1. Goniec: Paszporty covidowe staną się „światowym świadectwem zdrowia”; 2. Jerzy Zięba – Czy w Polsce będzie po staremu?; 3. Ator: Jesteś Ich WŁASNOŚCIĄ! Dosłownie! Co NAPRAWDĘ Prawo Pozwala Zrobić Rządowi z Ludźmi; 4. GNN: Nie wierz urzędowym danym statystycznym nieocenionym przez niezależnego eksperta

Paszporty covidowe staną się „światowym świadectwem zdrowia”

Współczesne rekwizyty Nauk Medycznych w Polsce i na świecie. Maska jako uniwersalna zapora przeciw wirusom i kapelusz Czarnoksiężnika PCR z którego wyciąga się dodatnie wyniki covidowe. 

Nie przypuszczałem naprawdę że dożyję takich czasów, w których ktokolwiek, choćby nie wiem jak był ograniczony umysłowo uwierzy komukolwiek, że te powyższe rekwizyty mają cokolwiek wspólnego z nauką i medycyną współczesną oraz są w jakikolwiek sposób skutecznym lekarstwem na epidemię, choćby ten kto takie głupoty mu wciska był przebrany za św. Mikołaja, Anioła Stróża, albo Stróża Prawa i Sprawiedliwości. 

Niestety jako pisarz s-f nie wykazałem się wystarczającą wyobraźnią, żeby coś takiego wymyślić.   Pocieszam się, że Stanisław Lem też tego nie przewidział, nawet w Bajkach Robotów, gdzie przecież Bladawcy (czyli ludzie) uważani byli przez roboty za największych i najniebezpieczniejszych Kłamców Wszechświata. Szkoda bo Bajka o Plandemii, Masce i Kapeluszu Czarnoksiężnika na pewno dobrze sprzedałaby się w Fabryce Snów… Tylko pytanie w której?W Hollywoodzie nie, bo tam święcie wierzą w te kłamstwa. W Chinawoodzie zwanym też Kitajwoodem, też nie, bo tam panuje jeszcze większa co-vidowa paranoja i jeszcze bardziej skrajne zabobony wcielane są w życie, mimo że Co-Wida nikt na oczy nigdy nie widział. Co-Wid robi dzisiaj w światowych mediach, medycynie i w polityce za dawne wampiry i wilkołaki z Bajek Braci Grimm.

Wygląda na to, że tę bajkę można by nakręcić jedynie w Bollywood, czyli w hindi cinema albo kino hindi-urdu. Czyżby kraj bratnich Słowiano-Ariów był jedynym miejscem na Ziemi, w którym medycyna jest nadal nauką, media nadal informują społeczeństwo zamiast kłamać, a politycy wciąż jeszcze służą obywatelom państwa i w związku z tym nikt nie robi tam z Wirusów Grypy Covid-Wampirów i Sars-Wilkołaków?

1. Goniec: Paszporty covidowe staną się „światowym świadectwem zdrowia”

Tuż po szczycie Business 20 (B20) na Bali, podczas którego indonezyjski minister zdrowia Budi Gunadi Sadikin wezwał do „cyfrowego świadectwa zdrowia zgodnego ze standardami WHO”, grupa G20 wezwała do międzynarodowej współpracy w celu wykorzystania sukcesu „cyfrowej certyfikacji COVID-19” na potrzeby przyszłej reakcji na pandemie.

„Wspieramy […] wysiłki na rzecz wzmocnienia zapobiegania przyszłym pandemiom i reagowania na nie, które powinny wykorzystywać i opierać się na sukcesie istniejących standardów i cyfrowych certyfikatów COVID-19” — głosi deklaracja przywódców G20 z Bali, 2022 r.

„Doceniamy znaczenie wspólnych standardów technicznych i metod weryfikacji, w ramach IHR (2005), w celu ułatwienia bezproblemowych podróży międzynarodowych, interoperacyjności oraz uznawania rozwiązań cyfrowych i niecyfrowych, w tym dowodu szczepień” – czytamy w paragrafie 23 deklaracji przywódców G20 z Bali. „Popieramy ciągły międzynarodowy dialog i współpracę w zakresie tworzenia godnych zaufania globalnych cyfrowych sieci zdrowotnych w ramach wysiłków na rzecz wzmocnienia zapobiegania przyszłym pandemiom i reagowania na nie, które powinny wykorzystywać i opierać się na sukcesie istniejących standardów i cyfrowych certyfikatów COVID-19”.

W osobnym, ale podobnym dokumencie, G20 wydało aktualizację, która dodaje: „Będziemy starać się zmierzać w kierunku interoperacyjności systemów, w tym mechanizmów potwierdzających dowód szczepienia, przy jednoczesnym poszanowaniu suwerenności krajowych polityk zdrowotnych i odpowiednich przepisów krajowych, takich jak ochrona danych osobowych i udostępnianie danych”.

 

Wsparcie G20 dla cyfrowych świadectw zdrowia, które zawierają dowód szczepienia, czyli paszportów szczepionek, jest zgodne z zaleceniami ze szczytu B20 na początku tego tygodnia. Zgodnie z 132-stronicowym komunikatem końcowym B20 „Indonezja 2022: Zalecenia polityczne dla G20”, kraje członkowskie powinny „Promować dalszą wymianę i strategiczne wykorzystanie i dzielenie się nauką, technologią i odpowiednimi danymi do wykrywania kryzysów, tworząc globalne ramy koordynacji dla przyszłego łagodzenia kryzysu”. Te zalecenia dotyczące polityki obejmują między innymi „przyjęcie dokumentacji cyfrowej certyfikatów COVID-19”.

Pierwszego dnia szczytu B20 minister zdrowia Indonezji Budi Gunadi Sadikin powiedział, że kraje G20 powinny przyjąć „cyfrowe świadectwo zdrowia zgodne ze standardami WHO” i że zamierzają wprowadzić ten rodzaj paszportu szczepionkowego do „międzynarodowych przepisów zdrowotnych”.

„Pozwólmy, aby cyfrowe świadectwo zdrowia zostało uznane przez WHO – jeśli zostałeś odpowiednio zaszczepiony lub przetestowany – wtedy możesz się przemieszczać” — powiedział Budi Gunadi Sadikin, indonezyjski minister zdrowia na szczycie B20 2022. „Kraje G20 uzgodniły ten cyfrowy certyfikat zgodnie ze standardem WHO i przedstawimy go na kolejnym Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w Genewie jako rewizję międzynarodowych przepisów zdrowotnych”. „Pozwólmy, aby WHO uznało cyfrowe świadectwo zdrowia – jeśli zostałeś odpowiednio zaszczepiony lub przetestowany – wtedy możesz się przemieszczać” – dodał indonezyjski minister zdrowia.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: „The Sociable”
Źródło: Goniec.net

2. Jerzy Zięba – Czy w Polsce będzie po staremu?

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/jEXDkxymPv/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

3. Ator: Jesteś Ich WŁASNOŚCIĄ! Dosłownie! Co NAPRAWDĘ Prawo Pozwala Zrobić Rządowi z Ludźmi

https://www.youtube.com/watch?v=fGX7vZiWqSg

4. GNN: Nie wierz urzędowym danym statystycznym nieocenionym przez niezależnego eksperta

Stanowisko prof. Normana w kwestii mylących danych Urzedu Statystycznego UK dotyczących monitorowania skutków szczepień na Covid

Prof. Norman informuje oficjalnie Urząd Statystyczny w UK, że błędnie gromadzą statystyki, wpływające na politykę zdrowotną.

Ogromne anomalie w biuletynie nadzorującym efekty szczepień nadal sa ignorowane. Publikacja naukowa wyjaśniająca linkowana poniżej omawia problemy powodujące znaczące zawyżenie efektywności szczepień. Jednym zdaniem:

  • osoby, które umierają wkrótvr po zaszczepieniu (6 tygodni od pierwszej dawki) są odejmowane od zgonów zaszczepionych i dorzucane do zgonów niezaszczepionych mimo tego, że znana jest wysoka smiertelnośc poszczepienna,
  • grupa ludzi, którą Urząd Statystyczny UK używa do estymacji niezaszczepionych w całej populacji znacząco zaniża ę liczbę.

Analiza tych problemów, uaktualniona od analizy opublikowanej na ResearchGate, znajduje się w linku poniżej, a na końcu wpisu list prof. Normana do Urzedu Staystycznego UK w w.w. sprawie. https://d7694293-ffb8-4ed0-a014-3581d49070e4.usrfiles.com/ugd/d76942_bd64e0ebb4754477afd3d9f00bb3dc0f.pdf

Prof. Norman puts the UK Statistics Regulator on Notice for Allowing Flawed Statistical Analysis to Influence Public Health Policy
Glaring anomalies in the COVID Vaccine Surveillance Bulletins continue to go unaddressed.
Dead Man Talking
Prof. Norman puts the UK Statistics Regulator on Notice for Allowing Flawed Statistical Analysis to Influence Public Health Policy
The ONS data on vaccine mortality is not fit for purpose…
Read more

Dear Sir/Madam,

Since the ONS began producing its covid vaccine mortality surveillance reports in 2021, we have been highlighting various anomalies in their datasets. This includes strong evidence that many of those dying shortly after vaccination were being misclassified as unvaccinated (https://doi.org/http://dx.doi.org/10.13140/RG.2.2.12472.42248) and systematic undercounting of deaths occurring within first two weeks of vaccination (http://dx.doi.org/10.13140/RG.2.2.12472.42248).

We are especially concerned about the latest ONS dataset (https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/datasets/deathsbyvaccinationstatusengland) and have produced a detailed analysis which highlights the multiple glaring anomalies in it.

We show that, in addition to further definitive evidence of the misclassification and missing deaths, there is: a) gross underestimation of the population proportion unvaccinated, and b) mortality rates that are both nonsensical in various categories and completely incompatible with historical rates.

We believe that there are multiple violations of your code of practice (https://code.statisticsauthority.gov.uk/wp-content/uploads/2022/05/Code-of-Practice-for-Statistics-REVISED.pdf). In particular, the dataset breaches the Quality and Value criteria numbered: Q 1.1, Q1.4 – 1.7, Q 2.4, Q 2.5, Q 3.2 – 3.5, V 1.1, V 3.2 – 3.3.

All of the anomalies in the dataset introduce bias in favour of analyses supporting vaccine ‘safety and efficacy’. The fact that these data are being used as continued justification for the efficacy and safety of the covid vaccines is therefore now a matter of national concern and scandal. We believe that an investigation into how and why the ONS dataset is so flawed and corrupted is required. In the meantime, we call for

1. the public withdrawal of the ONS dataset and

2. the retraction of any claims made by others that are based upon it.

Yours

Norman Fenton, Martin Neil, Clare Craig and Scott McLachlan

 

Podziel się!