1. Kongres Rolny Konfederacji – Grzegorz Braun: Dość uboju rytualnego polskiego rolnictwa!; 2. R. Winnicki: Hit prosto z Kongresu USA. Obnażenie kłamstw klimatystów!; 3. HR: Ukraińcy okrążą Bachmut? Czy to śmiertelna pułapka na Rosjan? – gen. Mieczysław Bieniek; 4. Andromeda: Rosyjski dziennikarz Aleksander Niewzorow celnie i bezlitośnie komentuje rosyjskie społeczeństwo

Ukraińcy okrążą Bachmut? Czy to śmiertelna pułapka na Rosjan?

Polska Polityka Okrągłostołowa zdaje się cierpieć na ten sam syndrom co pani na obrazku – Odkąd wyzbyła się z definicji totalitarnych metod walki z przeciwnikiem politycznym pożegnawszy się teoretycznie w 1989 roku z PRL-em, od razu poczuła się „pusta” , „osamotniona” i „bezbronna”. Zatem kiedy tylko pojawiła się pierwsza fala krytyki za przyjęcie tzw Grubej Kreski i Post-PZPR do systemu parlamentarnego „III RP” oraz za brak pełnej Lustracji, zastosowała znane sobie dobrze narzędzia z  epoki minionej. Próbę Lustracji rozwiązano Nocnym Puczem w Sejmie, którym usunięto Rząd Olszewskiego w 1991 roku.

Od tego momentu dalsze bezprawie przyszło już łatwo. SLD, PO i PSL stosowały totalitarne metody lekko, łatwo i przyjemnie, panując nad Polakami przy pomocy ukrytej cenzury i nachalnej propagandy rzucanej ze wszelkich możliwych mediów w Polsce, którymi zarządzano i manipulowano ręcznie z politycznych gabinetów. A potem gdy tego było za mało, bo motłoch – czyli Polacy – mimo to wyszedł masowo na ulice rozpuszczono policyjne pałki, prokuraturę i sądy, i służby specjalne napuszczając tę Psiarnię Systemu Pan-Niewolnik na polskie społeczeństwo. Urządzano masowe łapanki Kibiców, pałowania Marszu Niepodległości, prowokacje policyjne (np pod rosyjską ambasadą), napaści na dziennikarzy i mordy polityczne. Strzelano nawet do górników zupełnie bezwstydnie nawiązując tym aktem do Stanu Wojennego z czasów PRL, co miało miejsce tuż przed upadkiem ich rządów. A rządy te trwały długo, bo od 1991 do 2015 roku z krótką przerwą (2005-2007).

PIS objąwszy po nich władzę w 2015 poszedł gładko w ich ślady od początku „naprawiając polski system prawny” przez bezczelne manipulacje przy Konstytucji i dłubiąc bez opamiętania we wszelkich możliwych kodeksach prawnych. Apogeum osiągnięto w latach 2020-2022, posuwając się w stosunku do społeczeństwa do jawnego, bezczelnego bezprawia i jawnie realizując bez zgody Polaków zagraniczne wytyczne polityczne, czyli Stan Wyjątkowy Pandemii, od 13 marca 2020 roku do( jak słyszymy) 1 lipca 2023.

Ten Stan PLANDEMICZNY był przygotowaniem do III Wojny Światowej, za której początek możemy spokojnie uznać atak Rosji na Ukrainę 24 lutego 2022 roku! Jest to wojna NWO1 (USA+UE+Sojusznicy NATO) przeciw NWO 2 (Rosja+Chiny+Iran).

Cóż – Jak widać bez Diabła w polskiej polityce nie idzie wytrzymać, ale na kontakty z egzorcystą warto się zawsze powołać, żeby odsunąć od siebie podejrzenie o recydywę totalitaryzmu / faszyzmu.

1. Konfederacja: Grzegorz Braun: Dość uboju rytualnego polskiego rolnictwa! Kongres Rolny Konfederacji

https://www.youtube.com/watch?v=PI8CyAkgoFo

2. R. Winnicki: Hit prosto z Kongresu USA. Obnażenie kłamstw klimatystów!

https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/videos/636089881697512/

 

3. HR: Ukraińcy okrążą Bachmut? Czy to śmiertelna pułapka na Rosjan? – gen. Mieczysław Bieniek

https://www.youtube.com/watch?v=STHrWg2SY9M

4. Andromeda: Rosyjski dziennikarz Aleksander Niewzorow celnie i bezlitośnie komentuje rosyjskie społeczeństwo

https://www.youtube.com/watch?v=gQ3y3lbwBGc

Podziel się!