1. Bibuła: W Polsce podano do tej pory niemal 58 milionów porcji śmiercionośnych i chorobotwórczych preparatów; 2. Globalista: Japonia SZYKUJE się na WOJNĘ – Wielka fortyfikacja wysp; 3. Andromeda: Rosyjski głód amunicyjny – jak walczyć bez pocisków? Brak możliwych rozwiązań problemu; 4. NCzas: Bezczelny jak Niedzielski

Rosyjski głód amunicyjny – jak walczyć bez pocisków? Brak możliwych rozwiązań problemu

1. Bibuła: W Polsce podano do tej pory niemal 58 milionów porcji śmiercionośnych i chorobotwórczych preparatów

Od 27 grudnia 2020 r., czyli od dnia, w którym rozpoczęto w Polsce podawanie śmiercionośnych i chorobotwórczych preparatów rozprowadzanych i reklamowanych jako „szczepionki przeciwko COVID-19”, podano 57 921 737 szczepionek – informuje rządowy Serwis Rzeczypospolitej Polskiej, gov.pl

„Pierwszą dawkę” tzw. szczepionki przyjęło 22,871,039 osób, zaś liczba osób „w pełni zaszczepionych” – cokolwiek kryje się pod tą niemedyczną, bezpodstawną i barbarzyńską klasyfikacją – jest 22 miliony 642 tysiące 926 osób, według raportu z 11 marca 2023 r.

Tzw. dawkę przypominającą przyjęło na wieczną pamiątkę do swego organizmu 15,105,188 osób, zaś w „pełni zaszczepione” zostały 22 642 774 osoby.

Poza przerażającymi statystykami, świadczącymi o głupocie ludzkiej idącej w parze z naiwnością i uległością wobec propagandy, jedynym w miarę budującym wskaźnikiem jest liczba osób, które przyjęły trzecią dawkę, a na ten samobójczy akt zgodziło się 192,136 osób, co w porównaniu z dziesiątkami milionów pierwszych dawek, jest bardziej rozsądne.

W dziennej liczbie szczepień – a okazuje się, że ten kryminalny proceder dalej trwa w najlepsze – przoduje województwo wielkopolskie, z 961 szaleńcami, a najbardziej trzeźwi są mieszkańcy świętokrzyskiego, z 16 hazardzistami. W przeliczeniu na liczbę mieszkańców, świętokrzyskie dalej prowadzi w świadomości i odpowiedzialności, z liczbą wykonanych szczepień na 10 tys.mieszkańców, wynoszącą 0,13. W tym województwie przybywa zatem jeden „w pełni zaszczepiony” dziennie.

Najgłupsi w tym rankingu pozostają mieszkańcy województwa wielkopolskiego, ze wskaźnikiem 2,75 na 10 tys. mieszkańców. Na drugim miejscu są mieszkańcy woj. mazowieckiegoo, ze wskaźnikiem 0,67.

W magazynach zalega niemal 25,5 miliona dawek trucizny reklamowanej jako „szczepionka przeciwko COVID-19”.

Kryminaliści stręczący tzw. szczepionkę, a wśród nich dalej dzierżący najwyższe stanowiska polityczne w Polsce oraz w gremiach medycznych, zezwoliły we wrześniu 2022 r. na przyjmownaie „drugiej dawki przypominającej” przez wszystkie osoby w wieku powyżej 12 lat. Od października 2022 r. zabójcy dopuścili aplikowanie „szczepionki” dzieciom w wieku 5-11 lat, zaś od 12 grudnia 2022 r. ludobójcy dopuścili aplikowanie zabójczego preparatu dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat.

Niech Niebiosa dla tych decydentów politycznych i medycznych „ekspertów”, specjalizujących się w uśmiercaniu ludzi a szczególnie bezbronnych dzieci, pozostaną niedostępne, a ich mentor i władca, przyjmie ich do swego piekielnego hadesu.

Oprac. www.bibula.com
2023-03-11
na podstawie „Raport szczepień przeciwko COVID-19” – Serwis Rzeczypospolitej Polskiej gov.pl (2023.03.11)

źródło: https://www.bibula.com/?p=139314

2. Globalista: Japonia SZYKUJE się na WOJNĘ – Wielka fortyfikacja wysp

https://www.youtube.com/watch?v=9ZvZ5QzA988

3. Andromeda: Rosyjski głód amunicyjny – jak walczyć bez pocisków? Brak możliwych rozwiązań problemu

https://www.youtube.com/watch?v=y_b9fUXHeLE

4. NCzas: Bezczelny jak Niedzielski

Wprowadzał lockdown i zamykał szpitale, a teraz szerzy propagandę sukcesu. „Systematycznie poszerzamy i ułatwiamy dostęp Polaków do systemu ochrony zdrowia” – twierdził w poniedziałek w mediach społecznościowych „minister pandemii” Adam Niedzielski. Internauci są innego zdania. „My nie rzucamy pustych obietnic. My systematycznie poszerzamy i ułatwiamy dostęp Polaków do systemu ochrony zdrowia” – twierdził na „Twitterze” Niedzielski. „Po zniesieniu limitów do lekarzy specjalistów (07.2021), wartość wizyt, które sfinansował NFZ w 2022 r. to aż 6,1 mld zł. A jeszcze w 2016 r. było to 2,7 mld zł” – dodał. Internauci jednak nie podzielają „optymizmu” ministra. Mimo ograniczonej możliwości komentowania, napisali, co myślą o stanie polskiej służby zdrowia pod rządami PiS. „Komentarze wyłączone pod tym tweetem, ciekawe dlaczego? Czyżby Pan Niedzielski wiedział, że do specjalisty nadal czeka się po 3-4 lata a dodatkowa składka zdrowotna została przeznaczona na wszystko tylko nie służbę zdrowia?” – napisał Pług Pięcioskibowy. „Urzędnik publiczny, minister publikuje wpis i blokuje możliwość komentowania. To samo się komentuje” – ocenił Klaudi_rdm. „Co z tego,_Niedzielski, skoro średni czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty wydłużył się aż o 1,7 miesiąca za rządów PiS. Według danych Fundacji Watch Health Care (WHC) w X/XI 2015 na wizytę czekało się średnio 2,4 miesiąca, a w XI 2022 – aż 4,1 miesiąca” – wskazała Alicja Defratyka. „Każdy, kto zagłosuje na PiS, będzie współodpowiedzialnym za to wszystko, co w służbie zdrowia w Polsce wydarzyło się od 2020 roku, łącznie z odpowiedzialnością za śmierć 200 000 tysięcy Polaków nieleczonych z powodu realizowania przez PiS sanitarnych planów globalistów” – napisał 7życzeń. „W sezonie chorób wirusowych terminy na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu 7-10 dni. Co mają zrobić ludzie pracujący? Nic nie ułatwiacie. Wydajecie coraz więcej pieniędzy podatnika na usługi coraz gorszej jakości. Ściągacie składki za coś, czego nie realizujecie” – stwierdziła Monika Kam. „Aby nie zasypały go dziękczynne listy od szczęśliwych obywateli, taktycznie i tradycyjnie wyłączył możliwość komentowania. Kolejki do specjalistów się wydłużają, są kłopoty z dostępnością leków, zamykane są oddziały szpitalne, a ten zaklina rzeczywistość” – wskazała Bardzo sympatyczna Kasia.

Autorstwo: MMC

Źródło: NCzas.com

Podziel się!