1.NPTV: „Niezaszczepieni mają krew na rękach – Za mało zrobili żeby ostrzec NAS przed skutkami mRNA”!!!; 2. wR24: L. Szymowski -Atak na niezależne media! Czy czeka nas jeden wielki obóz koncentracyjny?; 3. Andromeda: Rosyjski ekspert wojskowy reaguje na polskie plany modernizacyjne; 4.Pawel1600: „Już Czas”

Atak na niezależne media! Czy czeka nas jeden wielki obóz koncentracyjny?

III RP jest jak ta droga – PRL Bis a może i PRL do kwadratu! W każdym razie na pewno stary PRL podrasowany nowym betonem, albo raczej kiepskim asfaltem, który stary beton usiłuje przykryć, ale nijak to nie wychodzi… Tak jak na tej drodze.

Polecam dzisiaj głównie materiał nr 1 i to od dechy do dechy! Daje on obraz naszej Rzeczywistości PRL-BIS a może PRL-PIS, który jest tak kosmicznie absurdalny, a z drugiej strony tak absolutnie prawdziwy, że aż boli. Boli tak bardzo, że człowiek zamiast wyć z bólu zaczyna się śmiać. Śmiech z bólu, a szczególnie taki stan gdzie całe społeczeństwo zaczyna się po kabaretach, albo cichcem po kątach śmiać z absurdu i zamordyzmu władzy, niepomne że za ten śmiech mogą  je pozbawić racji żywnościowej, prawa do pracy, zapuszkować w jakimś karcerze antycovidowym, albo zwyczajnym jak Olszańskiego, a nawet pozbawić prawa do swobodnego oddychania u lekarza [przypominam Minister Zdrowia nadal nakazuje wam w szpitalach i przychodniach nosić MASKI!], taki śmiech przez łzy to niestety ostatnia faza przed śmiercią…. Ale nie cieszcie się Mordercy z PIS i Opozycji, wy Władcy od 1989 w PRL-BIS/PO-PIS, taki śmiech nie oznacza śmierci społeczeństwa. Oznacza śmierć zamordystów, upadek rządzących!

Przypomnijcie sobie ostatnie chwile tamtego prawdziwego PRLu, kiedy rządzący nie mieli już żadnych narzędzi przeciw społeczeństwu – ani broni palnej i czołgów (jak w grudniu 1981), ani straszaka wojny atomowej i jakiejkolwiek (jak w całym okresie 1945-1989), ani starszaka zarazy (jak w 1963 we Wrocławiu, albo potem w Afryce i wszędzie indziej [AIDS – 1981]), ani straszka głodu realizowanego przez kartki na żywność, buty, papier toaletowy, benzynę i wódkę i przez całkowicie puste sklepy (jak w latach 1944–1949, 1951–1953 oraz 1976–1989). Mało kto pamięta że tak naprawdę system kartkowy w Polsce trwał bardzo długo w PRL , dokładnie przez połowę czasu istnienia PRLu, przez 22 z 44 lat!!! Pamiętacie?! A pamiętacie tamten śmiech Polaków? Nieustanny śmiech, nawet wtedy kiedy UB mordowało masowo najlepszych synów narodu w swoich katowniach w latach 1945- 1956?! Śmiech szczególnie złowieszczy od 1981 do 1989???

Przypomnijcie sobie i pomyślcie co się za chwilę z wami stanie… Tylko że teraz już nie będzie PRL-BIS i żadnego Okrągłego Stołu SBecji! Nie będziecie po tych swoich zbrodniach, kradzieżach, oszustwach i zdradzie narodowej nadal paradować po ulicach, jak paradowali PZPR-owcy i Ubecy za waszych czasów Magdalenkowego Układu i III RP, jak jacyś Kiszczacy, czy Jaruzelscy albo Kwaśniewscy! Będziecie gnić w pierdlach – tam gdzie jest wasze miejsce. Mordercy 240 000 Polaków!

To was czeka.

Piękny skecz wygłasza w tym materiale ta idiotka patentowana Krystyna Janda – 38’00” – naprawdę serdecznie polecam! Do rozpuku by to było, gdyby skutki  takie opłakane nie były!

Zobaczcie też koniecznie rolę życia Piaska-Piaseckiego i Olszańskiego w 40 minucie! Bez żartów, naprawdę posikałem się ze śmiechu.

WOLNE MEDIA TO PODSTAWA DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ!

1.NPTV: „Niezaszczepieni mają krew na rękach – Za mało zrobili żeby ostrzec NAS przed skutkami mRNA”!!!

https://rodacy.tv/w/gzUuS7yrnwcVCUz8FpdFYC

2. wR24: L. Szymowski -Atak na niezależne media! Czy czeka nas jeden wielki obóz koncentracyjny?

https://banbye.com/watch/v_7DrpFpaL5Pen

 

3. Andromeda: Rosyjski ekspert wojskowy reaguje na polskie plany modernizacyjne

https://www.youtube.com/watch?v=qJGv6AmiNZA

4. Pawel1600 – Już Czas!

https://www.youtube.com/watch?v=6g9rz0AKC1E

 

 

Podziel się!