1. J Zięba: Naukowe nekrologi .. :-(; 2. Wnet: J. Karwelis – Pandemia to był skok Big Pharmy na kasę. To był teatr. Po szczepionkach jest wysyp chorób; 3. Stosunki Międzynarodowe AMW: Marek Budzisz – Białoruś jest dla Polski ważniejsza od Ukrainy; 4. „Miejcie na niego oko, wkrótce umrze”. Łukaszenka przestał pojawiać się publicznie

„Miejcie na niego oko, wkrótce umrze”. Łukaszenka przestał pojawiać się publicznie

Chcę WAS Drodzy Czytelnicy poinformować, że od 1 lipca br. portal bialczynski.pl przestanie pełnić rolę Platformy Przeglądowej Ruchu Słowiańskiego i najważniejszych informacji społecznopolitycznych. Ta formuła wyczerpała się w związku z faktem, że rozwinął się cały szereg innych blogów i grup społecznościowych, które nadążają w sposób prawidłowy z interesującą nas – Ruch Wolnych Ludzi i Ruch Słowiański w Polsce – tematyką lingwistyczną, historyczną, literacką słowiańską, artystyczną, przyrodniczą oraz archeologiczną i wreszcie społeczną, nowej świadomości i duchowości oraz polityczną.

Wracamy do starej formuły artykułów merytorycznych poświęconych interesującym nas tematom mitologicznym, etnograficznym, religijnym, Wiedy i Wiary Przyrodzonej Słowian, i innych Wied  i Wiar Przyrodzonych na świecie  – a więc tematom wiarowiedowym, rodzimowierczym,  obrzędowości, jak też  dziejom starożytnym Słowian powiązanym bezpośrednio z powyższą tematyką.  Oczywiście nie zaprzestanę publikacji własnych analitycznych opracowań społecznych i politycznych na tematy najważniejsze bieżące, związane także z wyborami czy toczącymi się procesami Wielkiej  Zmiany. Nie może to być jednak strumień tak jak w tej chwili kilkunastu informacji i analiz dziennie, które zajmują przestrzeń łączną często nawet do 10 godzin ciągłego czytania, słuchania i oglądania. Sprawy społeczne i polityczne zdominowały wszystkie inne – a więc także pracę u PODSTAW – to musi się zmienić.

Będziemy tutaj oczywiście nadal ostro i żywo reagować na pojawiające się w przestrzeni publicznej kłamstwa historyczne, fałszerstwa dziejów, przejawy nowego faszyzmu i manipulacje medialne. Także na ważne zmiany na scenie politycznej czy w Ruchu Wolnych Ludzi, Ruchu Słowiańskim i Ruchu Wolnej Polski. Zmiana formuły spowoduje jednak – jak sądzę – pewne uspokojenie przestrzeni tego portalu, przez który obecnie przewija się lawina wydarzeń do tego stopnia ważnych i zmieniających się w szybkim tempie, że niektóre artykuły nie zdążą nawet być zauważone, ani porządnie przestudiowane przez odbiorców.

Czas wrócić do głębokiej analityki i merytoryki w interesujących nas dyscyplinach, do pogłębiania Wielkiej Zmiany i wytyczania jej dalszego nurtu. Ważne teksty historyczne, genetyki genealogicznej, odkryć archeologicznych będą pojawiać się wyłącznie z moim omówieniem, z krytyczną analizą – nie na zasadzie przeglądu, ale komentarza do naprawdę najważniejszych wydarzeń w tych dziedzinach. Zdrowie Polaków i Przyroda oraz jej Ochrona będzie nadal jednym z głównych tematów portalu, kuchnia słowiańska także wróci w szerszym zakresie – ale bardziej osobistym – jak dawniej bywało.

Jak zauważyliście dzięki publikacjom jakże licznym materiałów nadsyłanych zwłaszcza przez Polę Dec, ale także i innych uczestników Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata doprowadziliśmy Polskę i Polaków do takiego stanu świadomości własnych starożytnych Słowiańskich Korzeni, że dzisiaj dosłownie już każde medium głównego ścieku ażeby się uwiarygodnić w oczach Polaków musi publikować artykuły o najnowszych odkryciach archeologicznych, historycznych dotyczących Polski i Polaków oraz o starożytności. Media te zostały zmuszone do nieustannego poświęcania czasu i uwagi „walce” Systemu Pan-Niewolnik z Trubosłowiaństwem i Turbolechityzmem (w istocie ze Słowiaństwem, Lechityzmem, Historyzmem i Polonizmem Polaków)  –  są to ważne pozycje informacyjne trafiające niejednokrotnie na pierwszą szpaltę Ścirwomediów i w nagłówki tych portali , info które Polacy  chętnie czytają.

10 lat temu to byłoby nie do pomyślenia żeby polskojęzyczne media banksterskie takie jak Onet.pl, Interia.pl, WP.pl, TVN, Newsweek, RMF, Zet, GW, Gazeta Prawna, Niezalezna, wPolityce, itp, ale i inne  – liczna gama zdrowych lokalnych mediów nie podlegających banksterce – prześcigały się w dostarczaniu najświeższych informacji na te tematy dosłownie każdego dnia. Ten trend informacyjny dotyczy również polskiego Ruchu Wolnych Ludzi i szeroko rozumianego ruchu Wolnościowego, który nie schodzi obecnie z ich łam i jest widoczny codziennie w potoku informacyjnym. Oni załapali bezbłędnie, że to jest prawdziwy magnes, który trzyma czytelników przy ICH BANKSTERSKICH MEDIACH, KTÓRE UTRACIŁY WIARYGODNOŚĆ INFORMACYJNĄ W INNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA i zwraca mimochodem uwagę POLAKÓW na cały wredny przekaz Systemu Pan-Niewolnik jaki sobą w 95% reprezentują. 

Nie mniej możemy powiedzieć jednak, że Nasza MISJA została spełniona. Jesteśmy też jako Polacy wystarczająco obecnie wyedukowani żeby prawidłowo czytać ich manipulatorskie niejednokrotnie artykuły i przekazy tzw „autorytetów”. Świadczą o tym komentarze Wolnych Ludzi i Słowian pod każdym dosłownie z takich przekazów i artykułów.

Młode pokolenie w Ruchu Słowiańskim godnie przejmuje pałeczkę w dziedzinie informacji i rozpowszechniania Wiedy i Wiary Przyrodzonej – organizacji wydarzeń i wielkich festiwali Wolnych Ludzi / Wolnych Słowian / Wolnych Polaków. Masowych imprez i spotkań jest tak wiele, że wyróżnianie tylko niektórych z nich – jak Harmonii Kosmosu, Bałtowa „Wszyscy Jesteśmy Jedno”, Orzechówki i Królestwa Wolnych Słowian, Prawedy, Pramen, czy Kujawi nad Gopłem i w Kruszwicy, czy Ślęży – nie ma sensu, a wszystkich nie sposób tutaj przedstawić – musielibyśmy się stać jednym wielkim Słowiańskim Biurem Ogłoszeń o nowych inicjatywach, spotkaniach obrzędowych, festiwalach itp.

Przy obecnej formule prowadzenia portalu oraz w tej formie jaką on musi siłą rzeczy prezentować – ograniczonymi siłami moderatorskimi  – nie jesteśmy w stanie nadążyć za kalejdoskopem i wysypem inicjatyw artystycznych, naukowych, edukacyjnych – mamy w Internecie prawdziwy nieustający Festiwal Nauki i Wiedy oraz Wiary Wolnych Słowian, Wolnych Ludzi, Wolnych Polaków – łącznie z materiałami społecznymi i politycznymi Demokracji Bezpośredniej i całego Ruchu Wolnościowego. 

Stało Się SŁOWO – SIĘ DZIEJE – I Niech Dzieje Się nadal tak jak do tej pory.  

Osobiście od tej chwili skupiam się wyłącznie na pracach nad Księgą Wiedy, z których odpryski, ANALIZY i przemyślenia będę tutaj prezentował oraz nad drugim tomem Tomirysy pt. „Korona”. Zamierzam też po wakacjach całkowicie wyłączyć się ze spotkań osobistych i prezentacji medialnych poza tym portalem oraz Fundacją związaną z Przybyłówką. Przede Mną KSIĘGA WIEDY – OSTATNI ETAP NAJWAŻNIEJSZEGO PRZEKAZU WIELKIEJ ZMIANY – MITOLOGII SŁOWIAN.

Niech 1 lipca 2023 roku stanie się datą rzeczywistego Zakończenia Stanu WOJENNEGO WPROWADZONEGO NIEFORMALNIE PRZEZ RZĄD PIS w Polsce 13 marca 2020 roku I DATĄ POWROTU POLSKI I POLAKÓW DO NORMALNOŚCI!!!

NIECH nie oznacza to w żadnym wypadku jednoczesnego braku rozliczenia winnych za wszystko co miało miejsce w latach 2020-2023 w Naszej Ojczyźnie. Prawda musi zwyciężyć. A z nią nastanie Wolna Polska!

1. J Zięba: Naukowe nekrologi .. 🙁

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/81LrgZ2mXG/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

2. Wnet: J. Karwelis – Pandemia to był skok Big Pharmy na kasę. To był teatr. Po szczepionkach jest wysyp chorób

https://www.youtube.com/watch?v=FlHT-Tkg7GY

3. Stosunki Międzynarodowe AMW: Marek Budzisz – Białoruś jest dla Polski ważniejsza od Ukrainy

https://www.youtube.com/watch?v=HGtgcNUm-0k

4. „Miejcie na niego oko, wkrótce umrze”. Łukaszenka przestał pojawiać się publicznie

Niezalezna.pl: „Miejcie na niego oko, wkrótce umrze”. Łukaszenka przestał pojawiać się publicznie

Od wtorku białoruski dyktator Alaksander Łukaszenka nie pojawił się publicznie. Po raz ostatni widziany był na uroczystościach w Mińsku z okazji dnia 9 maja. Poruszający się z trudem Łukaszenka złożył tego dnia wieniec przed pomnikiem w białoruskiej stolicy i nie wygłosił tradycyjnego przemówienia, co przydarzyło mu się po raz pierwszy. Zdaniem ukraińskich mediów, Łukaszenka mógł zostać otruty lub cierpi na ostatnie stadium jednej z ciężkich chorób.

O tym, że Łukaszenka nie czuje się najlepiej, świadczą obrazki z moskiewskiej defilady wojskowej, która odbyła się we wtorek przed południem. Obecny na trybunie dla gości Łukaszenka z niewyraźną miną przyglądał się wydarzeniom, a na jego ręku zauważono bandaż. Równocześnie część niezależnych białoruskich ekspertów, m.in. Dzmitryj Bałkuniec, poinformowała, że Łukaszenka jest chory od co najmniej tygodnia i otrzymywał kroplówki, zaś widoczny na jego ręku bandaż miał przytrzymywać wenflon.

Po uroczystościach na Placu Czerwonym Łukaszenka nie uczestniczył w obiedzie, zorganizowanym przez Władimira Putina dla zaproszonych gości. W asyście karetki udał się na lotnisko, skąd odleciał do Mińska.

https://niezalezna.pl/484571-miejcie-na-niego-oko-on-wkrotce-umrze-lukaszenka-przestal-pojawiac-sie-publicznie

https://www.youtube.com/watch?v=vnCGWC4vWiU

Nowe doniesienia o stanie Łukaszenki:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/nowe-doniesienia-o-zdrowiu-aleksandra-lukaszenki-zablokowali-drogi-w-stolicy/zcdrdnx,79cfc278

 

Łukaszenko ma zapalenie mięśnia sercowego?

Zgodnie z niektórymi informacjami, które otrzymujemy, Łukaszenka ma ‚infekcyjno-alergiczne’ zapalenie mięśnia sercowego. Mówiąc prościej, ma chore serce”

https://niezalezna.pl/484834-lukaszenka-ma-zapalenie-miesnia-sercowego-coraz-wiecej-informacji-o-stanie-zdrowia-bialoruskiego-dyktatora

Podziel się!