1. J.Karwelis: Mój wywiad z doktorem Bodnarem; 2. J.Zięba: Co w wyborczej trawie piszczy…; 3. GT-BT: Jak mógłby wyglądać rozpad Federacji Rosyjskiej?; 4. Gadowski tv: Kto wykiwał polskich rolników

Co w wyborczej trawie piszczy…

Porażający wywiad z doktorem Bodnarem na temat badań klinicznych amantadyny i zarzutów jakie są mu stawiane przez organy państwa polskiego i organy samorządu lekarskiego. Wywiad dyskwalifikujący rząd PIS i podległe mu, znajdujące się pod jego politycznym i ekonomicznym naciskiem egzekutywy oraz władze odpowiedzialnych komórek „służby zdrowia”, „opieki zdrowotnej” , „kontroli leków”, Rzecznika Praw Pacjentów, Izb Lekarskich, mediów masowych, wyższego szkolnictwa medycznego, dyrekcji szpitali i klinik biorących udział w „badaniu skuteczności amantadyny w leczeniu covid” oraz organów medycznych i organów Państwa Polskiego wytaczających procesy przeciw dr Bodnarowi i stawiających mu zarzuty sprowadzające się do tego że leczył w ogóle ludzi kiedy to było zakazane przez Radę Medyczną i Rząd Polski, a w szczególności, że leczył amantadyną wbrew aktualnemu (w latach 2020-2022) stanowi wiedzy medycznej. Ten opisany tutaj ciąg wydarzeń rozpoczynający się od skutecznego uniemożliwienia poprzez naciski polityczne wykonania prawidłowego badania klinicznego amantadyny, a owocujący dalszymi sądowymi prześladowaniami dr Bodnara to po prostu Proces Polityczny wzorcowo odpowiadający mechanizmom sądowym znanym niegdyś z PRL, obecnie zaś z Białorusi i z putinowskiej Moskwy!!!  

PIS w moim odczuciu obecnie, po takim sprawowaniu władzy jak to pokazał w latach 2015-2023, dokładnie tak jak wcześniej Platforma Obywatelska (dzisiaj niby Koalicja Obywatelska) po latach rządów  2007-2015 – stracił moralne prawo do rządzenia Polską i Polakami! 

Za nadużycia polityczne, nadużycia władzy, nadużycia finansowe, zwyczajne przestępstwa z kodeksu karnego – politycy tego ugrupowania i jego reprezentanci sejmowi powinni mieć wytoczony proces sądowy, a może też proces przed Trybunałem Stanu. Odpowiadają bez wątpienia za wszystkie krzywdy wyrządzone Polakom i polskim biznesom, łącznie z doprowadzeniem do bankructw tysięcy firm i doprowadzeniem do 250 000 nadmiarowych zgonów Polaków w latach 2020-2022!

To zacieranie śladów zbrodni jakie obserwujemy – poprzez kontynuację stanu pandemicznego zagrożenia, dalsze zakupy skompromitowanych na świecie „szczepionek na covid”, nakazy maskowania w służbie zdrowia – pacjentów i personelu medycznego oraz przez wytaczanie procesów lekarzom, którzy leczyli skutecznie Polaków w pandemii 2020-2023 wbrew zaleceniom zupełnie nieskutecznej Rady Medycznej i nieskutecznego rządu polskiego –  pokazuje dokładnie jak działa mechanizm totalitarny, faszyzujący życie społeczne, uniemożliwiający dyskusję publiczną i eliminujący przeciwników  Grupy Sprawującej Władzę i zapewniający tejże grupie BEZKARNOŚĆ SĄDOWĄ.

1. J.Karwelis: Mój wywiad z doktorem Bodnarem

https://clipchamp.com/watch/9P9oCHZjnhV

2. J.Zięba: Co w wyborczej trawie piszczy…

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/4w2DxoKpRa/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

3. GT-BT: Jak mógłby wyglądać rozpad Federacji Rosyjskiej?

https://www.youtube.com/watch?v=8LAcHeiv0Eg

4. Gadowski tv: Kto wykiwał polskich rolników

https://www.youtube.com/watch?v=5ltSmEwyyqo

 

Podziel się!