1. NTV: Drugie „Święto Jedności” – Kraków zaprasza; 2. Jerzy Zięba: Polsce i Polakom na ratunek!; 3. Andromeda: Rosja – Nietrafione prognozy gospodarcze w 2022, które będą aktualne w 2023; 4. Jagiellonia TV: Wróg u bram. Co Putin planował zrobić z Polską i Europą?

Drugie „Święto Jedności” – Kraków zaprasza

Cytat z materiału nr 4: „Dzisiaj młodzież rosyjska dorasta w przekonaniu, że to ich przodkowie założyli Rzym i Jerozolimę. I nie jest to żart” – słuchajcie i oglądajcie ten materiał zwłaszcza od 11’40”  na temat nauczania w Rosji o tym kto ukształtował Cywilizację Europejską, a nawet światową i o Etruskach! Piszę o tym i mówię od 30 lat, a Moskale to robią. Wpierw ukradli Kijowowi dzieje Rusi, teraz kradną całej Słowiańszczyźnie jej dzieje i przypisują je MOSKALOM! A co robią antypolskie w gruncie rzeczy władze w Warszawie? Zabraniają uczyć o Wielkiej Lechii i wyśmiewają ją, torpedują wiedzę o Starożytnej Słowiańszczyźnie, ośmieszają potrzebę poszukiwania korzeni przez Polachów / Polaków i potrzebę odbudowy Etnosu Wielkiej Polski.  Kompletnie nie rozumieją, że tylko Wielka Polska, ludzie – Polacy –  mający poczucie  przynależności do Starożytnej Europy jako swojej KOLEBKI, mogą / będą w stanie – dać impuls do stworzenia Międzymorza. Że tylko Wielka Polska może dać Iskrę, która spowoduje, że Europa Środkowa wspólnie sprzeciwi się planom MOSKALI  i NIEMCÓW i stanie się Rzeczywistym PODMIOTEM POLITYCZNYM – Konfederacją Wolnych Narodów – Wzorem dla Świata… To Świadomość kształtuje Świat Materialny, i bez Świadomości Lechickich Korzeni oraz prawdziwych dziejów Starożytnych Słowiano-Aryjskich Kultur Naddunajskich i Nadwiślańskich nie sposób zbudować Wolnego Międzymorza / Trójmorza.

Rzecz bowiem w tym że te „teorie”, które do niedawna były uważane za mity (i są propagandowo w tym filmie określane jako mrzonki i mity oraz ośmieszane jako paliwo propagandy Moskwy) są dzisiaj udokumentowaną PRAWDĄ NAUKOWĄ, ale nie dotyczącą Moskali, lecz Słowiano-Ariów. Więc nie samych nawet Słowian, ale też i Ariów (Pre-Scytów, Scytów, Sarmatów, przodków dzisiejszych Słowian, Persów i Hindusów) jak i Staro-Europejczyków. Oni  razem z Pra-Słowianami tworzyli takie starożytne kultury jak Starczewo, Vincza, Lendzielską, Pucharów Lejkowatych, Trypolską czy wreszcie Kulturę Ceramiki Sznurowej i Łużycką (Lugijską / Lęgijską / Lechicką).

Jest więc prawdą że Słowiano-Ariowie i Staro-Europejczycy stworzyli ważną część Cywilizacji Europejskiej u jej podstaw – nie oznacza to jednak że stworzyli Imperium Rzymskie, Grecję Starożytną ani że zbudowali Jerozolimę chociaż ją zdobywali, a tak zwana Inwazja Ludów Morza – B-Haratu (Hariów, która miała wiele fal a nie jedną i wychodziła z Łuku K-Har-pat, znad Dunaju) dała podwaliny lub miała wpływ w dużym zakresie na ukształtowanie Cywilizacji Sumeru, Babilonii, Krety, czy Kraju Hetytów, Persji i Indii Sanskryckich. Nie oznacza to też, że nie istniała Europa Celtycka czy Nordycka, Romańska, Chrześcijańska, Anglo-Saska, a nawet Arabska czy Osmańska, czy Żydowska. Nie oznacza to na pewno, że jedynie Moskale mogą się czuć spadkobiercami tego dzieła.

Polityka zależnych od Zachodu władz Polski prowadzi do kradzieży Etnosu Słowiańszczyzny przez MOSKALI i przez Niemców. Ten proces bezkarnego zawłaszczania Etnosu Słowiano-Ariów Wschodnich – czyli Scytów i przedstawiania ich jako Ludu Mongolsko-Tureckiego obserwujemy również w wykonaniu innego autorytarnego reżimu ze Wschodu – władz Kazachstanu. Niemcy przywłaszczyli nie tylko nazwę Prusów i mity oraz podania Łużyczan, Połabian, Wędów (Wenedów / Wandali), Ślązaków, Pomorzan, Czechów i Wielkopolan, ale także dzieje wszystkich archeologicznych kultur Europy Środkowej. Czynią to nadal – bezkarnie, podobnie jak Moskale. Czy haniebna kradzież przez Hitlerowskie Niemcy świętego znaku Słowiano-Ariów – Swastyki – powtórzy się teraz w wydaniu Moskali, którzy zbezczeszczą propagandowo prawdę historyczną o Starożytnej Słowiańszczyźnie i doprowadzą do zakneblowania tej prawdy na kolejne długie lata, jak to się stało w wypadku zakazu używania swastyki – skojarzonej symbolicznie ze zbrodniami hitlerowskimi?

1. NTV: Drugie „Święto Jedności” – Kraków zaprasza

https://www.facebook.com/ntvniezaleznatelewizja/videos/3269385643300767

Drugie „Święto Jedności” – Kraków zaprasza na znakomity program i świetną karnawałową zabawę

2. Jerzy Zięba: Polsce i Polakom na ratunek!

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/LkXDRdZrQy/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

3. Andromeda: Rosja – Nietrafione prognozy gospodarcze w 2022, które będą aktualne w 2023

https://www.youtube.com/watch?v=n63tEw0srmU

Oto pierwsza część materiału o prognozach związanych z rosyjską gospodarką. Jest to bardzo głośne wystąpienie profesor Uniwersytetu Moskiewskiego, Natalii Zubarewicz, które miało miejsce w Twerze, 21 marca 2022. Jest to prognoza dla drugiej połowy 2022, która w wielu aspektach była *nietrafiona*, co trzeba podkreślić głośno i wyraźnie. Jednocześnie nie oznacza to, że to o czym powiedziała profesor Natalia Zubarewicz nie będzie mieć znaczenia w 2023. Jest to pierwsza część materiału, której bohaterką jest pani profesor Natalia Zubarewicz. W przygotowaniu jest również druga część jej wykładu, którym podzielę się jak tylko będzie gotowy.

4. Jagiellonia TV: Wróg u bram. Co Putin planował zrobić z Polską i Europą?

https://www.youtube.com/watch?v=VM2jZJGx6Os

 

Podziel się!