1. Jerzy Zięba: Brak myślenia – Idzie Dobre; 2. Zmywak: Wybaczyć Lockdown?; 3. Ator: Zrobili To! Zniszczyli gospodarkę Polski! Polacy tracą firmy i pracę!; 4. Ekspedyt: Atak serca ze strachu przed… atakiem serca. Nowa przyczyna zgonów

Jerzy Zięba: Brak Myślenia

Tak! Naziści przepraszali bardzo za II Wojnę i wszystko co zrobili i tłumaczyli że tylko wykonywali rozkazy i prosili o amnestię! Materiał nr 2 – Zmywaka to synteza dwóch lat rządów pandemicznych i lockdownowych w całej ich moralnej ohydzie i gospodarczej oraz społecznej dewastacji do jakiej doprowadziły. To także przerażający obraz  narastającego faszyzmu i totalnej bezczelności polityków oraz ich bezkarności.

Cytat dnia: ” Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień.” – materiał nr 4

1. Jerzy Zięba: Brak Myślenia

22 listopada – Brak Myślenia + 24 listopada – Dlaczego widzimy to co widzieć chcemy + 25 listopada Idzie Dobre – trzy wystąpienia z rzędu

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/LkXDRyzpQy/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

https://www.youtube.com/watch?v=FB3oqL74Q-g

3. Ator: Zrobili To! Zniszczyli Gospodarkę Polski! Polacy Tracą Firmy i Pracę!

https://www.youtube.com/watch?v=rE6yM3TSDPs

4. Ekspedyt: Atak serca ze strachu przed… atakiem serca. Nowa przyczyna zgonów

Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień.

Tłumaczenie artykułu z serwisu Off-Guardian na temat nowej przyczyny zgonów wśród osób zaszczepionych przeciw covid-19. Przyczyna całkiem poważna. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

____________***____________

Nowe badanie obwinia osoby NIEZASZCZEPIONE za zgony osób ZASZCZEPIONYCH ponieważ… wywołują oni niepokój. Serio.

Ten nagłówek mówi wszystko. Naprawdę. Badanie opublikowane w sierpniowym Journal of BioMedicine faktycznie stwierdza w swoim streszczeniu, że:

„Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień. Ten krótki przegląd przedstawia dane, które mogą wskazywać, że dezinformacja utrwalana przez ruch antyszczepionkowy może powodować wzrost zgonów i skutków ubocznych po każdej szczepionce”.

Tak, najwyraźniej wszyscy ci ludzie, którzy nagle umierają z powodu zawałów serca i udarów, doznają tego z powodu stresu wywołanego przez nas, antyszczepionkowców, ostrzegających ich przed zawałami serca i udarami.

A teraz, jeśli myślisz, że to najbardziej absurdalna rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałeś… cóż, mylisz się. Zrobili badania:

„Przeprowadzono mini przegląd opublikowanej literatury i stwierdzono, że stres psychiczny w sposób wyraźny powoduje skurcz naczyń i zwężenie tętnic w naczyniach krwionośnych. Dlatego też, jeśli pacjenci są spanikowani, zaniepokojeni, zestresowani lub przestraszeni szczepionką, ich tętnice będą się zwężać i zmniejszać w momencie iniekcji i w czasie po przyjęciu szczepionki”.

Widzisz, oni nie umierają, ponieważ szczepionka spowodowała u nich zawał serca… oni umierają, ponieważ bali się, że mogłaby go spowodować.

Genialna logika. I solidny argument za usunięciem ostrzeżeń z papierosów i wszystkich reklam antyalkoholowych z telewizji. Pomyśl tylko, ile osób zmarło z powodu problemów z sercem związanych z alkoholem, ponieważ bali się alkoholu.

…Chyba nie muszę mówić, jaki to absurd.

Jak dotąd zdecydowanie najbardziej absurdalne wyjaśnienie zawałów serca spowodowanych szczepionkami, wraz z wysokimi rachunkami za energię i „zespołem stresu post-pandemicznego”.

To było kilka trudnych lat dla The ScienceTM, ale to nowe dno.

Pozdrowienia dla Marka Crispina Millera za umieszczenie tego opracowania na jego koncie substack Notes From the Underground. Świetna lektura i gorąco polecana subskrypcja.

_______________

New study blames VAXXED deaths on the UNVAXXED…because they cause anxiety. Seriously, Kit Knightly, Nov 24, 2022

−∗−

BONUS ze strony Notes From the Underground:

ALARM! Przyczyną wszystkich tych ataków serca są ci, którzy twierdzą, że przyczyną wszystkich tych ataków serca są „szczepienia”.

„Nauka” [The ScienceTM] mówi nam teraz, że wszyscy ci ludzie, którzy „zmarli nagle” po „szczepieniu”, w rzeczywistości zostali zestresowani na śmierć przez „antyszczepionkowców”.

[Raport w wersji oryginalnej można znaleźć pod adresem LINK]

_______________

ALERT! The cause of all those heart attacks is those who claim that “vaccination” is the cause of all those heart attacks, Mark Crispin Miller, Nov 24, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Zawały serca i udary czyli co się mieści w rachunku za prąd
Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia. Wiele z tych osób […]

_______________

Zespół stresu postpandemicznego czyli nie bądźcie cyniczni
… chodzi o to, że wszystkie główne szczepionki przeciw Covid są znane z tego, że mają skutki uboczne związane z sercem. I tak, niektórzy lekarze przewidują teraz poważny wzrost problemów […]

_______________

Zwężenie aorty: najnowszy kozioł ofiarny
Wszelkie problemy z sercem, które się pojawiają, są całkowicie niezwiązane z eksperymentalnymi „szczepionkami”, o których wiadomo, że powodują problemy z sercem i zakrzepy krwi. Chcą to jasno powiedzieć. Teraz można […]

źródło: Ekspedyt.org

Podziel się!