1. J. Karwelis: Śmiertelny duet czeka na Chiny; 2. J. Zięba: Będą NIELEGALNE kary…; 3. OSW: Jak pokonać Rosję? Strategia dla Zachodu

Będą NIELEGALNE kary…

1. J. Karwelis: Śmiertelny duet czeka na Chiny

Przeczytałem ciekawą analizę ostatnich posunięć Unii Europejskiej i WHO w celu stworzenia systemu poszportyzacji. Pretekstem są szczepienia, ale już nie kowidowe, tylko każde. Tak, jak pisałem wczoraj z okresu kowidowego implementowane są jedynie doświadczenia, które, jak pewnie Państwo pamiętacie, „ułatwiały” w pandemii podróżowanie. Zaiste cyniczna to argumentacja – tak ułatwiały życie, jak kenkarta za okupacji. Najpierw wprowadza się terror, a potem jednym się daje możliwość funkcjonowania, a drugim – nie. I dla tych pierwszych, to rzeczywiście, kenkarta zaszczepienia to „ułatwienie”.

Tekst cytowany jest omówieniem kilku artykułów, które pojawiły się na wieść o przygotowaniach WHO i UE do tej akcji. Wydaje mi się, że w tym sensie cała pandemia była eksperymentem-inwestycją. Eksperyment się udał, a inwestycja się zaraz zwróci. To tak samo jak z całym okresem przedszczepionkowym, który uważam w całości, za akcję marketingową do wywołania zapotrzebowania społecznego na szczepionki na poziomie popytu sterowanej paniki. Tak samo w części aspektu kontroli społecznej paszporty były taką próbą i udała się ona w całości.

Teraz mamy taki mechanizm, że – jak już użyłem tego porównania wcześniej – dorobek kowidowych doświadczeń stoi sobie w rogu jak maszyna wendingowa, na stand by’u, wszystko gotowe i jest wszystko jedno jaką monetę się tam wrzuci, by uruchomić uśpiony, choć wciąż ulepszany mechanizm. W tym wypadku żetonem może być dowolny wirus, ba – nie musi być wirusa, wystarczy tylko, że jak z HPV, WHO, które w 2024 roku stanie się światowym ministerstwem zdrowia, określi, że zjadliwość brodawczaka, którego podobno ma masakrować nowa szczepionka, wirusa o śmiertelności jeszcze mniejszej niż kowid, to pandemiczne zagrożenie dla ludzkości. I wszystko zadziała. Będziemy przedmiotem ćwiczonego przecież szantażu: wakacje z dziabnięciem, albo w domu z szurami. Zobaczymy jak będzie z robotą. A więc czekają nas czasy nie „nowej normalności”, tylko „nowej dobrowolności”. Ale popatrzmy na cytowany wpis:   

Teoria spiskowa potwierdzona: WHO wykorzystuje świadectwa szczepień UE jako podstawę „globalnego systemu”, który pozwoli na arbitralne zawieszenie swobody przemieszczania się i podróżowania obywateli w dowolnym momencie na podstawie danych medycznych. Unijny system certyfikatów z czasów Covida ma stać się podstawą globalnej sieci cyfrowych certyfikatów zdrowotnych – WHO Global Digital Health Certification Network (GDHCN).

„Z 80 krajami i terytoriami podłączonymi do unijnego certyfikatu cyfrowego COVID-19, UE wyznaczyła światowy standard. Unijny certyfikat był nie tylko ważnym narzędziem w walce z pandemią, ale także ułatwił międzynarodowe podróże i turystykę. Cieszę się, że WHO będzie opierać się na unijnych zasadach ochrony danych i najnowocześniejszej technologii, aby stworzyć globalne narzędzie do walki z przyszłymi pandemiami” – powiedział Thierry Breton na konferencji prasowej.

Również UE zawsze twierdziła, że ​​„zielony paszport” „umożliwi” podróżowanie – w rzeczywistości zakazała podróżowania wszystkim, którzy sprzeciwiają się obowiązkowym, szkodliwym dla zdrowia szczepieniom. Podczas gdy odpowiedzialni za politykę starają się nie dopuścić do rozliczenia się ze swoich zbrodni w toku p(l)andemii, powstaje globalna podstawa do powielania i rozszerzania tej niesprawiedliwości do woli.

Niemiecki mainstream obnaża się twierdzeniami, że ta procedura służy „ochronie obywateli” i że kody QR potwierdzające szczepienia i testy „uprościły” wakacje i wycieczki – tak jakby nie był to de facto środek przymusu dla wszystkich, którzy chcieli w jakiś sposób uczestniczyć w życiu społecznym, chcieli wchodzić do sklepów lub uczestniczyć w imprezach. Nacisk na szczepienie przeciwko Covid opierał się wyłącznie na kłamstwach ponieważ ludzie zaszczepieni roznosili wirusa tak samo jak nieszczepieni.

Gdyby nieszczepieni byli tak zdegenerowani jak agitatorzy i rozłamowcy w polityce i mediach, mogliby dziś śmiać się ze wszystkich ludzi skrzywdzonych przez szczepionki, którzy ugięli się pod presją. Ale w tamtym czasie tylko ci, którzy czuli się lepszymi ludźmi z powodu wysoce wątpliwej z medycznego punktu widzenia decyzji na rzecz eksperymentalnej terapii genowej, śmiali się (i w ten sposób poniżali się) i świętowali wykluczenie krytycznych obywateli.

Dziś nikt się już nie śmieje. I to byłe wyrzutki najgłośniej domagają się pomocy dla tych, którzy zostali skrzywdzeni w wyniku kampanii szczepień. Podobno WHO nie powinna mieć dostępu do bazowych danych osobowych w nowym systemie certyfikatów. Ale to oczekiwanie może być mocno na wyrost. W każdym razie faktem jest, że cyfrowe świadectwa szczepień zawsze powodowały zniesienie prywatności w odniesieniu do danych osobowych dotyczących zdrowia. Ponadto długoterminowe zniesienie podstawowego prawa do nietykalności cielesnej ma rzecz jasna zostać zatwierdzone.

Powstaje pytanie: które eksperymentalne szczepienie z wieloma skutkami ubocznymi należy wprowadzić w następnej kolejności, aby móc podróżować? Nie może to być preparat skuteczny i bezpieczny, w przeciwnym razie ludzie dobrowolnie by się nim zaszczepili.

Napisał i zacytował Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

https://dziennikzarazy.pl/10-06-smiertelny-duet-czeka-na-chiny/

2. J. Zięba: Będą NIELEGALNE kary…

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/gXApb2Wpqj/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

3. OSW: Jak pokonać Rosję? Strategia dla Zachodu

https://www.youtube.com/watch?v=I4pDuefSyLs&t=27s

Podziel się!