1. Jagiellonia tv: Międzymorze bastionem Europy. Strategia wygrania w konfrontacji geopolitycznej z Rosją; 2. Globalista: Co gdyby Trójmorze się zjednoczyło? (Przyszłość Polskiej Unii); 3. Jerzy Zięba: Alarm dla Polski i Polaków; 4. Ator: Pitoń wywalony z Prawyborów za współpracę z Braunem! Ma pretensje do Mentzena!

Międzymorze bastionem Europy. Strategia wygrania w konfrontacji geopolitycznej z Rosją

Polecam szczególnie materiał nr 1 – Polską Rację Stanu, a w materiale nr 2, który jest powtórką dla przypomnienia sprzed 2 lat zwracam uwagę na fakt, że Trójmorze zostało tutaj policzone bez Ukrainy i Białorusi – na co w tej chwili Europa jest już „skazana”, w związku wypowiedzeniem Wojny Światu Zachodniemu przez Putina. W tej chwili od tego scenariusza nie ma już odwrotu. Zatem doliczcie sobie jeszcze te dwa kraje do rachunku – kiedyś tutaj na blogu przeprowadzałem taką kalkulację, jak również kalkulację w wariancie z Austrią i Turcją oraz Finlandią, Gruzją Azerbejdżanem i Armenią  jako członkami tego układu. Wtedy Międzymorze pod wieloma względami już na starcie zbliża się do pozycji obecnych Niemiec na świecie, a w ciągu najbliższych lat dziesięciu / dwudziestu prześciga je pod względem PKB zakładając nadal przez cały ten czas dynamiczny rozwój Niemiec. Zwracam też uwagę iż dopiero teraz po 24 lutego 2022 roku USA dają Międzymorzu PEŁNE POPARCIE gospodarcze, militarne i polityczne. Warunkiem uruchomienia całego procesu integracyjnego z Ukrainą i Białorusią jest wygranie wojny z Rosją która obecnie się toczy. Putin rozkręcając rosyjski faszyzm sam ukręcił stryczek na Rosję i wcielił plan powołania Unii Międzymorza do błyskawicznej  realizacji. Zamiast wojny błyskawicznej będzie miał błyskawicznie Międzymorze na Zachodzie, a może i na Południu (na Kaukazie i nad Morzem Czarnym), zamiast Moskwy od Kamczatki do Azorów, i będzie też miał 4-6 państewek na które dzisiejsza Rosja się rozpadnie.

Naszym zadaniem społecznym Polaków i innych Wolnych Ludzi w Międzymorzu jest OBECNIE wprowadzać Społeczną Kontrolę Władzy i prawdziwą Demokrację – Bezpośrednią na całym obszarze tejże Unii. Musimy to uczynić w procesie demokratycznym cały czas pracując u podstaw nad świadomością Narodową w krajach Międzymorza i w Polsce.

Pomyliłem  się do tej pory tylko 1 raz, kiedy byłem pewien że Putin nie zaatakuje zbrojnie Ukrainy w 2022 roku. Nie doceniłem stopnia degeneracji, zadufania w sobie i oderwania od rzeczywistości Putinowskiego Reżimu w Moskwie.  Mimo że już w 2014 roku pisałem o totalnej głupocie tego człowieka i jego prawej ręki DUGINA to nie sądziłem, że doszli oni tam na Kremlu do takiego stopnia zidiocenia.

Przewidywałem co prawda i pisałem o tym, że Ukraina spłynie krwią i będzie musiała złożyć ofiarę z krwi odkupując swoją przeszłość wobec Polski i Polaków i budując świadomy wolny NARÓD, ale nie myślałem że Putin będzie głównym reżyserem tego procesu już w 2022 roku. Zakładałem, że zanim to nastąpi Putin zreformuje Rosję, Ukraińcy będą musieli zwalczyć wewnętrznie swój reżim tak jak i Białorusini i tu będzie ta krwawa ofiara budująca ich narody. Co do Białorusi to się sprawdziło, co do Ukrainy na szczęście nic takiego się nie stało. Nie wyrzucam sobie więc tej pomyłki, lecz cieszę się że Światło Świata i Nieskończona Świadomość robi NAM – Międzymorzu – dzisiaj taki wspaniały „prezent” przyspieszający WIELKĄ ZMIANĘ.  Żałuję oczywiście każdego jednego zabitego człowieka, każdej zabitej żywej istoty, każdego Ukraińca i Rosjanina, każdego Polaka i Białorusina, wszystkich innych nacji, które tam się biją i ponoszą ofiarę krwi. Żal to jedna sprawa, a co innego świadomość, że dopóki Rosja nie przejdzie swojej wewnętrznej GOLGOTY – swojego Imperialnego Upadku to nie ma szans na powstanie tam demokracji nawet ograniczonej – nie mówiąc o Bezpośredniej. To właśnie się dzieje!

Cieszę się więc z tej jedynej do tej pory pomyłki i jeśli już miałbym się w czymś mylić to takich pomyłek życzę Nam Wszystkim więcej. Tym razem jednak pomyłki nie będzie – Imperium Rosyjskie praktycznie już upadło, chociaż wiele krwi jeszcze musi się przelać przez umęczoną ukraińską ziemię.

1. Jagiellonia tv: Międzymorze bastionem Europy. Strategia wygrania w konfrontacji geopolitycznej z Rosją

https://www.youtube.com/watch?v=Dp__qFNzabY

2. Globalista: Co gdyby TRÓJMORZE SIĘ ZJEDNOCZYŁO? (Przyszłość POLSKIEJ UNII)

https://www.youtube.com/watch?v=UCGj2IdUdz8&t=214s

3. Jerzy Zięba: Alarm dla Polski i Polaków

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/KqJmBLJpl5/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

 

4. Ator: Pitoń Wywalony Z Prawyborów Za Współpracę z Braunem! Ma Pretensje Do Mentzena!

https://www.youtube.com/watch?v=X6o4Ahf3Qm4

Podziel się!