1. BNB: Wypowiedział wojnę PiS! Krzysztof Tytko pozwał Orlen; 2. GNN: Amantadyna poprawia przeżycie chorych w ciężkiej postaci COVID-19 na oddziale intensywnej terapii; 3. Kanał Polityczny: USA ujawniają: Rosja straciła już 100 tys. żołnierzy! Putin ograny w Chersoniu! + Arestowicz o Polsce i Polakach; 4. MN: Co z bezpieczeństwem na Marszu Niepodległości?

Wypowiedział WOJNĘ PiS! Krzysztof Tytko właśnie pozwał ORLEN (OKOPZN)

1. BNB: Wypowiedział WOJNĘ PiS! Krzysztof Tytko właśnie pozwał ORLEN (OKOPZN)

https://www.youtube.com/watch?v=Ajye9dVnHIU

https://www.facebook.com/BNBPoland/videos/1140996746519098

 

2. GNN: Amantadyna poprawia przeżycie chorych w ciężkiej postaci COVID-19 na oddziale intensywnej terapii – PSNLIN

Relacja po polsku https://psnlin.pl/artykuly,amantadyna-poprawia-przezycie-chorych-w-ciezkiej-postaci-covid-19-na-oddziale-intensywnej-terapii,21,264.html

link do badania (wzięłam ze strony PSNLiN):

improved-survival-in-intensive-care-unit-in-severe-covid-19-associated-with-amantadine-use-retrospec.pdf (psnlin.pl)

BRAWO ODWAŻNI LEKARZE !!!!!!!!! i Ci, którzy przeprowadzili badanie i Ci z PSNLiN

3. Kanał Polityczny: USA ujawniają: Rosja straciła już 100 tys. żołnierzy! Putin ograny w Chersoniu? +Koziej i Kraszewski

https://www.youtube.com/watch?v=fwJ7Tp9MnJQ

Arestowicz o Polsce i Polakach

https://www.facebook.com/bielsatpl/videos/395128602739057

https://www.youtube.com/shorts/7o2Caz5dzpY

https://www.youtube.com/shorts/kwgLpcvgOJM

4. MN: Co z bezpieczeństwem na Marszu Niepodległości?

Jak informuje RMF FM, wbrew zapowiedziom szefostwa MSWiA oraz policji z 2020 roku, nadal nie ma przepisów, które likwidowałyby anonimowość funkcjonariuszy policji. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy prewencji – którzy dwa lata temu – podczas obchodów Dnia Niepodległości w Warszawie bili pałkami przypadkowych ludzi.

 

Zarówno organizatorzy Marszu Niepodległości, jak i media, od dłuższego czasu apelują o zmiany prawne. „W RMF FM od dłuższego czasu sygnalizujemy potrzebę takich rozwiązań prawnych. Jak ujawniliśmy, prokuratura zmuszona była umorzyć śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy prewencji – którzy dwa lata temu – podczas obchodów Dnia Niepodległości w Warszawie bili pałkami przypadkowych ludzi” – podało RMF FM.

Przestępstwo nie zostało ukarane, bo nie zidentyfikowano sprawców. Zarówno sami policjanci nie przyznali się, jak i ich danych nie ujawniają ich przełożeni. Zarówno MSWiA, jak i Komenda Główna Policji nie chcą odpowiedzieć, dlaczego nie doszło do zmian przepisów.

Rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka powiedział, że do ochrony porządku podczas Święta Niepodległości zostali zadysponowani nie tylko „umundurowani policjanci widoczni na ulicach”, ale również policjanci służby kryminalnej, pionu wspomagającego czy logistyki. Zapytany o to, ilu policjantów z całej Polski dodatkowo przyjechało do Warszawy, rzecznik KGP odpowiedział, że nie może podać dokładnych danych, jednak liczbę tę określił na „bardzo dużo”.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: RMF24.pl
Źródło: MediaNarodowe.com

Podziel się!