1. GNN: Ochroniłeś dziadka szczepiąc się na Covid? Ochroń własne dziecko przed szczepionką; 2. Norymberga 2.0: XIII Posiedzenie Poselskiej komisji Śledczej; 3. Andromeda: Weteran Specnazu opowiada o swoich doświadczeniach na Ukrainie; 4. TV Lubuszan: Kto zakopał polskie górnictwo?

Ochroniłeś dziadka szczepiąc się na Covid? Ochroń własne dziecko przed szczepionką

„Szczepionka 1. ma tylko warunkową autoryzację (WA) 2. Nawet MZ nie twierdzi, że jest skuteczna. 3. Analizy wyników badania klinicznego służących uzyskaniu WA jest nieakceptowalna dla myślących ludzi.”

1. Głos Niezłomnych Naukowców: Ochroniłeś dziadka szczepiąc się na Covid? Ochroń własne dziecko, szukając informacji o bezpieczeństwie i skuteczności tych szczepionek dla najmłodszych, ZANIM je zaszczepisz.

Szczepionka 1. ma tylko warunkową autoryzację (WA) 2. Nawet MZ nie twierdzi, że jest skuteczna. 3. Analizy wyników badania klinicznego służących uzyskaniu WA jest nieakceptowalna dla myślących ludzi.

1. Szczepionka na Covid dla dzieci 6m-6 lat ma tymczasową autoryzację. Dlaczego, skoro nie ma pandemii, w trakcie której dzieci byłyby zagrożone Covid?

Minister_Zdrowia_komunikat_nr_30_dzieci_6_mc_-_4_roku_życia.pdf

https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-nr-30-ministra-zdrowia-w-sprawie-szczepien-przeciw-covid-19-dzieci-w-wieku-6-mc—4-lata

Zespół ds. Szczepień Ochronnych – Ministerstwo Zdrowia – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Komunikat nr 30 Ministra Zdrowia w sprawie szczepień przeciw COVID-19 dzieci w wieku 6 mc – 4 lata Minister Zdrowia informuje, że na podstawie zalecenia Zespołu ds. Szczepień Ochronnych z dnia 25.10.2022 r. wraz ze zmianą w rejestracji szczepionki Comirnaty (Pfizer-BioNTech) od 12 grudnia 2022 r. rozpoczną się szczepienia w grupie dzieci 6 mc – 4 lata.

….

 Szczepienia przeciw COVID-19 dzieci w wieku 6 mc – 4 lata będą realizowane preparatem Comirnaty w dawce 3 µg (podmiot odpowiedzialny BioNTech Manufacturing GmbH, reprezentowany w Polsce przez Pfizer Polska Sp. z o.o.), który został dopuszczony do obrotu w procedurze warunkowej po ocenie w Europejskiej Agencji Leków, ze wskazaniami ochrony przed objawami COVID-19 wywołanymi przez wirusa SARS-CoV-2 u dzieci w wieku 6 mc – 4 lata. Z

2. W komunikacie MZ nie ma słowa, że szczepionka Comirnaty na Covid dla dzieci jest skuteczna (jeżeli w punkcie szczepień w ogóle będzie Comirnaty, a nie tymczasowe Biontech 162b2). Ergo, nie są skuteczne.

Szczepienia przeciw COVID-19 również dla dzieci od 6 miesiąca – Ministerstwo Zdrowia – Portal Gov.pl (www.gov.pl

Szczepionki są całkowicie bezpieczne.

Nie ma słowa o skuteczności. Owszem mówi się w tym komunikacie o skuteczności, ale szczepionek na grypę dla całej populacji. Odbieram to jako przejaw manipulacji. Po szybkim przeczytaniu, można odnieść wrażenie, że słowo skuteczny odnosi się do Comirnaty, a tak nie jest. Ostatni paragraf komunikatu, w którym to słowo się pojawia, brzmi bowiem:

Od września do końca listopada grypę rozpoznano u niemal 1,3 mln Polaków, blisko połowę stanowią dzieci. Do szpitali trafiło aż 4,2 tys. osób, a 60 proc. hospitalizowanych to dzieci. Skuteczną formą ochrony są szczepienia – dotychczas do Polski trafiło niemal 3 mln dawek. Zaszczepiło się jednak  zaledwie 640 tys. osób.

3. Czy szczepionki sa bezpieczne? Zdecyduj sam. Tak przebiegało badanie kliniczne, po którym szczepionka dla dzieci uzyskała tymczasowe dopuszczenie

Streszczenie na podstawie BOMBSHELL: Dr. Clare Craig Exposes How Pfizer Twisted Their Clinical Trial Data for Young Children (substack.com) i przejrzenia danych.

 • W badaniu wzięło udział 4526 dzieci w wieku od sześciu miesięcy do czterech lat. 3000 z tych dzieci nie dotrwało do końca procesu. Dlaczego nastąpił ten spadek?
 • W grupie zaszczepionej było sześcioro dzieci w wieku od dwóch do czterech lat, które miały ciężki covid, ale tylko jedno w grupie placebo. Na tej podstawie prawdopodobieństwo, że ta szczepionka faktycznie powoduje ciężki covid, jest większe niż prawdopodobieństwo, że tak nie jest.
 • Jedyne dziecko, które było hospitalizowane w badaniu z powodu gorączki i drgawek, zostało zaszczepione.
 • W okresie trzech tygodni, po pierwszej dawce szczepionki, trzydzieści cztery zaszczepione dzieci zachorowało na covid i tylko trzynaście w grupie placebo, co dało 30% wzrost szans na złapanie covid w tym trzytygodniowym okresie, jeśli byłeś zaszczepiony.
 • Zignorowali te dane, twierdząc bezpostawnie, że skuteczność szczepionki należy oceniać dopiero po 2 tygodniach od 2 dawki (Pierwotnie miały być 2 dawki). Następnie nastąpiła ośmiotygodniowa przerwa między drugą dawką a trzecią dawką, podczas, której ponownie dzieci w grupie testowanej szczepionką licznie chorowały na COVID. Z tego samego powodu zignorowano i te dane tj., pod pretekstem, ze skuteczność zaczyna się oceniać po dwoch tygodniach od 3 dawki i zakłada bezpodstawnie, że w tym okresie szepionka nie osłabia odpornośc i nie powoduje Covid.
 • Potem okazało się, że szczepionka 2 dawkowa nie działa wiec dodano trzecią.
 • Okres obserwacji 2 tygodni po trzeciej dawce również zignorowali, co oznaczało, że ostatecznie zignorowali 97% przypadków stwierdzonego covid, które wystąpiły podczas badania !!!
 • Ostatecznie porównali troje dzieci w grupie szczepionki, które zachorowały więcej niż 2 tygodnie po trzeciej dawce, z siedmiorgiem dzieci w grupie placebo, które zachorowały podczas badania. Powiedzieli nam, że to ma pokazywać, że szczepionka jest skuteczna.
 • Dzieci, które otrzymały placebo, grupę kontrolną, obserwowano średnio przez sześć tygodni, a następnie odślepiono tę grupę i podano im szczepionkę. Tym samym, możliwość kontroli bezpieczeństwa powyżej 6 tygodni została na zawsze utacona. A dane staystyczne u dorosłych pokazuja, że zwiększenie ryzyka zgonu z wszelkich przyczyn następuje po ok 5 miesiącach od szczepienia.
 • Zezwolenie tymczasowe na użycie w sytuacjach awaryjnych dotyczy sytuacji, w których istnieje ryzyko poważnych obrażeń lub śmierci. Dzieci poniżej piątego roku życia nie są narażone na poważne obrażenia lub śmierć z powodu Covid.
4. Per prof. Vinay Prasad, MD: Od czasu badań klinicznych III fazy, nie było w badania RCT szczepionek na Covid dla dzieci w żadnym wieku, a jedynie badania obserwacyjne, które nie są wiarygodne z powodów omówionych tutaj.

Vinay Prasad’s Observations and Thoughts | Substack

 1. Ludzie, którzy decydują się na szczepienie, różnią się od tych, którzy tego nie robią. Dostępne informacje różniących te grupach parametrach, nie są w stanie uwzględnić wszystkich tych różnic, co pokazało omawiane w linku badanie. https://vinayprasadmdmph.substack.com, że nieszczepieni mają powodować więcej wypadków drogowych.
 2. Ergo, wszystkie badania skuteczności szczepionek są obarczone nieuwzględnieniem istotnych różnic pomiędzy badanymi grupami. Mają efekt “zdrowego zaszczepionego” (Szczepią się chętniej ludzie dbający bardziej o swoje zdrowie, zatem obserwowane wyniki skuteczności mogą wynikać nie ze skuteczności interwencji a tego, że została jej poddana zdrowsza grupa osób)) Zwłaszcza w młodym wieku. (patrz rysunek).
 3. Ergo, dane dotyczące szczepień dzieci i młodych dorosłych są prawdopodobnie obarczone efektem “zdrowego pacjenta”.
 4. Ponieważ CDC nie wymagało od Pfizera i Moderny dostarczenia danych RCT wykazujących poważne zmniejszenie liczby zachorowań w tym wieku i opierało się na danych obserwacyjnych, należy te badania zakwestionować. Nie ma dobrych danych dotyczących szczepienia dzieci i podawania dawek przypominajacych młodym dorosłym. To jest kryzys medycyny opartej o dowody.
Poszukaj więcej na stronach psnlin.pl WiedzaiNauka.pl lub u mnie.

O dawce przypominającej uaktualnionej szczepionki na COVID oraz o braku korzyści i niebezpieczeństwie szczepienia na COVID dzieci. https://dorotazielinska.substack.com/p/o-zatwierdzaniu-dawki-przypominajacej

Oczekiwać, że świat będzie Cię traktował uczciwie, bo jesteś dobrą osoba, to jak oczekiwać, że byk Ciebie nie zaatakuje, bo jesteś wegetarianinem

2. Norymberga 2.0: XIII Posiedzenie Poselskiej komisji Śledczej. Konferencja międzynarodowa – aktualne działania prawne w celu rozliczenia dyktatury pandemicznej.

https://banbye.com/watch/v_OAbXh-W7wnHL

3. Andromeda: Weteran Specnazu opowiada o swoich doświadczeniach, szczegółowo wspominając co widział na Ukrainie

https://www.youtube.com/watch?v=XTVcBpl8fXc&t=59s

4. TV Lubuszan: Kto zakopał polskie górnictwo? – rozmowa z Teresą Adamską z Instytutu Spraw Obywatelskich

https://www.youtube.com/watch?v=ll1-Q-uREQ8

Podziel się!