1. J. Zięba: Czy WHO się za nas weźmie (część 2, czyli Lex Tusk); 2. Gadowski tv: Obce wpływy i komisje; 3. wR24: PiS chce TOTALNEJ CENZURY! Komisja ds. rosyjskich wpływów cię zniszczy, gdy skrytykujesz władzę? R. Piwowarczyk; 4. Andromeda: Igor Girkin czuje zapach smuty w powietrzu

Czy WHO się za nas weźmie (część 2 Lex Tusk)

PIS jedzie już propagandą po bandzie jak nie przymierzając kiedyś Gierek!

Materiał Jerzego Zięby dzisiejszy, powiem wprost, lekko mnie śmieszy. Prezydent Duda SAMOOBALIŁ projekt Jerzego Zięby (sygnowany niestety przez profesora Matyję) „Demokracja Bezpośrednia dzięki Prezydentowi DUDZIE”! Czy to otwiera oczy Pana Jerzego na temat tej kompletnie urojonej taktyki nacisku w sprawie Demokracji Bezpośredniej na Prezydenta PISu (bo przecież ani nie Polski ani nie Polaków – tylko wyborców PISu!)??? Czy Jerzy Zięba rzeczywiście wierzy, że Duda podpisał coś bez wiedzy i zgody USA???

Żałosne? Śmieszne? Niestety raczej straszne dla perspektyw wprowadzenia Wolnościowców do Sejmu, skoro najwięksi adwersarze Systemu Polskiej Demokracji Bezpośredniej tak totalnie błądzą prowadząc akcję propagującą DB = WP!!!

A obrażanie się na Polaków (na to że nie rozumieją, że śpią, że nie wychodzą na ulicę, ani nie sprzeciwiają sie masowo ustawom głosowanym na Wiejskiej) pachnie mi naprawdę PO / KO 2050 i czystym Tuskiem, ale nie żadnym Lexem tylko Mac Donaldem.

Amerykanie wywalą PIS???? No nie, panie Jerzy…Naprawdę???

 

 

1. J. Zięba: Czy WHO się za nas weźmie (część 2, czyli Lex Tusk)

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/LkXDR31mQy/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

2. Gadowski tv: Obce wpływy i komisje

https://www.youtube.com/watch?v=B2W6k6ovFfc

3. wR24: PiS chce TOTALNEJ CENZURY! Komisja ds. rosyjskich wpływów cię zniszczy, gdy skrytykujesz władzę? R. Piwowarczyk

https://banbye.com/watch/v_NglwUEfeQPsh

4. Andromeda: Igor Girkin czuje zapach smuty w powietrzu oraz komentuje wydarzenia w obwodzie biełgorodzkim

https://www.youtube.com/watch?v=q-3PTH8Ehi0

Podziel się!