1. J. Zięba: USTAWOWY, ekonomiczny rozbiór Polski już się zaczął; 2. J. Karwelis: I zjazd koronarealistów. Kowid a polityka; 3. Dr Bruce Lipton – Programowanie ludzi; 4. Andromeda: Rozczarowany i smutny Igor Girkin mówi o sytuacji wojskowo-politycznej w Rosji.

J. Zięba: USTAWOWY, ekonomiczny rozbiór Polski już się zaczął

Jerzy Zięba przedstawia swoje stanowisko w sprawie bloku programowego  demokracji bezpośredniej w ramach Harmonii Kosmosu 2023

 

1. J. Zięba: USTAWOWY, ekonomiczny rozbiór Polski już się zaczął

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/vkgmJlMpx9/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

2. J. Karwelis: I zjazd koronarealistów. Kowid a polityka

Publikuję kolejne zapisy wystąpień z I zjazdu koronarealistów. Dziś kowid a polityka. Miało to być zorganizowane tak, że podejściem do panelu politycznego miało być moje wystąpienie analityczne. Ale z powodów ograniczeń czasowych musiałem z niego zrezygnować. (Ale można je odtworzyć, bo miało być oparte na moim wpisie o polityce). Temat polityczny na zjeździe domknął więc panel dyskusyjny, okazało się, że gorący. Chciałem, by reprezentowane były w nim trzy postawy (analityczno-krytyczna – redaktor Łukasz Warzecha), działalności politycznej pozasytemowej (Andrzej Poneta – Watahy Głosu Obywatelskiego) i próby zmiany paradygmatu politycznego poprzez wejście do polityki (kandydat na posła – Grzegorz Płaczek). Zapraszam do obejrzenia dyskusji. Poniżej link. (Dziękuję platformie Banbye za nagranie filmu i udostępnienie).

https://banbye.com/watch/v_ZEr5RvsFztFD

Zamieścił Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

3. Dr Bruce Lipton – Programowanie ludzi

https://www.facebook.com/100090853308487/videos/552275333767822/

 

4. Andromeda: Rozczarowany i smutny Igor Girkin mówi o sytuacji wojskowo-politycznej w Rosji. Monolog Piwniczny

https://www.youtube.com/watch?v=COeIVEn4o0E

Podziel się!
Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. Dodaj odnośnik do ulubionych.