1. Wnet: Pospieszalski – Cztery organizacje zarządzały pandemią COVID-19 nie mając do tego żadnego mandatu; 2. Gadowski tv: Księżycowa ekonomia; 3. Andromeda: Rosyjski propagandysta w amoku nazywa Zachód „diabłami” oraz kreuje maniakalną wizję rzeczywistości; 4. WM: No i już wiadomo, po co Niedzielski poleciał do USA

Cztery organizacje zarządzały pandemią COVID-19 nie mając do tego żadnego mandatu

1. Wnet: Pospieszalski – Cztery organizacje zarządzały pandemią COVID-19 nie mając do tego żadnego mandatu

https://www.youtube.com/watch?v=fBdqcetKDTU

2. Gadowski tv: Księżycowa ekonomia

https://www.youtube.com/watch?v=iDA9zFt4eUU

3. Andromeda: Rosyjski propagandysta w amoku nazywa Zachód „diabłami” oraz kreuje maniakalną wizję rzeczywistości

https://www.youtube.com/watch?v=fpJTEXQw2v0&t=465s

4. WM: No i już wiadomo, po co Niedzielski poleciał do USA

Polska będzie miała dostęp do sprawdzonych standardów opieki nad chorymi na raka dzięki współpracy z ekspertami z National Comprehensive Cancer Network (NCCN), amerykańskiej organizacji zajmującej się wytycznymi dotyczącymi nowotworów.

 

Polski minister zdrowia, Adam Niedzielski, podpisał we wtorek w Waszyngtonie umowę o współpracy z NCCN. Na mocy umowy eksperci z NCCN podzielą się swoją wiedzą i międzynarodowym doświadczeniem, aby pomóc w udoskonaleniu specyficznych dla Polski wytycznych praktyki klinicznej w zakresie procedur diagnostycznych i terapeutycznych, zgodnie z założeniami Narodowej Strategii Walki z Rakiem.

Niedzielski powiedział dziennikarzom po podpisaniu umowy, że pozwoli ona na szersze wdrożenie w Polsce sprawdzonych metod leczenia nowotworów. „Ośrodki amerykańskie mogą chwalić się tym, że prezentują najwyższy poziom na świecie. My te procedury tłumaczymy, dostosowujemy do naszych warunków i zapewniamy, że pacjent, który będzie prowadzony w krajowej sieci onkologicznej, będzie prowadzony według najlepszych standardów na świecie”.

Polityk oznajmił niedawno, że „w produkcji leków musimy być niezależni od Chin i Indii”.

National Comprehensive Cancer Network to sojusz 32 wiodących ośrodków onkologicznych w całych Stanach Zjednoczonych, z których większość została wyznaczona jako kompleksowe ośrodki onkologiczne przez amerykański rządowy National Cancer Institute.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Rynek Zdrowia”, „The First News”
Źródło: MediaNarodowe.com

Podziel się!