1. Andy Choinski: Dr. John Campbell – Więcej szczepionek powoduje więcej infekcji (napisy PL); 2. PISowskie Media: Niedługo rozpocznie się proces Jerzego Z., propagatora pseudomedycyny + Jerzy Zięba: Ugryźć nie mogą, to przynajmniej nogawkę obsikają; 3. Głos Obywatelski: Andrzej Poneta – Obok tego przekazu nie przejdziesz obojętnie; 4. Alter-Historia: Dugin a tradycjonalizm integralny – analiza filozoficzna

Dugin a tradycjonalizm integralny – analiza filozoficzna

 

Na obrazku różnica między socjalistyczną wolnością PISu i lewactwa polskiego oraz Okrągłostołowej Kliki, a prawdziwą wolnością.

Z końcem marca ma ruszyć proces sądowy Jerzego Zięby po słynnej napaści Policji na rozkaz Prokuratury sterowanej przez PIS kilka lat temu (2019) na jego firmę Visanto. WYBORCZA WTEDY ZARAZ WYDAŁA WYROK NA „ZNACHORA Z ZARZUTAMI” (https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24711983,znachor-jerzy-z-z-zarzutami-policja-weszla-do-jego-magazynu.html?disableRedirects=true). Tymczasem zarzutów nie było przez prawie 4 lata, bo i nie mogło być, ale teraz…Zatem już 4 lata temu, niedługo przed Plandemią zrobiono z Jerzego Zięby w ścierwo-mediach przestępcę. To się nazywa prawo prasowe i państwo prawa po PRLowsku.

Teraz już dzisiaj w połowie stycznia pisowskie media głównego ścieku (Niezalezna.pl / wPolityce.pl i inne okrągłostołowe jak wp.pl) uruchamiają swoją propagandę zdając sobie sprawę z tego co będzie się działo w warszawskim sądzie i pod sądem i po wyroku sądu.W tej propagandzie kłamstwo goni kłamstwo, kłamstwo leci za kłamstwem… a wszystkimi tymi kłamstwami kieruje PIS i jego media.

Mamy nadzieję, że Niezależny Sąd – zupełnie inaczej niż Niezalezna.pl – wyda osąd po zapoznaniu się z faktami przedstawionymi nie tylko przez prokuraturę PIS, ale przede wszystkim przez obronę Jerzego Zięby.

Swoją drogą trzeba być nie lada hucpiarzem i szurem, foliarzem i turbobigfarmerem, albo nawet idiotą, a może odwrotnie – medialnym bandytą (którego należałoby pozwać za oszczerstwa i naruszenie dóbr osobistych), żeby nazywać „propagatorem pseudomedycyny” człowieka, który podaje do publicznej wiadomości najnowsze odkrycia i ustalenia na polu współczesnej medycyny, relacjonuje w szczegółach osiągnięcia medycznych Noblistów, przekazuje opinie i ustalenia naukowe profesorów z najświatlejszych amerykańskich uniwersytetów i lekarzy o wybitnych osiągnięciach w leczeniu tysięcy pacjentów.

Rozumiem że „kurwienie się” czyli ble-blanie za pieniądze byle czego dla tego kto płaci to zastarzała i nieuleczalna choroba polskiego dziennikarstwa, której nabawiło się ono pisząc sążniste peany pochwalne o Stalinie a potem towarzyszu Breżniewie, albo paszkwile o Popiełuszce i Solidarności, i że ta choroba trwa od 1945 roku do dzisiaj, ale czy młode pokolenie władające jeszcze jako tako piórem i klawiaturą – na tyle żeby pisać bez błędów ortograficznych – nie jest naprawdę w stanie wyzwolić się spod kurateli starszych, śmiertelnie zarażonych tą gangreną kolegów po fachu???

Młodzieży Dziennikarska! Spodziewałbym się po was więcej krytycyzmu, mniej dawania dupy politykom i choćby szczątkowej samodzielności myślenia. Wstyd mi za was jako osobie, która była związana z Gazetą Krakowską w jej najlepszym okresie wolności i niezależności, od 1989 roku do 1992, kiedy jej naczelnym był Maciej Szumowski rządząc nią w tandemie z Dorotą Terakowską, po rekomendacji której w tejże Gazecie Krakowskiej opublikowano w całości moją zakazaną potem przez Nową Cenzurę powieść „Polski Łącznik” – w 100 odcinkach lecących na jej łamach, dzień za dniem, przez pół roku!!! 

Maciej i Dorota przewracają się w grobie widząc ten przyprawiający człowieka o depresję poziom dzisiejszego dziennikarstwa głównego medialnego ścieku:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Szumowski

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_Terakowska

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że PIS funduje sobie tym medialnym atakiem i tym spektaklem politycznym kolejną sądową porażkę, a w efekcie Wyborczą Klęskę! 

 

1. Andy Choinski: Dr. John Campbell – Więcej szczepionek powoduje więcej infekcji

(napisy PL)

 

https://rumble.com/v264mri-dr.-john-campbell-wicej-szczepionek-powoduje-wicej-infekcji.html

2. Niezalezna.pl: Niedługo rozpocznie się proces Jerzego Z., propagatora pseudomedycyny

Pod koniec marca ruszy proces znanego polskiego przedsiębiorcy, a także propagatora pseudomedycyny Jerzego Z. – dowiedziała się Polska Agencja Prasowa. Prokuratura oskarżyła go o sprzedaż produktów leczniczych bez pozwolenia.

Sprawa miała swój początek w kwietniu 2019 roku, kiedy policja w asyście warszawskiej prokuratury weszła do magazynu firmy związanej z Jerzym Z. Ten znany przedsiębiorca zamieścił wtedy relację na portalu społecznościowym, z której wynikało, że w siedzibie firmy są funkcjonariusze i zabezpieczają towar, który jest sprzedawany w sklepie.

„Jest u nas policja, która przyjechała zaaresztować nam produkty na zlecenie prokuratury. Jestem po rozmowach z policją. Policja przyjechała zaaresztować produkty, które sprzedajemy rzekomo jako leki”

– mówił Jerzy Z. na jednym z filmików zamieszczonych w internecie.

Prokuratura informowała wtedy, że nadzoruje dochodzenie dotyczące wytwarzania, importu lub obrotu produktami leczniczymi. Postępowanie w tej sprawie zostało zainicjowane pisemnym zawiadomieniem dokonanym przez Rzecznika Praw Pacjenta, który na podstawie opinii biegłych wyraził podejrzenie, że Jerzy Z. sprzedaje produkty lecznicze bez wymaganych zezwoleń.

Śledczy przekazywali wówczas, że zabezpieczone w magazynach firmy produkty zostaną poddane ekspertyzie celem ustalenia ich rzeczywistego składu i charakterystyki.

We wrześniu 2020 roku do Sądu Rejonowego Warszawa Śródmieście w Warszawie trafił akt oskarżenia w tej sprawie.

Prokuratura oskarżyła Jerzego Z., że od 4 września 2015 do 21 listopada 2017 roku działając wspólnie i w porozumieniu z Haliną K. i Piotrem D., jako prezes zarządu spółki zarządzającej inną spółką wykonywał bez wymaganego zezwolenia działalność gospodarczą za pośrednictwem stron internetowych w Warszawie w zakresie obrotu produktami leczniczymi.

„Na przedmiotowych stronach wystawił ogłoszenie o sprzedaży produktów leczniczych, które spełniały kryteria przyjęte w definicji produktu leczniczego określone w ustawie, na skutek przypisania im w ulotkach informacyjnych zamieszczonych na stronach internetowych właściwości zapobiegania chorobom lub ich leczenia, tj. o czyn z art. 125 ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne”

– poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Dodała, że Jerzy Z. został również oskarżony o to, że od 4 września 2015 do 30 kwietnia 2019 roku działając wspólnie i w porozumieniu z Haliną K. i Piotrem D. jako prezes zarządu spółki zarządzającej inną spółką wprowadzał środki spożywcze powszechnie spożywane szkodliwe dla zdrowia lub życia człowieka.

„Spożycie wyżej wymienionych produktów w warunkach normalnych i zgodnie z przeznaczeniem może spowodować negatywne skutki dla zdrowia lub życia człowieka, z uwagi na przekroczenie bezpiecznego dziennego limitu spożycia, jak również zawartość substancji zanieczyszczających lub zanieczyszczeń mikrobiologicznych w ilościach przekraczających dopuszczalne poziomy określone w rozporządzeniach”

– podała prokurator Aleksandra Skrzyniarz.

Jak dowiedziała się PAP, proces Jerzego Z. niebawem ruszy przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, a pierwszy termin rozprawy wyznaczono na 30 marca.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

https://niezalezna.pl/472314-niedlugo-rozpocznie-sie-proces-jerzego-z-propagatora-pseudomedycyny

wPolityce: Znany propagator pseudomedycyny Jerzy Z. stanie przed sądem. Jest oskarżony o sprzedaż produktów leczniczych bez pozwolenia

https://wpolityce.pl/kryminal/631072-znany-propagator-pseudomedycyny-jerzy-z-stanie-przed-sadem

+ Jerzy Zięba: Ugryźć nie mogą, to przynajmniej nogawkę obsikają

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/7EXDXOApB5/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

3. Głos Obywatelski: Andrzej Poneta – Obok tego przekazu nie przejdziesz obojętnie

https://banbye.com/watch/v_WH4WHiTKk6Kl

 

4. Alter-Historia: Dugin a tradycjonalizm integralny – analiza filozoficzna

https://banbye.com/watch/v_OlACupsS_x_J

Podziel się!