecie lub użytkowników, jak również z reklam lub linków do stron i aplikacji zewnętrznych.
Więcej informacji o tym, jak rozwiązać te problemy, znajdziesz w tych artykułach:

2. Konfederacja: Bosak & Mentzen odc. 23 – PO dogada się z PiS. To już pewne!

https://www.youtube.com/watch?v=K77sbZQDtmw

3. Mateusz Lachowski: Krystyna Kurczab-Redlich – Putin się boi. Kto zastąpi dyktatora? Co dalej z Rosją?

https://www.youtube.com/watch?v=uUI1g7yU6Qo

 

Podziel się!