1. TV Trwam: Geopolityka – System demokracji bezpośredniej – Prof. dr hab. Mirosław Matyja; 2. Jerzy Zięba – W 2023 odzyskajmy Wielką Polskę!; 3. Grzegorz Płaczek: Środowiska wolnościowe mają szansę na niezależnego posła?!; 4. Wolne Media: Większość Brytyjczyków chce referendum ws. wstąpienia do UE

W 2023 odzyskajmy Wielką Polskę!

Uderz w Wielką Farmację – Banksterkę – Korporacje Międzynarodowe … i kto się odezwie? Niemal cały obecny Sejm i Senat III RP!

To pokazuje w jakim stanie jest demokracja tzw elit, partiokracja, system wodzowski wyalienowany ze społeczeństwa polskiego, sterowany z zewnątrz, wciąż odbierający Polakom Wolność, po kawałku od 30 lat, a już szczególnie od 13 marca 2020 roku. Mamy dzisiaj w Polsce cenzurę jak za komuny, Polakom odebrano głos, odebrano im prawo do debaty publicznej, prawo do wyboru sposobu leczenia a nawet w ogóle do leczenia (2020-2022), odebrano prawo do decyzji w sprawach najważniejszych dla Polaków, uchylono rozporządzeniami Prawa Człowieka i Obywatela oraz Wolność Gospodarczą, uchwala się prawa niewolnicze – (rzekomo na wszelki wypadek). Czy dawaliśmy jako Naród ZGODĘ na takie traktowanie siebie jako Polskich Obywateli w jakimkolwiek wypadku??? NIE.

Zwracam uwagę na materiał nr 1 z TV Trwam – Profesor Mirosław Matyja o Demokracji Bezpośredniej. Oto mamy bowiem jak zauważycie na końcu tego programu pierwszy oficjalny materiał informacyjny Ruchu Wolnej Polski:  Wolna Polska – Demokracja Bezpośrednia albo Demokracja Bezpośrednia → Wolna Polska. Demokracja Bezpośrednia → Wolni Polacy → Wolna Polska. db = WP.

db → WP

1. TV Trwam: Geopolityka – System demokracji bezpośredniej – Prof. dr hab. Mirosław Matyja

https://www.youtube.com/watch?v=XhauTMgGPgw

2. Jerzy Zięba – W 2023 odzyskajmy Wielką Polskę!

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/5xLD7ezr1y/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

https://jerzyzieba.com/live

3. Grzegorz Płaczek: Środowiska wolnościowe mają szansę na niezależnego posła?!

https://banbye.com/watch/v_MFmJ1rsBdkVr

 

4. Wolne Media: Większość Brytyjczyków chce referendum ws. wstąpienia do UE

Dwa lata po ostatecznym wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i niecałe siedem lat po wiekopomnym głosowaniu w sprawie przyszłości Wielkiej Brytanii, prawie dwie trzecie Brytyjczyków popiera przeprowadzenie referendum w sprawie ponownego przystąpienia UK do Unii Europejskiej. Przeciwko przeprowadzeniu ponownego głosowani jest mniej niż jedna czwarta Wyspiarzy.

Zaledwie dwa lata po ostatecznym opuszczeniu przez Wielką Brytanię rynku wspólnotowego, blisko dwie trzecie Brytyjczyków popiera przeprowadzenie referendum w sprawie ponownego przystąpienia do Unii Europejskiej. Z badania pracowni Savanta dla dziennika „The Independent” wynika, że zarówno rozwój gospodarki, jak i globalne oddziaływanie Wielkiej Brytanii i jej zdolność do kontrolowania własnych granic uległy pogorszeniu.

Obecnie aż 65 proc. Wyspiarzy jest zdania, że powinno się odbyć kolejne głosowanie na temat obecności Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. A przypomnijmy, że o tej samej porze w zeszłym roku ideę tę popierało 55 proc. ankietowanych.

W najnowszej ankiecie 22 proc. Brytyjczyków chciałoby przeprowadzenia kolejnego referendum ws. obecności Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej niezwłocznie, 24 proc. ankietowanych — w ciągu najbliższych 5 lat, a 11 proc. badanych — w okresie 6-10 lat. Tylko 4 proc. badanych jest zdania, że kolejne głosowanie powinno się odbyć za ponad 20 lat, natomiast liczba osób twierdzących, że kolejne referendum w tej sprawie nigdy nie powinno mieć miejsca, zmalała z 32 do 24 proc.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk

 

Podziel się!