1. Układ Otwarty: Jacek Bartosiak – Wielka Zmiana 2022. USA się wzmacnia, Rosja słabnie, Polska przed wielką szansą; 2. Bogdan Morkisz: Pięć minut filmu, które każdy powinien zobaczyć!; 3. Andromeda: Igor Iwanowicz Girkin w eleganckiej piwnicy rozmawia o przyszłości, polityce i ostatnich przygodach; 4. Globalista: Coraz więcej PAŃSTW blisko BANKRUCTWA – Wielka fala długu

Wielka Zmiana 2022. USA się wzmacnia, Rosja słabnie, Polska przed wielką szansą

Wielka Zmiana 2022 – to Wielka Zmiana Geopolityczna, Wielka Zmiana Gospodarcza, Wielka Zmiana kinetyczno-fizyczna pozycji Serca Świata – KORONY – Powrót KORONY do jej właściwej funkcji organizatora i regulatora oraz Jądra Wspólnoty Międzymorza / Trójmorza. To nie ulega wątpliwości. Koło już się PRZETOCZYŁO, KULA RzeczyIstności pędzi. Będą bariery, będą barykady, będą zakręty, będą wzloty i upadki, będzie nawracanie Wisły Kijem – jak to obserwowaliśmy podczas odbudowywania Świadomości Korzeni i bycia Sercem Świata wśród Polaków, Narodu Polskiego. To wszystko jeszcze będzie.  Ale Kierunek RzeczyIstności nie zmieni się.  Niezależnie od tego jak widzą to ludzie zajmujący się geopolityką, wojskowością, polityką – Tak jak nie przewidzieli że wybuchnie WOJNA tak nie przewidują dzisiaj nadal jak NAPRAWDĘ potoczą się dalsze dzieje. Nie ma co mówić o tym co by było gdyby… bo stanie się to co MUSI SIĘ STAĆ ABY WIELKA ZMIANA ZASZŁA NA WSZYSTKICH PŁASZCZYZNACH. JEDNĄ Z TYCH PŁASZCZYZN SĄ PRZEMIANY SPOŁECZNE, ZMIANA KONSTRUKCJI STOSUNKÓW GOSPODARCZYCH I PIRAMIDY WŁADZY. JEDNĄ Z TYCH FUNDAMENTALNYCH ZMIAN JAKIE MUSZĄ ZAJŚĆ JEST WPROWADZENIE W POLSCE I UKRAINIE DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ. DLATEGO ZARAZ PO NOWYM ROKU ROZPOCZNIEMY PUBLIKACJĘ PROJEKTU KONSTYTUCJI MIĘDZYMORZA/ TRÓJMORZA. JEST TO KROK NIEZBĘDNY, KROK KTÓRY MY POLACY MUSIMY ZAINICJOWAĆ I WYKONAĆ GO W SKALI MIĘDZYNARODOWEJ CAŁEGO MIĘDZYMORZA  ROZPRZESTRZENIAJĄC IDEĘ RUCHU WOLNYCH LUDZI I PRAWDZIWEJ DEMOKRACJI NA CAŁY OBSZAR PRZYSZŁEJ KONFEDERACJI.

Duch Czasu – Duch Dziejów o którym jest mowa w materiale nr 1 – musi być przede wszystkim dobrze odczytywany i rozumiany .  Ta rozmowa nie wskazuje na naprawdę głębokie odczytanie Ducha Czasów. Na szczęście ÓW DUCH (Światło Świata) jest Większy i Bardziej po stronie Serca Świata i Korony Świata niż oni sobie wyobrażają. A przecież już sam fakt, że Wielka Rosja upada z powodu rozpoczęcia Wojny z Ukrainą, że ziemie które na początku zdobyła są jej teraz łatwo odbierane („łatwo” – przy całym szacunku dla ofiary krwi Ukraińców, która jest wielka i niezbędna), mało tego że razem z rosyjskim wojskiem opuszczają je MASOWO – jak Chersoń (100 000 osób), czy Krym – Rosjanie (ludzie identyfikujący się z Moskwą i Kremlem), czyli że ziemie te są de-rusyfikowane na skutek działania Kremla RAZ NA ZAWSZE (!!!), powinno dać rozmawiającym bardzo wiele do myślenia.

Nie taki był zamiar Moskwy – dzieje się coś odwrotnego niż spodziewał się KREML i Cały Przemądrzały Świat PANÓW (Właścicieli) oraz ich strategów, polityków,  wojskowych, ekonomistów, naukowców innych specjalności (historyków, politologów, statystyków), socjologów i speców od mediów, od propagandy głównego ścieku. Stało się coś odwrotnego niż wyobrażała sobie Zachodnio-Europejska, Żydowska i Anglosaska  Banksterka, odwrotnego niżby tego chciała. Stało się coś odwrotnego niżby chciała Banksterka Moskiewska i Pekińska i Irańska!!!

Nikt z nich na poważnie nie brał pod uwagę 24 lutego 2022 roku klęski Rosji i zwycięstwa Ukrainy, ani ścisłego sojuszu, wręcz BRATERSTWA nie tylko Ukrainy z Polską, ale Polaków z Ukraińcami. Na naszych oczach Konfederacja Trójmorza staje się PODMIOTEM zamiast być wieczystym dawcą taniej siły roboczej (współczesnych niewolników) i stanowić montownię Zachodu wysysaną ekonomicznie do dna. Nie tak miało być! Jak to się stało??? Największym zagrożeniem dla procesu Wielkiej Zmiany jest faszyzm / nazizm – zjawisko odradzające się na świecie jak nieśmiertelna chimera, zjawisko które zaczyna nas osaczać ze wszystkich stron. Na nie najlepszym lekarstwem jest Demokracja Bezpośrednia.

Naprawdę nie żartuję… A ci którzy myślą, że to jest żart niech sobie przypomną, jak się śmiali kiedy mówiłem, że Słowiańszczyzna jest Starożytna, że Wielka Lechia istniała, że Polska jest Sercem Świata, że z Polski wyjdzie Iskra itd, itp. … Dzisiaj mówię wam, że POLSKA jest nie tylko Sercem ale i KORONĄ Świata i promieniuje z niej Demokracja Bezpośrednia i Wijozowia Przyrody  – Wiara i Wieda Przyrodzona Słowian = Koniec Niewolnictwa.

Pomyślcie o tym co zesłało nam Światło Świata w Serce Świata, w KORONĘ w roku 2022. Pomyślcie czym naprawdę jest TO Serce i TA Korona.

To jest najlepsza wiadomość na koniec roku jaką moglibyście sobie wymarzyć – Prawdziwa Gwiazdka z Nieba. I MACIE JĄ!!! Uwierzcie Bezwarunkowo w Swoją SIŁĘ, SIŁĘ Która tkwi i działa w Każdym z Was, w Każdym z NAS! Sami zrobiliśmy sobie ten Prezent Noworoczny.

To takie drobne podsumowanie Wielkiej Zmiany w pewnym – ale niesłychanie ważnym i poważnym jej ASPEKCIE w roku 2022. Oczywiście są inne aspekty z którymi musimy się uporać i są to aspekty z olbrzymimi konsekwencjami działania polityków polskich i rządu polskiego ponad Głowami NARODU bez jego upoważnienia dla podejmowanych decyzji w marcu 2020 roku i w ciągu dalszych dwóch lat – skutki i aspekty: finansowe, gospodarcze, społeczne, polityczne, zdrowotne i w zakresie zaufania społecznego do rządzących, administracji i wymiaru sprawiedliwości.

O tych innych skutkach i płaszczyznach mówi np materiał nr 2 oraz materiał nr 4. Materiał numer 3 nie jest wcale mniej poważny, czy bardziej błahy – On pokazuje Wielką Zmianę jaką przeszliśmy MY jako Polacy / Ukraińcy / Białorusini, ale i jaką przeszli / przechodzą Rosjanie – w aspekcie i na płaszczyźnie PSYCHOLOGICZNEJ. To niesłychanie ważna i poważna zmiana o wielkich konsekwencjach.

1. Układ Otwarty: Jacek Bartosiak – Wielka Zmiana 2022. USA się wzmacnia, Rosja słabnie, Polska przed wielką szansą

https://www.youtube.com/watch?v=CzNOqMbIzpY&t=11s

2. Bogdan Morkisz: Pięć minut filmu, które każdy powinien zobaczyć!

 

https://www.facebook.com/watch?v=1900644140136445

3. Andromeda: Igor Iwanowicz Girkin w eleganckiej piwnicy rozmawia o przyszłości, polityce i ostatnich przygodach

https://www.youtube.com/watch?v=2nzKpdXwWtg

4. Globalista: Coraz więcej PAŃSTW blisko BANKRUCTWA – Wielka fala długu

https://www.youtube.com/watch?v=YjaX_KQIoco

Podziel się!