1. Bibuła: „Nie trzeba głośno mówić”… Przemilczana lawina niespodziewanych i nagłych zgonów; 2. GNN: The COVID Vaccine Saved Millions of Lives- Zgony w Australii (88% zaszczepionych); 3. Pani Doktor o własnym rodzinnym przypadku; 4. Coś tu nie gra: Propaganda i Media Głównego Nurtu

„Nie trzeba głośno mówić”… Przemilczana lawina nagłych i niespodziewanych zgonów

Wysłuchajcie uważnie materiału nr 3. Tak to właśnie wygląda i te przypadki mają wymiar masowy, a z czasem jest ich coraz więcej. Rzekoma „szczepionka” mRNA uruchamia na różnych płaszczyznach procesy, które przy pomocy wielu mechanizmów odnawiają stany chorobowe istniejące w organizmie, zaleczone, ustabilizowane do tej pory i prowokują procesy nowe, inicjują na nowo stany rakotwórcze już zaleczone, które wznawiają aktywny nowotwór, albo inicjują utajone które się ujawniają.

To działanie uboczne pani doktor celnie tutaj opisała. Ludzie o których mówi to NOPy nie notowane w żadnych bazach danych tego bandyckiego państwa zwanego III RP i tuszowane przez zdrajców zawodu lekarza, zdrajców przysięgi Hipokratesa, konowałów łasych na covidiańską kasę, którą dostali od polityków zdrajców, np Ministra Zdrowia i premiera rządu polskiego w ramach rzekomej pandemii i walki z pandemią.

1. Bibuła: „Nie trzeba głośno mówić”… Przemilczana lawina nagłych i niespodziewanych zgonów

W czasie gdy wyciszono nieco kampanię wyszczepiania ludzkości śmiercionośnym genetycznym preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, media wzmogły informacje o sposobach „leczenia” wielu nasilających się chorób – serca, układu krążenia, chorób nowotworowych, chorób autoimmunologicznych, które pojawiają się teraz w niespotykanym natężeniu.

Oprócz błyskawicznie pojawiających się „dziwnych” chorób, ludzie na całym świecie nagle umierają, dosłownie nagle: stojąc i w następnych dziesięciu sekundach padając nieżywym. Zjawisko to, aby medialnie i „medycznie” wytłumaczyć szybko otrzymało nazwę SADS, wraz z dziesiątkami innych „chorób-przyczyn”, jak CPVT, LQTS, SQTS, TS, WPW, choć w przeszłości było niemal nieznanym kuriozum. Teraz, gdy krzywa nagłych zgonów wspina się w górę wraz ze wzrostem liczby zaszczepionych, środowiska medyczne – najbardziej obok polityków odpowiedzialne za uśmiercanie ludzi poprzez promowanie i stosowanie szczepionek oraz dezinformację – konstruują kosmiczne teorie mające przykryć popełnioną zbrodnię.

Tak więc np. znana klinika Cleveland Clinic (6 tysięcy łóżek) twierdzi, że z tym SADS to nic nowego, i że „200 tysięcy Amerykanów umiera co roku nagle”, oczywiście sprytnie wtłaczając w tą liczbę zgony na zawał serca, które inaczej przebiegały, a sekcje zwłok nie wykazywały tak rozległych zakrzepów, jak u poszczepiennych denatów. Jeśli, jak twierdzi Cleveland Clinic – i setki innych podobnych instytucji „opieki zdrowotnej” – przypadki SADS były tak powszechne, to dlaczego strona poświęcona SADS powstała w tym szpitalu dopiero 24 czerwca 2022 roku?

(Podsuwamy po raz kolejny materiał dla tak zawsze dbających o „wyjaśnianie” fakt-czekerów: jeśli zjawisko „nagłej śmierci” nie jest niczym nowym, polecamy zestawienie takich przypadków przed 2020 i po. Tak rok po roku, liczbowo, czyste a nie wybiórcze dane. Zabawcie się wreszcie w porządne dziennikarstwo śledcze, porównajcie dane statystyczne i zobaczymy czy to tylko dzisiejsze możliwości medialne (pomimo surowej cenzury) „antyszczepionkowców” mających rzekomo nagłaśniać te przypadki, czy jednak ludzie zaczynają masowo chorować i umierać w nieznanym wcześniej tempie. Ile mieliśmy przypadków nagłych zgonów dziennikarzy na wizji, sportowców, lekarzy, pilotów?… A może jeszcze dodacie do tego statystyki zaszczepień, np. kto z tych nagle umierających był zaszczepiony, a kto nie i otrzymamy ciekawy materiał porównaczy? Doprawdy, często nietrudno jest to ustalić śledząc społecznościowe konta denata, zresztą macie poważne środki materialne przez sponsorujących was agentów firm farmaceutycznych.)

Bo, chociaż przemilczany, problem jest poważny i niekwestionowany, i w takiej Kanadzie powstaje już nawet niezły przemysł zarabiający na… usuwaniu ciał osób zmarłych nagle.

Oto autentyczne ogłoszenie na portalu „pośredniaka” w Kanadzie:

Pracownik do usuwania ciał

Pełny etat, część etatu, dorywczo

Pełny opis stanowiska pracy

Jesteśmy oddanym zespołem pracowników zajmujących się usuwaniem zwłok, osób, które zmarły nagle i niespodziewanie. Transportujemy zwłoki dla BC Coroner Service [agencja prowincji British Columbia], transfery do kostnic, jak również transportujemy zmarłe osoby do kilku lokalnych domów pogrzebowych w całym regionie. Nasze terytorium rozciąga się od szczytu Coquihalla do Lions Bay w West Vancouver. Pracujemy na 24-godzinnych zmianach i wykonujemy szereg zadań związanych z godnym i profesjonalnym odprowadzaniem zmarłych. To stanowisko jest odpowiednie dla osób szukających przyszłości w Policji, Straży Pożarnej lub innych zawodach pierwszeej pomocy.

Obowiązki

Zachowanie i wygląd mają być uprzejme i profesjonalne przez cały czas.
Ostrożne i pełne szacunku usuwanie zmarłych z miejsca śmierci.
Bezpieczne prowadzenie pojazdu dostarczonego przez firmę na miejsce zdarzenia zgodnie z poleceniami dyspozytora.
Współpraca ze służbą pierwszej pomocy, koronerami, personelem opiekuńczym, a także wszystkimi procedurami szpitala i placówki.
Podczas przeprowadzania transportu, profesjonalnie i empatycznie współpracuje z rodzinami pogrążonymi w żałobie.
Transportuje zwłoki do szpitala lub bezpiecznego miejsca przechowywania.
Dba o sprzęt dostarczony przez firmę, w tym do mycia zewnętrznej części pojazdu, detailingu wnętrza, jak również utrzymania innego sprzętu w razie potrzeby.
Identyfikuje pojazd lub sprzęt i zawozi pojazd do zakładu naprawczego, gdy problemy pojawiają.

Wymagania

Musi być w stanie podnieść ponad 75 funtów; pchać/ciągnąć do 200 funtów.
Musi być w stanie pracować na wszystkie zmiany, w tym noce i weekendy.
Elastyczny harmonogram.
Zdolny do jazdy w każdych warunkach, w tym niebezpieczne pogody i ruchu ciężkiego.
Musi posiadać telefon komórkowy.
Utrzymanie czystego i profesjonalnego wyglądu, koszula z kołnierzykiem, czarne spodnie, czarne buty.
24 godzinne zmiany na wezwanie.
Musi posiadać prawo jazdy klasy 5.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w całym regionie, w tym w dolinie Fraser. Jeśli są Państwo zainteresowani stanowiskiem prosimy o odpowiedź z CV. Zatrudnienie jest uwarunkowane sprawdzeniem karalności i czystym wyciągiem z rejestru kierowców ICBC. Wynagrodzenie początkowe to 200$ dziennie DOE.

Rodzaje pracy: Full-time, Part-time, Casual

Wynagrodzenie: Od $200.00 za dzień

Lokalizacja pracy: W trasie

Całość ogłoszenia: ca.indeed.com

Jako, że media dalej stosują cenzurę nie zezwalając na publikowanie rzetelnej interpretacji nawet oficjalnych danych, kasując prywatne wpisy, a najczęściej unikając tematu, większa część społeczeństwa uważa, że „nic się nie dzieje”, że „nie ma tematu” i że pokazywane przykłady przez „antyszczepionkowców” to jakieś jednostkowe wyolbrzymienia.

Pomimo tego, nieliczna grupa zaangażowanych osób kompiluje dane, zbierając informacje ze wszystkich dostępnych źródeł internetowych, a słynny już dzisiaj Mark Crispin Miller (MCM), robi to sam, bez pomocy innych, gdy media celowo unikają tematu tworząc sztuczną rzeczywistość, jak gdyby nic się nie stało.

Oto próbka zebranych przez MCM danych, i to tylko z ostatniego tygodnia, bo publikuje on dane mniej więcej w odstępach tygodniowych.

 • Policjant z Ontario, 34-letni Oskar Buinicki „zmarł nagle 21 listopada. Jesteśmy zdewastowani jego nagłą i niespodziewaną śmiercią”
 • 68-letni Michale Erich Bomball – „zmarł nagle”
 • 70-letni David Harveh Scott Patterson – „nagle zmarł w czasie polowania z przyjaciółmi”
 • Charlotte Vera Xibilia – nagła śmierć, wieku nie podano.
 • Harold Gilbert Acres – nagła i niespodziewana śmierć. Jak zwykle nie podano ani przyczyny, ani wieku.
 • Daniel Brian LeClair, lat 29 – „zmarł nagle”
 • Christopher Paul Moone, lat 51 – „odszedł nagle w domu”
 • Denise Marion, lat 59 – „nagle zmarł w domu w Toronto”
 • Ann Louise Garvey Brown, lat 66 – zmarła po „krótkiej chorobie”
 • Anthony John Durbacz, lat 72 – „zmarł nagle”
 • October Rose Arnew, lat 60 – „zmarła nagle w domu”
 • Julie Sinclair, lat 57 – „zmarł nagle”
 • Arianna Rose Adam, lat 6 – dziecko zmarło „nagle i niespodziewanie”
 • Carlo Corbo, lat 51 – „zmarł nagle”.

… i tak dalej.

W samym tylko Ontario w ciągu kilkunastu ostatnich dni zmarło „nagle i niespodziewanie” 316 osób! A to tylko dane zebrane przez zwykłe śledzenie ogłoszeń domów pogrzebowych.

W samym tylko Ontario w ciągu kilkunastu ostatnich dni zmarło „nagle i niespodziewanie” 316 osób!

W Stanach Zjednoczonych zmarli ostatnio „nagle i niespodziewanie” m.in.:

 • Piosenkarka Irene Cara, lat 63. Już w marcu 2021 pochwaliła się zaszczepieniem („I got vaccinated !!„)
 • Clarence Gilyard, Jr, lat 66. „Zmarł nagle i niespodziewanie z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn”
 • Muzyk muzyki country, Jake Flint, lat 37 – „zmarł niespodziewanie … kilka godzin po swoim ślubie”. Natychmiast pojawili się „prostowacze rzeczywistości”, którzy napisali, że „Nagła i niespodziewana śmierć Jake Flinta nie ma żadnego związku ze szczepionką Covid-19. Czekamy na oficjalne wyniki autopsji, ale nie będziemy już w przyszłości komentowali ani odnosili się do tej sprawy.”
 • Muzyk muzyki country, Gregory Gilley, syn słynnego Mickey Gilley – „nagła i niespodziewana śmierć” … „przyczyny są cały czas nieznane”
 • Muzyk hip-hop, Jonathan ‘Hovain’ Hylton – „zmarł nagle w domu”
 • Pilot, kapitan Patrick Ford zmarł nagle w locie na trasie Chicago – Columbus (Ohio), w 30 minucie lotu. Pierwszy oficer szcześliwie wylądował z 56 pasażerami na pokładzie.
 • Patrick Torrey, 22 lat, student psychologii i gracz koszykówki – „zmarł nagle”

… i tak dalej.

Znów, kilkadziesiąt zgonów „nagłych i niewyjaśnionych”, które oczywiście nigdy nie mają żadnego związku ze „szczepionką przeciwko Covid-19”!

Na swoim blogu, Mark Crispin Miller prowadzi mrówczą pracę publikując to co można znaleźć oficjalnie: w gazetach, stronach internetowych. Próbki z ostatniego tygodnia świadczą o nieznanej w historii pladze „nagłych i niespodziewanych” zgonów z:

USA;

Kanady;

Meksyku, Kolombii, Peru, Surinamu, Brazylii, Urugway, Argentyny;

Wielkiej Brytanii i Irlandii;

Francji, Belgii, Niemiec, Austrii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Polski, Litwy, Hiszpanii, Węgier, Serbii;

Włoch;

Ghany, Nigerii, Kenii, Izraela, Bahrainy, Turcji, Białorusi, Rosji;

Kirgistanu, Indii, Sri Lanki, Bangladeszu, Chin, Singapuru, Południowej Korei, Indonezji, Malezji, Australii, Nowej Zelandii;

A ileż można byłoby znaleźć i zidentyfikować ofiar gdyby zaangażować do tego dysponujące miliardami dolarów główne media, instytuty badawcze, agencje rządowe. Gdyby nie cenzurowno mediów społecznościowych, gdyby ludzie przestali się bać mówić głośno o tym co widzą, słyszą, gdyby przestali wierzyć w oficjalną narrację, że „szczepionki są bezpieczne i skuteczne” i nie mogły przecież przyczynić się do pogorszenia zdrowia, wreszcie gdyby lekarze przestali oszukiwać pacjentów i samych siebie i wrócili do podręcznikowych badań odrzucając ulotki firm farmaceutycznych i rządową indoktrynację.

Ale… lepiej milczeć, lepiej cenzurować i autocenzurować się, bo na te tematy „nie trzeba głośno mówić”.

Oprac. www.bibula.com
2022-12-05

https://www.bibula.com/?p=137316

2. GNN: The COVID Vaccine Saved Millions of Lives- Zgony w Australii (88% zaszczepionych).

https://metatron.substack.com/p/the-covid-vaccine-saved-millions?utm_source=cross-post&utm_medium=email&utm_campaign=818819#play

The COVID Vaccine Saved Millions of Lives

Data from EVERY country in the world shows a systematic reduction in COVID deaths AND death rates in the post-vax era, compared in parallel time to the pre-vax era… Wait, what…?!

They’re lying.

Wake up!

Your own eyes do not deceive you.


Music credit: Hans Zimmer

Subscribe to Dead Man Talking

By Joel Smalley  ·  Hundreds of paid subscribers

Dead people don’t lie. Empirical analysis of mortality and other data to eke out the truth about COVID.

3. Pani Doktor o własnym rodzinnym przypadku

4. Coś tu nie gra: Propaganda i Media Głównego Nurtu

https://www.youtube.com/watch?v=Gxh6eFSyNN4

Podziel się!

    © Czesław Białczyński