1. Jerzy Zięba: Profesor dokonuje spalenia swojego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza!!!; 2. GadowskiTV: Zapach firmy Koty; 3. Andromeda: Igor Iwanowicz podsumowuje sytuację na froncie i odpowiada na pytania; 4. NTV: Od Fałszu do Prawdy i Wolności – Razem! – Konferencja w Krakowie (26 lutego)

Nie dotykać urządzenie elektryczne, 2014 rok (Kodyzm Polski)

Dzisiaj znak Trupiej Czaszki  przeszytej na wylot Czerwoną Błyskawicą nie jest wcale symbolem ochronnym – ostrzeżeniem przed urządzeniami pod wysokim napięciem. Trupia Czaszka nie jest też symbolem Piractwa – piraci działają dzisiaj w białych rękawiczkach, kradną programy komputerowe, aplikacje, hakują konta bankowe i okradają autorów z tantiem od praw autorskich. Gdzieś tam w Somalii działają klasyczni piraci morscy, ale podpływają do tankowców i innych statków handlowych bynajmniej nie pod banderą z trupią czaszką. Ta Trupia Czaszka tutaj na zardzewiałej tabliczce z białym tłem, urosła dzisiaj do symbolu prawdziwego ostrzeżenia przed zagrożeniem życia ludzkiego ze strony Big Pharmy i Kasty Medycznej, Piratów w Białych Kitlach – pracowników skorumpowanej „opieki zdrowotnej” w Polsce i w wielu innych krajach świata. „Opieki zdrowotnej”, która nie wahała się wmawiać swoim „klientom” (bo to dla nich nie są pacjenci do wyleczenia tylko klienci do wiecznego leczenia, leczenia aż do śmierci), że podają im szczepionkę która ochroni ich przed chorobą. Ochroni ich i ochroni ich  bliskich – biednych, schorowanych seniorów – przed zarażeniem życia z każdej możliwej strony. Że ochroni ich i ich bliskich przed straszliwą śmiertelną chorobą, istną dżumą XXI wieku, zarazą która sprawiła że trup zalegał ulice europejskich miast, jak za czasów epidemii cholery. Tymczasem podali im substancję eksperymentalną która setki osób, w rok od podania wysłała już na tamten świat, a z tysięcy uczyniła kaleki, ludzi ciężko chorych, chorych nieuleczalnie. Wielu z nich chętnie zamieniłoby się dzisiaj z tymi którzy odeszli szybko, zaraz po podaniu owej trucizny- tak bardzo teraz cierpią! Ci którzy im to uczynili bez żenady nadają sobie dzisiaj odznaczenia i tytuły Człowieka Roku oraz kandydują w wyborach do rządzenia Polską przez kolejne lata. Inni z nich w wypasionych brykach rozbijają się po zagranicznych kurortach i na alpejskich stokach!

Mało tego, cały ten Skorumpowany Układ (skorumpowany od samej  góry od Głowy w UE po małe Zakute Łby w rządach i parlamentach poszczególnych krajów Unii i potem kaprawe szponiaste łapska podłych podwykonawców ze szpitali naszpikowanych korupcyjną forsą Big Pharmy) urządza pokazowe  policyjne i medialne łapanki na tych, którzy wykonali listy proskrypcyjne winnych owej zbrodni. Listy Prawa i Sprawiedliwości Obywatelskiej, listy z Ministrem „Zdrowia” i Premierem Polski na czele. Pokazują ich w telewizji jako bandytów i terrorystów rzekomo nawołujących do zamachów na tych Niedzielskich, Morawieckich i innych Grzesiowskich, czy Horbanów. Tymczasem człowiek wleczony w kajdanach przez policję krzyczy do kamery „Nikogo nie chciałem zabić! Zrobiłem tę listę bo oni wszyscy muszą stanąć przed sądem i odpowiedzieć za to co zrobili Polakom”!

Ta rdza tutaj  na Białej Tablicy z Trupią Czaszką jest oczywistym symbolem korozji Przysięgi Hipokratesa, korozji demokracji, korozji prawa i honoru, korozji ludzkiej godności i całkowitej ruiny Praw Człowieka i Obywatela, w tym Prawa do Ochrony Zdrowia i Życia.

Nie sadziłem, że dożyję czasów kiedy profesorowie medycyny będą palić demonstracyjnie na ulicach polskich miast  swoje licencje lekarzy dające im prawo wykonywania zawodu. Nie sądziłem, że będą to robić w proteście przeciw swoim stowarzyszeniom zawodowym – Izbom Lekarskim,  które staną się w XXI wieku współczesnymi odpowiednikami pirackich korwet pod Czarną Banderą z Trupią Czaszką. Tym razem ta bandera jest Biała i pokryta rdzą oraz krwią niewinnych, oszukanych, zamordowanych.

1. Jerzy Zięba: Profesor dokonuje spalenia swojego Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza!!!

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/gn7myVYrXb/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

https://www.youtube.com/watch?v=QNihZAseupk

https://www.youtube.com/watch?v=swzbpzwt4nM

4. NTV: Od Fałszu do Prawdy i Wolności – Razem! – Konferencja w Krakowie (26 lutego) – Jadwiga Łopata i Julian Rose

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/od-falszu-do-prawdy-i-wolnosci-razem-konferencja-w-krakowie-23-lutego-jadwiga-lopata-i-julian-rose/

https://www.facebook.com/ntvniezaleznatelewizja/videos/496411266009739

Podziel się!