1. J. Karwelis: Grilowanie papieża covidianizmu; 2. wR24: J. Socha – Słynna lekarka skazana za pokazanie pacjentom ulotki ws. SZPRYCY!; 3. Andromeda: Propagandowy wywiad z pilotem Su-34 i skrupulatna analiza Girkina; 4. NCzas: Chętni na piątą dawkę zmieściliby się w jednym bloku

Grilowanie papieża covidianizmu

Czyżby prawdziwa twarz Papieża covidianizmu, onże we własnej osobie?! – Fauci 2.0 do Norymbergi 2.0!!!

Dziś Jerzy Karwelis o Daszaku i Faucim na podstawie artykułu z New York Times.  Od 2021 roku mówimy tutaj o tych dwóch panach i ich powiązaniach z Wuhan oraz Plandemią C-19 będącą wstępem do zerwania Procesu Globalizacji i do III Wojny Światowej  USA – CHINY… i nie tylko my. W mediach społecznościowych od dawna jest to Tajemnicą Poliszynela, a raczej Latającego Szynszyla.

Chciałbym tutaj dzisiaj skupić się na wstępnym opisie sytuacji politycznej w Polsce przed wyborami parlamentarnymi, bo jest to obecnie temat palący. Poświecę tej sprawie duży artykuł jeszcze przed Harmonią Kosmosu w Torzymiu, na której będzie mogło wydarzyć się w sensie końcowych politycznych porozumień przedwyborczych wiele dobrego, a po której moim zdaniem będzie już wiadomo ostatecznie w jakich formatach Polski Ruch Anty-Systemowy pójdzie do wyborów.

Piszę bez żadnych cudzysłowów – Ruch Anty-Systemowy, bo mamy na scenie politycznej całkowitą już jasność co do całkowitego podziału między „elitą” rządzącą Polską od 1989 roku a społeczeństwem naszego kraju. Dzisiejszy „polski” Parlament i „polskie” parlamentarne ugrupowania partyjne poza trzema niewielkimi Kołami (Konfederacja, Wolnościowcy, Kukiz 15 – Demokracja Bezpośrednia) nie reprezentują interesów Narodu Polskiego  / Społeczeństwa Polskiego, gdyż są włączone w System Globalizacji NWO zarządzany przez skondensowany w wąskich gronie osobowym Kapitał Ponadnarodowy. Ich mocodawcą są korporacje międzynarodowe i zagraniczne ośrodki władzy.  

 

Jakie są cele Ruchu Wolnych Ludzi (RWL – E-Parlament) czy Konfederacji jest dla nas jasne, ale ku czemu zmierzają dzisiaj takie przedsięwzięcia jak Wolnościowcy, Kukiz 15, Antypartia, Polska Jest Jedna, Agrounia, Wataha, Partia dr Bodnara, czy Pawła Tanajno i inne tego rodzaju przedsięwzięcia okaże się niebawem,  pokażą one bowiem swoje prawdziwe WOLNOŚCIOWE lub zgoła inne oblicze lada chwila, na pewno przed wyborami parlamentarnymi 2023.

Agrounia to ugrupowanie które już złączyło się z Post-PO-PIS (POrozumienie) i działa po prostu jako antyPIS, niezależnie od tego jakie hasła tam padają i deklaracje na przyszłość są głoszone. Robią teraz z Tuskiem, lub obok Tuska przedwyborczą zadymę, w której hasła rolnicze – z założenia słuszne i wyrażające słuszne oburzenie społeczne wywołane „błędami” polityki rolnej PISu (błędy przeciwnika politycznego należy wykorzystywać) przeradzają się w antyrządowe protesty z hasłami nie do spełnienia, nierealistycznymi, obliczonymi jedynie na robienie zamętu. Padają tam też fałszywe oskarżenia. Wczoraj szef Agrounii w TVN narzekał na rząd polski że zboża, kukurydza i inne produkty rolne z Ukrainy wjeżdżają do UE tak jakby to od tego rządu zależał cały ten bałagan z wolnym wjazdem i cenami, a nie od Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej, które nie podejmują żadnych kroków dla uregulowania tych spraw poprzez np cła.  UE to biurokracja, która niestety i w dobrej wierze potrafi zadziałać prawdziwie po „sąsiedzku”,  jak Pat i Mat z czeskiej komedii rysunkowej Sąsiedzi.
Jest jeden sprawdzian ostateczny charakteru i wartości wszystkich przedsięwzięć „antysystemowych”, który pozwoli je NAM WYBORCOM bezbłędnie odróżnić od inicjatyw fałszywych o ukrytych intencjach. Te uczciwe z pewnością przed wyborami jesiennymi  2023 do Parlamentu wykonają działania w kierunku zjednoczenia się z najsilniejszymi ruchami i organizacjami, mającymi duże poparcie społeczne.
MY WOLNI LUDZIE, Ruch Wolnych Ludzi, Ruch Demokracja Bezpośrednia – Wolna Polska, powinniśmy zrobić wszystko dla zjednoczenia i przyciągnięcia wszystkich antysytemowych organizacji i ruchów oraz wszystkich bez wyjątku Polaków  – do naszej idei uczynienia z Narodu Polskiego PRAWDZIWEGO SUWERENA, PODMIOTU sprawującego władzę w Naszej Ojczyźnie i szerzej (w drugiej kolejności) w Naszej Macierzy – Międzymorzu / Trójmorzu! To jest ta kolejna, dziś najważniejsza Iskra, która powinna wyjść i wyjdzie z POLSKI!!!
Jednocześnie sami musimy też wykonać poważny wysiłek zjednoczeniowy i pójść w kierunku stworzenia wspólnego wyborczego formatu Wolnościowego, który połączy wszystkie siły wolnościowe posiadające w swoim programie tę samą intencję, ten sam główny punkt programu politycznego – Obalenie Systemu Pseudodemokracji i Partiokracji w Polsce i ustanowienie Demokracji Bezpośredniej.
Niestety doszło do ostatecznego podziału między Konfederacją a Ruchem Wolnych Ludzi. Będziemy więc mieć do wyboru dwa podmioty anty-systemowe o dużej sile przebicia, z dużym poparciem społecznym: Konfederację i DB-Wolna Polska (Wolnościowcy, Kukiz 15-Demokracja Bezpośrednia, RWL / E-Parlament i inne które zechcą wystartować z tej wspólnej listy). 
W którą stronę skręcą ostatecznie (czy w kierunku zjednoczenia z DB-WP czy z Konfederacją) takie ugrupowania jak Polska Jest Jedna, Wspólnie dla zdrowia dr Bodnara, czy Antypartia i im podobne inicjatywy partyjne oraz ruchy i organizacje / fundacje (społeczne / autentycznie samorządowe),  tworzące Polskie Państwo Podziemne, których powstało sporo w latach 2020-2023 (choćby Polskie Veto, partia Pawła Tanajno – Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców – PL!SP, Wataha i inne) pokaże właśnie ten najbliższy czas.
Myślę, że wszyscy Wolni Ludzie mają świadomość, iż jest to czas wykonania ostatecznego kroku ku przejęciu władzy, a przynajmniej włączeniu się na drodze parlamentarnej w proces Ocalenia Polski i Polaków przed dezintegracją zaplanowaną przez NWO, przed wchłonięciem i rozmyciem naszego Narodu w dymorficznej masie liberalno-konsumpcyjnego, czysto materialistycznego świata zarządzanego mniej lub bardziej neo-faszystowskimi metodami przez wąską grupę posiadaczy skondensowanego kapitału ponadnarodowego.
Wszyscy, którzy w tym monecie historycznym obiorą kurs na rozbijanie działań zjednoczeniowych, na dzielnie ugrupowań wolnościowych i anty-systemowych, mnożenie ich liczby, a tym samym na rozdrobnienie i podział głosów w Wyborach 2023, powinni zostać z naszego myślenia i przyszłego działania ostatecznie i raz na zawsze wykreśleni.
Są takie ugrupowania, kreowane przez System w celu jego ocalenia. Jednym z nich już teraz widocznym jest niewątpliwie Polska 2050 Hołowni. Innym może okazać się Agrounia-POrozumienie, ale musimy być przygotowani, że także objawią się jeszcze jakieś inne, nawołujące do głosowania na swój – w sumie mało znaczący krąg społeczno-partyjny, albo wręcz do nie głosowania, do nie zajmowania się wyborami i nie angażowania się w politykę i wybory parlamentarne 2023. Wszystkie tego typu dzielące Polaków ugrupowania musimy wykluczyć ze swojego politycznego myślenia przed Wyborami 2023 i jednak oddać swój głos w tych wyborach – pójść do nich (nawet pomimo wielkiej niechęci).
Rok 2023 jest kluczowy dla Wielkiej Zmiany Społecznej i Politycznej na Świecie, a zwłaszcza w Sercu Świata.
Moim zdaniem Naród Polski ma szansę na ocalenie swojej tożsamości i integralności oraz ODZYSKANIE KONTROLI nad POLITYKĄ WEWNĘTRZNĄ i MIĘDZYNARODOWĄ POLSKI tylko jednocząc się wokół DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ – WOLNEJ POLSKI (RWL) i / albo KONFEDERACJI.

1. J. Karwelis: Grilowanie papieża covidianizmu

Mamy wewnętrzną awanturkę w do tej pory zgranym gronie. Chodzi o ostatni temat – czyli pochodzenie wirusa. To oskarżenie de facto jest skierowane wobec jednej osoby, głównego machera kowidu światowego dra. Fauci. Ten nietykalec kręcił całą pandemiczną korbą, był źródłem globalnych rekomendacji, wsadził kowida Trumpowi, czyniąc z USA centralę pandemiczną i wzorzec „działań” dla świata. To nietykalec, bo kłamał przed Komisją, za co idzie się ciupasem w Stanach do więzienia. On nie poszedł, choć skłamał, że nie ma nic do czynienia z zakazanymi technikami Gain of Function, czyli uzłośliwianiem wirusów już istniejących, by – uwaga – wyprodukować na nie antidotum. Na coś, co nie istnieje, za to co może sztucznie wyprodukowane – wyskoczyć z labu i pozakażać cały świat, co miało mieć miejsce w przypadku kowida.

Do tej pory na ten temat była cisza, czego miał dopilnowywać Fauci i jego koleżka, zoolog Daszak. Motywacje były oczywiste – przyznanie się do wycieku kierowałoby podejrzenia na niego oraz na jego nielegalne i groźne dla świata prace. Panowała na ten temat zmowa milczenia, ale zaczęto temat zgnębiać. Nawet za cenę zrzucenia Fauciego z sań, by coś rzucić ludowi. A rzucić trzeba, gdyż jak to się mówi wciąż „stoi problem” z czym mieliśmy (mamy?) do czynienia w przypadku kowida. Odpowiedź o wycieku, która kompromituje Fauci’ego jest tu wyjściem z przytupem, bo likwiduje wszelką alternatywę, a ta jest wysoce kłopotliwa. Zacznijmy od początku.

Trzeba zadać sobie pytanie, gdyby nie ucieczka specjalnie majstrowanego wirusa, to jak byśmy wytłumaczyli, coś, z czym mieliśmy do czynienia? Co więc zaatakowało ludzkość? Odpowiedź, że normalny sezonowy patogen byłaby ze wszech miar niepoprawna politycznie. Bo to by oznaczało, że świat zwariował na temat choróbska o szybkiej transmisji i lekkim przebiegu, zaś śmiertelność jej (i tak na niskim poziomie 0,15%) można uzasadnić na poziomie błędnych testów. Sprawdzenie zgonów ogółem – ostateczna weryfikacja „pandemiczności” pandemii – pokazuje, że nic się nie działo jak nas zamykano. Zaczęło się dziać w zgonach, jak zaczęliśmy mieszać w służbie zdrowia, narobiliśmy długu zdrowotnego i doklepaliśmy to wszystko szkodliwymi preparatami genetycznymi.

Przyznacie Państwo, że to słaby scenariusz, szczególnie dla sanitarystów i decydentów. Trzeba więc sprokurować inne pochodzenie problemu. Sztucznie stworzony zjadliwy diabeł, co to się wymknął. Nikt nie wiedział (i nie wie) jak toto leczyć, jakie (znaczy się coraz bardziej rozległe) ma objawy. I padł strach. I może przeszarżowaliśmy, ale w dobrej wierze i niech pierwszy rzuci strzykawką, kto nie zrobiłby tak samo. Dlatego wizja wycieku, kiedy na ołtarzu tej wersji trzeba nawet położyć papieża kowidianizmu, to i tak za mała cena, by się reszta towarzystwa wywinęła. I temu służy zacytowany artykuł.

Jeden wątek jest też w nim jeszcze ciekawy – dziennikarka pisze o jakimś zaćmieniu, że jak Fauci blokował wieści o wycieku, to jakoś tak wszyscy z siebie się temu blokowaniu poddawali, łącznie ze wszystkimi mediami, ba – łącznie z autorką. A teraz już się nie poddają. To jak to? Nikt się nie zapytał czemu kłamią wtedy, a teraz to wszyscy tacy odważni i mądrzy? Jakoś tak to się podziało. Tak samo i u nas. Jastrzębie kowidianizmu po kilka razy zmieniali zdanie i za każdym razem było ono naukowe, zaś media słuchały tego jak świnia grzmotu i teraz udają, że czegoś tam się dokopali. Figę – przyszły nowe zlecenia na nowe narracje i tyle. I tak to się buja ten kowid. Medialnie, bo już dawno nie epidemiologicznie.

Popatrzmy jak grillują Fauciego:   

Wydawało się, że New York Times zwrócił się przeciwko dr Anthony’emu Fauci w niedawno opublikowanym eseju, w którym skrytykowano podejście byłego dyrektora NIH do wymiany informacji podczas pandemii COVID-19. Dziennikarka Timesa, Megan Stack, napisała artykuł zatytułowany „Dr. Fauci mógł powiedzieć dużo więcej”, który dotyczył przede wszystkim wyciszania przez rządowego naukowca teorii wycieku z laboratorium COVID, w którą uwierzyła większość Amerykanów.

Stack, była korespondentka w Chinach , napisała, że Fauci i brytyjski zoolog Peter Daszak wcześnie obalili teorię, że nowy koronawirus wyciekł z Wuhan Institute of Virology. Nie tylko ta informacja niekoniecznie była prawdziwa, ale, jak napisała Stack, para mogła zweryfikować swoje wypowiedzi w sposób, który odsłoniłby Amerykanom więcej pełnego obrazu, ale tego nie zrobiono. Stack dalej potępiła Fauciego za to, że początkowo kłamał, że maski nie są skuteczne, a następnie stał się ich największym entuzjastą i wielokrotnie utrzymywał obostrzenia, gdy zniesienie środków blokujących byłoby bezpieczne.

„Mogli powiedzieć, że laboratoria w Wuhan rzeczywiście badały wirusy nietoperzy, w tym koronawirusy. W laboratoriach trzymano żywe nietoperze, a naukowcy od czasu do czasu przeprowadzali kontrowersyjne formy badań, w których manipuluje się szczepami wirusowymi w sposób, który może uczynić je bardziej niebezpiecznymi dla ludzi” – napisała Stack. „Obaj mężczyźni pracowali dla organizacji, które brały udział w przekazywaniu funduszy amerykańskich podatników naukowcom w Wuhan – dr Daszak był od lat zaangażowany w badania nad nietoperzami w Wuhan; e-maile dr Fauci pokazują, że jego personel niedawno przypomniał mu o finansowaniu NIH dla prac związanych z koronawirusem wspieranej przez organizację dr Daszaka” – kontynuowała.

Stack zwróciła uwagę na różnice między sposobem, w jaki Fauci mówił o teorii wycieku laboratoryjnego prywatnie i publicznie. „Publicznie mocno skłaniał się ku crossoverowi zwierząt; za kulisami napisał, że „nie wiem, jak to się rozwinęło”, ale ostrzegł, że jest zaniepokojony „zniekształceniami w mediach społecznościowych” nt. pochodzenia covida” – napisała.

Przez cały czas publiczne mówienie o potencjale wycieku z laboratorium budziło kontrowersje, a przez cały rok 2020 można było zostać uznanym za rasistę lub teoretyka spiskowego za zachwalanie tej teorii. Ci, którzy o tym pisali i udostępniali artykuły na różnych platformach internetowych, byli masowo uciszani. Facebook całkowicie zakazał tej teorii przez kilka miesięcy w 2021 r., a większość konserwatywnych prawodawców, którzy naciskali na odpowiedzi, była traktowana z pogardą przez media głównego nurtu.

Teraz, w 2023 roku, Stack napisała: „dowiedzieliśmy się, że zarówno Departament Energii (który nadzoruje własną sieć laboratoriów i naukowców), jak i FBI uważają teraz za najbardziej prawdopodobne, że pandemia rozpoczęła się w laboratoriach”. „I tak pozostaje nam się zastanawiać, w jaki sposób prosta hipoteza została najpierw nazwana spiskiem, a później odzwierciedleniem rasizmu.” „Przeglądając relacje i komentarze publiczne, znalazłam ostrzeżenie: ci, którzy starają się stłumić dezinformację, mogą być sami skazani na jej sianie”.

Stack zwróciła również uwagę na groźny udział Daszaka w operacji, jako kogoś, kto „współpracował przez ponad dekadę z chińskimi wirusologami badającymi koronawirusy nietoperzy w Wuhan Institute of Virology i kierował pieniądze National Institutes of Health na badania za pośrednictwem swojej organizacji non-profit EcoHealth Sojusz. Daszak brał również udział w utrudnianym śledztwie Światowej Organizacji Zdrowia w Chinach i wrócił na Zachód, aby „dyskredytować wyciek laboratoryjny jako teorię spiskową – często bez ujawniania własnego udziału zawodowego w laboratorium”.

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

https://dziennikzarazy.pl/17-04-grillowanie-papieza-kowidianizmu/

2. wR24: J. Socha – Słynna lekarka skazana za pokazanie pacjentom ulotki ws. SZPRYCY!

https://banbye.com/watch/v_y1F2HRpTiZJC

https://www.youtube.com/watch?v=CBEEVrhq1oo

4. NCzas: Chętni na piątą dawkę zmieściliby się w jednym bloku

Na piątą dawkę dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 zarejestrowało się w weekend zaledwie 6,6 tys. osób. Niemal wszystkie zmieściliby się np. w słynnym gdańskim falowcu – największym bloku w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że wystawiło aż 1,7 mln e-skierowań na piątą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Są do niej uprawnione osoby, które drugą dawkę przypominającą (czwartą ogólnie) przyjęły w okresie kwiecień–wrzesień 2022 r., są w wieku 60 plus albo mają upośledzoną odporność lub pracują w podmiotach medycznych.

Chętnych jest jednak garstka. Ostatecznie w miniony weekend na piątą dawkę zarejestrowało się 6,6 tys. osób, a zaszczepiło… 650.

Oznacza to, że niemal wszyscy zarejestrowani zmieściliby się w słynnym gdańskim falowcu. W bloku przy Obrońców Wybrzeża, który ma blisko kilometr długości i pod tym względem nie ma sobie równych w Polsce, na 10 piętrach mieszka 6 tysięcy mieszkańców.

Źródło: NCzas.com

Podziel się!