1. WIR Masz Głos : I Zjazd Koronarealistów: Dr Norman Pieniążek i Paweł Basiukiewicz – „Kowid a medycyna”; 2. Niezależna: Zełenski oddał hołd ofiarom Wołynia; 3. Andromeda: Jak Igor Girkin wypowiadał się o specoperacji 500 dni temu? Śmiałe analizy i niespełnione prognozy

WIR Masz Głos : I Zjazd Koronarealistów: Paweł Basiukiewicz – „Kowid a medycyna”

Zełenski oddał hołd ofiarom Wołynia: „Cenimy każde życie, pamiętamy o historii i razem bronimy wolności”

Prawdę mówi dr Norman Pieniążek, a lek. Paweł Basiukiewicz czyści sumienie środowiska lekarskiego próbując zwalić wszystko na mechanizmy psychozy zbiorowej.

Co zrobi Konfederacja, jeśli zdobędzie jesienią klucze do władzy?

Złośliwe trolle internetowe lobbujące za PISem nazywają mnie ostatnio Rosyjskim Agentem i zarzucają że popieram Konfederację – Są to ludzie związani równocześnie z kręgiem biznesowym i towarzyskim neofaszystowskim w Polsce, z przyjaciółmi w rodzaju Górewicza czy Piskorskiego, albo Tejkowskiego oraz Wydawnictwem Trigław, SA (Sigillum) i Muzeum Powstania Państwa Polskiego.

Żeby było jasne Panowie Otwarci Agenci Moskwy:

– Popieram Wolność Polaków od faszystowskich rządów prawicy PIS i faszystowskich rządów PO/KO 2050 oraz ich koalicjantów. Tę Wolność może zrealizować częściowo Konfederacja, ale moje absolutne poparcie ma Ruch Wolnych Ludzi oraz jego docelowa Koalicja: Polska Jest Jedna + RWL E-Parlament + Wolnościowcy Dziambora + Kukiz Demokracja Bezpośrednia + Antypartia + Siewcy Prawdy.

Demokracja Bezpośrednia = Wolna Polska!
DB=WP!

1. WIR Masz Głos : I Zjazd Koronarealistów: Dr Norman Pieniążek i Paweł Basiukiewicz – „Kowid a medycyna”

Dr Norman Pieniążek
Paweł Basiukiewicz – „Kowid a medycyna”

https://www.youtube.com/watch?v=GeRGWHvQAKI

https://www.youtube.com/watch?v=GeRGWHvQAKI

 

2. Niezależna: Zełenski oddał hołd ofiarom Wołynia. „Cenimy każde życie, pamiętamy o historii i razem bronimy wolności”

„Cenimy każde życie, pamiętamy o historii i razem bronimy wolności” – oświadczył prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski po obchodach 80. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu, w których uczestniczył w niedzielę w Łucku razem z prezydentem RP Andrzejem Dudą.

https://niezalezna.pl/490860-zelenski-oddal-hold-ofiarom-wolynia-cenimy-kazde-zycie-pamietamy-o-historii-i-razem-bronimy-wolnosci

3. Andromeda: Jak Igor Girkin wypowiadał się o specoperacji 500 dni temu? Śmiałe analizy i niespełnione prognozy

https://www.youtube.com/watch?v=D51oGgnsVc4

Podziel się!