1. PL1tv: Dr Piotr Wojciechowski wywiad na wagę złota!; 2. Gadowski TV: Ksiądz profesor Tadeusz Guz – O zakazie wydobywania węgla w Polsce, czyli o współczesnym światowym i polskim faszyzmie; 3. Interia: Sławomir Mentzen – Dlaczego można kupić od Rosji ropę, a nie można węgla?; 4. Marcin Strzyżewski: Co dzieje się w rosyjskiej gospodarce?

Dr Piotr Wojciechowski wywiad na wagę złota!

Winą Wojciecha Olszańskiego jest, iż powiedział że skoro Bill Gates stwierdził , że 6,5 miliarda ludzi należy zutylizować, czyli między innymi  np. Olszańskiego, to on Olszański uważa że to Gatesa należy zutylizować. Za tę oczywistą paralelę publicystyczną Wojciech Olszański został ponownie aresztowany, po procesie który odbył się bez jego obecności i możliwość obrony!

PIS to partia faszystowska / totalitarna – i jest to moja teza nie tyle publicystyczna  co stwierdzenie faktu, ponieważ tę sytuację do jakiej doprowadziły rządy PIS można porównać tylko z PRL okresu stalinowskiego! Stwierdzenie prezesa Kaczyńskiego, że upadku demograficznego są winne same Polki gdyż dają sobie w szyję, jest tylko potwierdzeniem przysłowia że Ryba psuje się od GŁOWY! Głowy prezesa oczywiście!

Wsadzenie Olszańskiego za jego słowa wypowiedziane publicznie w Bydgoszczy było oczywistym dowodem – wcale nie pierwszym – że żyjemy obecnie w ustroju totalitarnym zbliżonym politycznie do Systemu PRL, a 21 punktów Solidarności z Sierpnia 1980 roku jest nie tylko wciąż aktualne, ale też że jesteśmy spóźnieni z wcieleniem tych postulatów w życie o prawie 44 lata. 

Ścierwomedia tak piszą o nim i przekręcie Prokuratury która wsadza ludzi za to co mówią a nie za to co zrobili:

Wojciech O. został doprowadzony do sądu z aresztu śledczego w Bydgoszczy. Wygłosił tyradę na temat „kłamstw covidowych”. Wojciech O. w bydgoskim sądzie nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Stwierdził, że prokurator przedstawiała jego słowa w „innym kontekście”. Na proces przyszło wielu zwolenników i sympatyków patostreamera znanego również pod pseudonimem „Jaszczur”.”

Wytłuszczenie w tekście moje. Osobiście uważam, nie będąc zupełnie zwolennikiem wielu poglądów W. Olszańskiego (choćby tych promoskiewskich, ale i wielu innych), że w normalnym demokratycznym państwie, choćby nie wiem co powiedział nie powinien być aresztowany, ani mieć procesu, ani tym bardziej zostać skazany za „słowa” i siedzieć za „słowa”!!! … Chyba, że z powództwa cywilnego, jeżeli kogoś oczernił bądź niesłusznie oskarżył, albo pomówił. Nie został jednak aresztowany i nie zrobiono mu procesu z takich właśnie powodów.

Nie on jest patostreamerem ale „polska demokracja” jest pato-demokracją, a tzw „polskie media” głównego nurtu są największymi patostreamerami wszechczasów, dorównując dzisiaj poziomem ścierwo-mediom PRLu. Dożyliśmy takiego momentu dziejów, kiedy znów przy wymianie opon na zimówki można usłyszeć od mechanika: „W prognozie podali, że śnieg ma jutro spaść? Telewizja Kłamie! Co nie wiesz pan o tym?”.

Zatem wszyscy wiedzą już wszystko, a patologia nadal trwa. I to jest Materiał Numer 1 dnia dzisiejszego.

Materiał nr 2 – Ksiądz Guz powiedział dokładnie to samo co Olszański tyle, że o wiele mocniej, ale polscy faszyści boją się go na razie jeszcze aresztować. Co innego po wyborach 2023 – I to niezależnie od tego czy rządzić będą faszyści z PIS czy faszyści ze sPO/KO 2050.

 

1. PL1tv: Dr Piotr Wojciechowski wywiad na wagę złota!

https://www.youtube.com/watch?v=H6VLp9KXHEM

Jeśliby usunęli z YouTube to macie to tutaj:

https://rodacy.tv/w/a18a9de1-3669-467e-a55d-e61366ef4239?fbclid=IwAR1PS9TJ_l0whSmu9xgHcIr9bbbXwtFjX1cFc6nxuneOjiffuwSZR0SDulY

2. Gadowski TV/ Polskie Drogi: Ksiądz Guz – O zakazie wydobywania węgla w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=Kwh0Vy_v60E

3. Interia: Sławomir Mentzen – Dlaczego można kupić od Rosji ropę, a nie można węgla?

https://www.youtube.com/watch?v=ltkbCJrk9KU

4. Marcin Strzyżewski: Co dzieje się w rosyjskiej gospodarce?

https://www.youtube.com/watch?v=XEedm4rKlaE

Podziel się!