1. GNN: CDC i NIH oficjalnie przyznają – Nie mamy żadnych badań potwierdzających bezpieczeństwo używania aluminium w szczepionkach!; 2. Prison Planet: 80% zapasów krwi skażonych składnikami z preparatów mRNA; 3. Andromeda: Rosyjskie problemy gospodarcze i kreatywne pomysły rządu na załatanie budżetu; 4. Kapitan Lisowski: W Rosji ogólnie jest wesoło, rzekłbym nawet Choroszo! Pan Zen

Nie mamy żadnych badań potwierdzających bezpieczeństwo używania aluminium w szczepionkach

Ta wiadomość powinna wstrząsnąć każdym pracownikiem służby zdrowia, politykiem, dziennikarzem i rodzicem.

1. GNN: CDC i NIH oficjalnie przyznają – Nie mamy żadnych badań potwierdzających bezpieczeństwo używania aluminium w szczepionkach podstawowego kalendarza szczepień! Dlaczego nadal podajemy je naszym dzieciom?

 

Odpowiedzi CDC i NIH na żądania ICAN Freedom of Information Act (FOIA) dotyczące aluminiowego adjuwantu ujawniają przerażającą prawdę: Nie mają ani jednego badania potwierdzającego bezpieczeństwo zalecania wielokrotnego wstrzykiwania tej cyto- i neurotoksycznej substancji jako części podstawowego kalendarza szczepień.

Poniższy artykuł nie jest poradą prawną ani medyczną. Skontaktuj się z profesjonalistami, jeśli uważasz to za konieczne, ponieważ chodzi o życie i zdrowie twoje i bliskich. Moim celem jest nagłośnienie problemu, bazując na wiarygodnych źródłach. W odróżnieniu od większości mainstreamowych, wszystkie odnośniki do badań i tekstów źródłowych znajdziesz w pogrubionym tekście wewnątrz każdego z moich artykułów.


Prawnicy kancelarii Siri & Glimstad doczekali się oficjalnej odpowiedzi od CDC i National Institute of Health odnośnie bezpieczeństwa użycia w szczepionkach tak powszechnie występującego toksycznego metalu, jakim jest aluminium.

Adiuwanty glinu są dosłownie toksyczne dla ludzkiego organizmu, powodując śmierć komórek i nerwów.

Dlatego są często stosowane w szczepionkach w celu wywołania silnej odpowiedzi immunologicznej, co robią poprzez niszczenie komórek, z którymi wchodzą w kontakt w miejscu wstrzyknięcia i wiązanie się z antygenami w szczepionce, sprawiając, że wydają się one niebezpieczne dla organizmu.

Pomimo zapewnień głównego inspektora sanitarnego, Jarosława Pinkasa, sole glinu są powszechnymi adiuwantami w szczepionkach podawanych dzieciom zarówno na świecie, jak i w Polsce.

Twitter avatar for @k_osieglewski

Kamil Osięglewski @k_osieglewski
#CDC przyznało, że nie posiada, ani nie może wskazać żadnych badań szczepionek osób zaszczepionych vs niezaszczepionych. Powtórzę, aby wam zapadło lepiej w pamięci… ŻADNYCH! Ż-A-D-N-Y-C-H A na co powołują się @szczepimysie, @a_niedzielski, @GIS_gov, czy @MZ_GOV_PL? @drhalat
Image

Zobacz sam, jak przyłapałem Jarosława Pinkasa na kłamstwie, analizując ulotki szczepionek i udowadniając, że jego słowa “Od 2011 roku w żadnej Polsce szczepionce nie ma rtęci, ani glinu” obdzierają go, jak i cały Inspektorat Sanitarny z Ministerstwem Zdrowia na czele, z rzetelności, wiarygodności i zaufania publicznego do końca życia.

Właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne soli aluminium zostały niedawno poddane przeglądowi przez zajmującego się tematem aluminium od przeszło 35 lat doktora Christophera Exleya – o czym pisałem szerzej w artykule “Doktor, badający aluminium od 35 lat, ujawnia prawdę o szczepionkach! Co jest w ulotkach i dlaczego Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas, kłamie? [VIDEO]” poniżej:

NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT
Doktor, badający aluminium od 35 lat, ujawnia prawdę o szczepionkach! Co jest w ulotkach i dlaczego Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas, kłamie? [VIDEO]
Read more

Aluminiowe adiuwanty powodują również dysregulację immunologiczną, dlatego są używane w laboratoriach do wywoływania autoimmunizacji u myszy.

Biorąc pod uwagę niebezpieczeństwa związane z tą substancją, grupa prawników i dziennikarzy śledczych ICAN chciała wiedzieć, na czym opierały się najważniejsze agencje „zdrowia”, twierdząc, że sole glinu są bezpieczne.

Pierwsze zapytanie

Ta podróż rozpoczęła się 19 lutego 2019 r., kiedy prawnicy ICAN złożyli wniosek FOIA, prosząc CDC o przedstawienie dowodów bezpieczeństwa aluminium w szczepionkach dla niemowląt i dzieci.

Wniosek zgodnie z ustawą o Dostępie do Informacji Jawnej o udostępnienie informacji publicznej / Źródło: ICAN

“Szanowny Panie Andoh:

Reprezentujemy Dr. Christophera A. Shaw, PhD i Mary Holland, J.D. W imieniu Dr. Shaw i Pani Holland i niniejszym zwracamy się z prośbą o udostępnienie akt zgodnie z Ustawą o wolności informacji (5 U.S.C. § 552, z późniejszymi zmianami) z akt Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom („CDC”).

Prosimy o przekazanie następujących dokumentów znajdujących się w posiadaniu CDC na podany wyżej adres w formie elektronicznej:

Kopie wszelkich badań na ludziach lub zwierzętach obejmujących podskórne lub domięśniowe wstrzyknięcia adiuwantu glinu, na których opiera się CDC w celu ustalenia bezpieczeństwa wstrzykiwania niemowlętom i dzieciom wodorotlenku glinu, fosforanu glinu lub amorficznego hydroksyfosforanosiarczanu glinu.

Zgodnie z wymaganiami FOIA, jeśli tylko części żądanego pliku są zwolnione z udostępniania, pozostała część nadal musi zostać zwolniona.

W związku z tym prosimy o dostarczenie nam wszystkich niewyłączonych części, które można rozsądnie oddzielić.

Ponadto prosimy o szczegółowe opisanie wszelkich usuniętych lub wstrzymanych materiałów oraz określenie ustawowej podstawy odmowy, a także powodów, dla których uważacie Państwo, że domniemane ustawowe uzasadnienie ma zastosowanie.

Proszę również osobno podać powody, dla których nie korzystacie Państwo ze swoich uprawnień dyskrecjonalnych w celu udostępnienia żądanych dokumentów w interesie publicznym.

Takie oświadczenia mogą pomóc uniknąć niepotrzebnych odwołań i sporów sądowych.

Dr Shaw i pani Holland zastrzegają sobie wszelkie prawa do odwołania się od wstrzymania lub usunięcia jakichkolwiek informacji”.

Biorąc pod uwagę mantrę CDC „bezpieczne, skuteczne i najlepiej przebadane”, można by pomyśleć, że CDC dysponuje stosami łatwo dostępnych badań wspierających bezpieczne stosowanie aluminiowych adiuwantów, podstawowego składnika wielu szczepionek. Okazało się, że tak nie jest.

CDC odrzuca wniosek

W marcu 2019 roku CDC odrzuciło wniosek, twierdząc, że wniosek FOIA był zbyt szeroki.

“Przeszukanie naszych danych nie ujawniło żadnych dokumentów dotyczących Twojej prośby. W szczególności Biuro ds. Bezpieczeństwa Szczepień CDC (ISO) stwierdza, że „[t]jego wniosek wykracza poza kompetencje ISO i powinien zostać skierowany do Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków [FDA]”.

Odpowiedź CDC ukazująca brak dokumentów potwierdzających bezpieczeństwo aluminium w szczepionkach / Źródło: ICAN

ICAN się wycofał i ostatecznie CDC przyznało, że nie ma dokumentów potwierdzających bezpieczeństwo aluminium w szczepionkach dla dzieci!

Skąd my to znamy?

Brak badań to domena CDC.

Niedawno pisałem o braku badań potwierdzających zasadność podawania dawek przypominających eksperymentalnej terapii genowej opartej na mRNA i adenowirusie przeciwko SARS-COV-2.

Jeszcze wcześniej, w artykule Wszystkie badania ‚szczepieni vs nieszczepieni’ mówią jasno: Podstawowy kalendarz szczepień jest niebezpieczny dla naszych dzieci! udowodniłem przyznanie przez CDC braku badań na wszystkie szczepionki z podstawowego kalendarza szczepień, które wmuszane są w dzieci na całym świecie, w tym w Polsce!

NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT
Ważne! Wszystkie badania ‚szczepieni vs nieszczepieni’ mówią jasno: Podstawowy kalendarz szczepień jest niebezpieczny dla naszych dzieci!
W tym artykule: Prawnicy kancelarii Aarona Siri zaliczają kolejne zwycięstwo w walce o dzieci i o prawdę szczepionkową Dane potwierdzające to, co dla bacznie analizujących zdrowie społeczeństwa było oczywiste od lat Mam wszystkie badania na grupach osób ‘zaszczepionych vs niezaszczepionych…
Read more
Odwołanie

W maju 2019 r. ICAN odwołała się od tej odpowiedzi, kwestionując adekwatność przeszukiwania jej akt przez CDC.

To niewiarygodne, że HHS (agencji macierzystej CDC) zajęło kolejne prawie trzy i pół roku, zanim 27 września 2022 r. przedstawiła ostateczną odpowiedź, w której po raz kolejny stwierdziła, że nie może zlokalizować ani jednego badania.

Źródło: ICAN

“Przeszukanie akt [agencji] nie ujawniło żadnych dokumentów dotyczących Twojej prośby. W szczególności Biuro ds. Bezpieczeństwa Szczepień CDC (ISO) stwierdza, że „[t]jego wniosek wykracza poza kompetencje ISO i powinien zostać skierowany do Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. [FDA]”.

Aby być dokładnym, prawnicy ICAN wysłali również tę samą prośbę do NIH, która odpowiedziała w ten sam sposób, przyznając, że nie znaleziono żadnych zapisów.

Źródło: ICAN

“To kolejny przykład niepowodzenia naszych agencji ds. zdrowia w dbaniu o najlepszy interes naszych dzieci i niezdolności tych agencji do uzasadnienia własnych roszczeń i polityki.

Szczepionki z adiuwantem aluminiowym są wymagane do rozpoczęcia nauki w szkole, ale nie ma danych potwierdzających bezpieczeństwo ich składnika.

Ale nie martw się, są tak bezpieczne, że zniosły nawet odpowiedzialność firm farmaceutycznych za obrażenia!” – czytamy na stronie ICAN.

Ta wiadomość powinna wstrząsnąć każdym pracownikiem medycznym, politykiem, dziennikarzem i rodzicem.

NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT jest publikacją wspieraną przez czytelników. Aby otrzymywać nowe posty i wspierać moją pracę, rozważ zostanie darmowym lub płatnym subskrybentem.

2. Prison Planet: 80% zapasów krwi skażonych składnikami z preparatów mRNA

Politycy w stanie Montana forsują nową ustawę, która sprawiłaby, że oddawanie krwi przez osoby „zaszczepione” na koronawirusa wywołującego COVID-19 byłoby przestępstwem.

Powołując się na kwestie zanieczyszczenia krwi, kongresmen Greg Kmetz (R-Miles City), sponsor stojący za ustawą House Bill 645, chce uczynić z oddawania skażonej krwi wykroczenie i nałożyć grzywnę w wysokości 500 dolarów na zaszczepionych dawców, którzy przekażą swoją bogatą w białko kolczaste krew do banku krwi.

Ustawa zakazałby również oddawania krwi osobom, u których zdiagnozowano „długi COVID-19”, medycznie zdefiniowany jako „zaostrzone następstwa SARS-CoV-2 spowodowane przewlekłą infekcją wirusową 27 SARS-CoV-2”.

Według dr Michaela Buscha, dyrektora Instytutu Badawczego Vitalant, rzeczywisty odsetek skażonej krwi w Stanach Zjednoczonych jest bliższy 90 niż 80 procent, co oznacza, że tylko jeden na 10 dawców ma czystą, bezpieczną krew.

Jest to poważny problem, ponieważ osoby potrzebujące transfuzji krwi będą musiały na nią czekać o wiele dłużej – jeśli w ogóle będą w stanie ją otrzymać. Obecnie większość amerykańskich zapasów krwi jest skażonych toksycznymi białkami kolca i innymi składnikami ze szczepionek.

Na podstawie: NaturalNews.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

3. Andromeda: Rosyjskie problemy gospodarcze i kreatywne pomysły rządu na załatanie budżetu

https://www.youtube.com/watch?v=A5__GVLBdLw

4. Kapitan Lisowski: W Rosji ogólnie jest wesoło, rzekłbym nawet Choroszo! Pan Zen

https://www.youtube.com/watch?v=6XJN33Ja0kc

Podziel się!